Filmowy przewodnik weekendowy

Po co wychodzić z domu w taką pogodę, skoro możesz go miło spędzić razem z ukochanym bądź przyjaciółką, oglądając ciekawy film? W ten weekend propozycje dla obu płci...
Filmowy przewodnik weekendowy
11.12.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Szybcy i wściekli

Środowisko uczestników nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Policja podejrzewa, że mistrz kierownicy Dominic Toretto i jego grupa są zamieszani w kradzieże ciężarówek. Aby zlikwidować proceder, policjant Brian O'Conner ma przeniknąć w szeregi kierowców. Gdy udaje mu się zaprzyjaźnić z Dominikiem, pojawia się nowy problem zakochuje się w jego siostrze. Z czasem policjant nabiera przekonania, że za kradzieżami ciężarówek stoi rywal Toretta, Johnny Tran. Prawda jest jednak bardziej skomplikowana.

Sobota, TVN, 20:25, Choć czas nas goni

Edward Cole to zajęty nieustannym pomnażaniem pieniędzy, opływający w luksusy multimilioner, który pewnego dnia trafia do szpitala z podejrzeniem raka. Tam poznaje mechanika samochodowego, Cartera Chambersa, który znalazł się w szpitalu z tego samego powodu. Diagnoza jest miażdżąca _ każdemu został zaledwie rok życia. W obliczu nieuchronnie zbliżającego się końca Edward i Carter postanawiają razem wyruszyć w podróż i zrealizować wszystkie marzenia.

Sobota, Polsat, 20:00, Gliniarz z Beverly Hills II

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napadła na salon jubilerski. Śledztwo w tej sprawie prowadził kapitan Bogomil. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.

Sobota, Polsat, 22:15, Numer Stulecia

Russ Richards jest prezenterem pogody w dzienniku telewizyjnym. Popularność nie zapewnia mu jednak wystarczających dochodów, a Russ lubi wystawne życie. Ma też skłonność do angażowania się w niedochodowe interesy. Jednym z nich jest salon sprzedaży skuterów śnieżnych _ łagodna zima sprawiła, że w Russowi zagląda w oczy widmo bankructwa. Jedynym wyjściem może być spółka z Crystal, dziewczyną z telewizyjnego totolotka. Wspólnie opracowują system, który pozwala na zdobywanie głównych wygranych.

Niedziela, TVP1, 20:20, S@motność w sieci

Ewa pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych i jest żoną przystojnego architekta Marka. Nie mają dzieci. Ewa pragnie zajść w ciążę, ale kolejna próba kończy się poronieniem. Małżonkowie oddalają się od siebie. Podczas podróży służbowej Ewa mija na dworcu w Berlinie Jakuba, polskiego genetyka pracującego w Niemczech. Obojgu spodobał się ten sam obraz na aukcji internetowej. Ewa postanawia porozmawiać w Internecie z nieznajomym o pseudonimie "eljot". Po długiej korespondencji decydują się na spotkanie w Paryżu.

premiery filmowe

Niedziela, TVP1, 23:30, Patch Adams

Patch Adams marzy o tym, by zostać klownem. Nie chce jednak rezygnować z kariery lekarza. Okaże się, czy uda mu się pogodzić odpowiedzialną pracę z niepohamowaną chęcią do żartów. Wbrew opiniom środowiska zaczyna głosić teorię, że śmiech jest zaraźliwy. Mężczyzna otwiera własną klinikę. Gdy jego metody zaczynają przynosić pozytywne skutki, dochodzi do tragedii, która stawia jego przyszłość pod znakiem zapytania.

Niedziela, TVP1, 01:35, Herbatka z Mussolinim

Akcja toczy się we Florencji, w czasie dyktatury Mussoliniego. Mary, Angielka w średnim wieku, postanawia przygarnąć siedmioletniego chłopca, który stracił matkę. W jego wychowaniu pomagają jej przyjaciółki: lady Hester, wdowa po byłym ambasadorze Wielkiej Brytanii, nieco zwariowana śpiewaczka Arabella, trzy niestrudzone opiekunki bezpańskich kotów, Molly, Usula i Edith, oraz dziennikarka Connie. Mimo szykan ze strony faszystów żadna z nich nie traci pogody ducha i klasy, właściwej angielskim damom.

Niedziela, TVP2, 00:55, Jest sprawa

Popegeerowska wieś Piaski na Pomorzu. We wsi zjawia się wiceminister. Jest zainteresowany odnalezieniem popiersia Lenina, w którym zmarły już były sekretarz PZPR przemycił ogromnej wartości diament "Oko Syberii". Poufną rozmowę wiceministra z wójtem przypadkiem słyszy bezrobotny Stanisław Michałek. Informuje o sprawie swoich przyjaciół. Trzej mężczyźni postanawiają odnaleźć skarb sekretarza. Problemem jest fakt, że sekretarz miał kolekcję popiersi Lenina, które teraz poniewierają się w całej wiosce.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:  

Kim z zawodu są gwiazdy?

Brak matury i marne zawody… Sprawdź, które gwiazdy nie mają wykształcenia!

RANKING: 30 najbardziej pożądanych Polek

Która zasługuje na tytuł najseksowniejszej według "Playboya"? W pierwszej dziesiątce Marylka ze "Złotopolskich", Kinga z "M jak Miłość" oraz naczelna diva polskiej sceny muzycznej.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 14:24
ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! TANIO , CENY DO NEGOCJACJI ; ))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 12:09
Książka Samotność w sieci jest 1000 razy lepsza niz film! :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 11:23
Szybcy i wściekli, bo papilot się nie zna i nie wie, że Tokio Drift to inna część !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 10:05
YY na tvp będzie "Szybcy i wściekli" bo taki jest opis czy "Szybcy i wściekli Tokio Drift" taki jest obrazek ? :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 08:23
Dlaczego Patch Adams zawsze leci o tak późnej porze? Dla mnie to film, który mogą obejrzeć nawet dzieci, a nie puszczają go nigdy przed 23 :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie