Co dziś w serialach?

Za oknem śnieg i mróz, więc lepiej zostać w ciepłym mieszkanku i spędzić wieczór w gronie bohaterów Twoich ulubionych seriali.
Co dziś w serialach?
09.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5253

Kiedy Ridge widzi gazetę, Brooke wyznaje mu prawdę. Eryk mówi Stephanie, że wie o szantażu i nie chce z nią być. Prosi, aby nie wydawała Storma policji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1981

Aga udaje się do "Gazety Brukowej" interweniować w sprawie artykułu szkalującego Ryśka. Szefowa gazety opowiada jej o wizycie wdowy po ochroniarzu. Zapewnia, że nie mogła postąpić inaczej. Czesia i Darek sprzeczają się o remont domu. Kamila przeżywa kłopoty sercowe. Postanawia dbać o formę i wygrywać wszystkie zawody pływackie, a wtedy ukochany zobaczy, kogo stracił. Aga rozmawia z Markiem o sprostowaniu, które obiecała zamieścić redaktor naczelna gazety. Podczas spaceru Surmaczowa z Mariolą i Franusiem rozmawiają o planach sylwestrowych.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 38

Maria Jaskot zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Wygląda na to, że włamywacz zabił ją. Poszlaki wskazują na recydywistę Wiesława Pawlaka. Mężczyzna zostaje aresztowany w czasie swojego ślubu. Nie przyznaje się jednak do winy. Mówi, że chce uczciwie żyć. Mateusz nie wierzy w winę Wiesława i sprawdza inne tropy w tej sprawie.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 28

Weronika czuje, że urodzi córkę. Dziadkowie są jednak innego zdania. Uważają, że na świat przyjdzie wnuk. Łukasz jest zdenerwowany przed zbliżającą się maturą. Kiedy w nocy wszyscy śpią, Roma robi dla Łukasza ściągi. Nadchodzi dzień matury. Roma zamyka się w toalecie chłopców i czeka na Łukasza. Kiedy pojawia się syn, próbuje przekazać mu ściągi, ale nagle wchodzi nauczyciel. Tymczasem Ryszard wdrapuje się na okno szkolnej toalety, chcąc powstrzymać Romę. Zostaje aresztowany pod zarzutem pedofilii.

majka

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 504

Kasia oczekuje premiery swojego programu. Ksawery oznajmia, że nie będzie mógł go z nią obejrzeć. Dziewczyna razem ze Stefanem, Oksaną, Grzesiem i Fryderykiem oglądają audycję. Alina, rozmawiając z mężem, zachwyca się występem Kasi. Nie zauważa, że przysłuchują się temu Klaudia i Bożena. Rybiński znów odwiedza Klaudię w Warszawie. Pani rektor organizuje konfrontację Magdy z Mazurem. Profesor przeprasza dziewczynę za swoje zachowanie. Pani rektor prosi Magdę, by skasowała nagranie.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 124

Dzień pracy Lisy Cuddy obfituje w dramatyczne wydarzenia. Dyrektorka szpitala Princeton Plainsboro finalizuje trudne negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jednocześnie musi rozwikłać sprawę malwersacji w aptece, załagodzić spory wśród personelu i przeciwstawiać się dziwacznym pomysłom House'a. Na domiar złego Rachel jest chora, a opiekunka do dziecka nie odbiera telefonu.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 32

W szkole mają się odbyć eliminacje międzynarodowego konkursu. Aleksandra zarządza casting wśród studentów. Jej podopieczna, Sylwia, nie pojawia się. Krzysztof czuje się winny wobec Alicji. Próbuje zerwać stosunki z Aleksandrą. Tymczasem zaczyna go szantażować fotoreporter. Jerzy i jego zespół otrzymują propozycję nagrania płyty. Jowita zaprasza Bernarda na kolację, aby uczcić zwycięstwo w walce o teatr.

TVN, 17:55, Majka, odc. 180

Majka wraz z przyjaciółmi postanawiają obserwować automobilklub i klub hazardowy należący do Stefana. Dzięki żonie Adama udaje się zdobyć plany z rozkładem pomieszczeń w kasynie. Eliza dostrzega piwnicę, która idealnie nadaje się na kryjówkę. Tymczasem Aleksandra cieszy się, że jej marzenie o fortunie Duszyńskich wkrótce się spełni. Akcja odszukania Michała nie powiodła się. Majka nie może sobie wybaczyć, że teraz Michał może być w jeszcze gorszej sytuacji.

klan

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1358

Przemek został pobity. Daniel obawia się, że i jego dopadną ludzie Gąsiora. Janusz martwi się, że przez niego Marta straciła temat na reportaż. Przyjeżdża do Konarskiej na plan zdjęciowy i w ramach przeprosin zaprasza ją na kawę. Atmosfera w kawiarni jest miła. Janusz wyraźnie jest oczarowany Martą. Żaneta orientuje się, że Marię coś martwi. Ta nie chce o tym rozmawiać. Ziębowej trudno pogodzić się z myślą, że jej córka zmyśliła ciążę. Próbuje przekonać Monikę, by jak najszybciej powiedziała Damianowi prawdę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1202

Artur opowiada przyjaciołom o ostatnich zmianach w jego życiu. Wroński kolejny raz próbuje wykręcić się ze współpracy z Wekslerem. Jednak Karol jest dla niego zbyt silnym przeciwnikiem. Zamierza szantażować Wrońskiego tak długo, aż osiągnie zamierzony cel. Kinga przyprowadza Tomka do klubu. Ela i Ania deklarują, że zaopiekują się dzieckiem. Anna wkupuje się w łaski Tomka słodyczami. Wymyśla grę, która polega na jak najszybszym zjedzeniu wszystkich słodkości. Kinga jest zaskoczona postawą pracownicy. Postanawia ją zwolnić.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Biżuteria na zimę – CO JEST NA TOPIE?

Duża, błyszcząca i zaskakująca – w tym sezonie biżuteria musi być mocno widoczna. W takim wydaniu stanie się doskonałym uzupełnieniem praktycznych czerni i szarości.

Ludzie urodzeni zimą mają rozstrojony zegar biologiczny i częściej zapadają na choroby umysłowe!

Zdaniem naukowców dzieci urodzone zimą mają więcej problemów zdrowotnych, a w późniejszym życiu częściej zapadają na depresję sezonową.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2010 22:32
szerlok.pl/nakarm_psa/ Za kliknięcie nic się nie płaci! Głosuj na pieska w schronisku raz dziennie! Okaż serce!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2010 15:12
dlaczego puszczaja stare odcinki licencji na wychowanie :
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2010 06:25
"Dzięki żonie Adama" wtf?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo