Co dziś w serialach?

Już dziś premierowy odcinek serialu „Nowa” na Dwójce! Sprawdź już teraz, co się w nim wydarzy!
Co dziś w serialach?
08.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5251

Brooke dowiaduje się od Ridge'a, że Stephanie wynajęła detektywa. Katie radzi Nickowi zapomnieć o Brooke, a swoją uwagę skupić na Bridget. Stephanie nie znajduje Eryka, który ukrywa się na balkonie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1980

Agnieszka kupuje w kiosku "Gazetę Brukową", w której na pierwszej stronie zamieszczono artykuł szkalujący Ryśka. Zdenerwowana pokazuje gazetę Markowi. Kobieta postanawia napisać do redakcji, jak było naprawdę. Krystyna namawia męża, aby spotkał się z Ryśkiem. Paweł ma jednak wątpliwości, gdyż brat wyraźnie dał mu do zrozumienia, że nie chce go widzieć. Grażyna spotyka się z psychiatrą z El-Medu w sprawie męża. Krystyna rozgląda się za pracą dla Łucji. Razem z Alicją snują plany sylwestrowe. Agnieszka pokazuje artykuł Grażynce.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 50

Uczciwi mieszkańcy Wilkowyj gromadzą się wokół Lucy, oburzeni brudnymi chwytami stosowanymi przez Czerepacha i wójta. Ci ostatni też nie składają broni, emitując telewizyjne reklamówki wyborcze wójta, w których twórczo połączone zostały najatrakcyjniejsze elementy programów najsilniejszych kandydatów w ostatnich wyborach prezydenckich. Wójt i Czerepach mają w ten sposób nadzieję trafić do wszystkich. W drużynie Lucy najoryginalniejszą metodę walki wyborczej stosuje kobieta, która sięga przeciw wójtowi do ludowych zaklęć i uroków.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 11

Klod, Nina i Pery nadal są uwięzieni w jaskini. Trwa akcja ratownicza. Dochodzi do kolejnego zawału, w wyniku którego Hubert zostaje przygnieciony kamieniami. Dorota decyduje, że podda się leczeniu. Justyna wyjawia jej, kto jest ojcem dziecka. Daria przybywa na miejsce akcji ratowniczej. Podczas przygotowania relacji dowiaduje się o dokumentach dotyczących przetargu. Rojek wyjaśnia jej, że Cezary dopuścił się oszustwa. Olga dociera do siedziby sekty, gdzie odnajduje Norberta. Staszek jedzie z Justyną do mieszkania Jana po rzeczy ojca.

majka

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 27

Weronika w ciąży ma problemy z ciśnieniem. Lekarz martwi się jej stanem zdrowia i wysyła ją na przymusowy urlop. Jednak ona, zamiast odpoczywać w domu, cały czas pracuje. Roma chce przenieść Magdę do elitarnej szkoły, do której chodzą dzieci aktorów. Ryszard kategorycznie się temu sprzeciwia. Mimo to Roma idzie na spotkanie. Kiedy okazuje się, że Magda pobiła kolegę, dyrektorka nowej szkoły nie chce przyjąć dziewczyny.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 503

Od kiedy w okolicy pojawił się salon samochodowy Marianny, warsztat Zenka świeci pustkami. Grzelak zaczyna się zastanawiać nad zamknięciem interesu. Tymczasem Zdzisio wpada na pomysł założenia nowego biznesu. Ksawery pomaga Kasi w konstruowaniu umowy z telewizją. Wydaje się, że pogodził się z jej pracą. Wieczorem Kasia urządza romantyczną kolację. Iza spotyka w parku Szymona. Chłopak kolejny raz wyznaje jej miłość, prosi, by odeszła od Rafała. Obiecuje, że zaopiekuje się nią i Szymkiem. Przychodzi też do mieszkania Gordonów po rzeczy Izy.

TVP2, 20:55, Nowa, odc. 1

Absolwentka szkoły policyjnej, Ada Mielcarz, trafia na staż do jednego z najlepszych zespołów wydziału kryminalnego stołecznej policji. 24-letnia kobieta zostaje przydzielona do grupy komisarza Macieja Wolskiego. Pierwszym wspólnym zadaniem Ady i Maćka jest wykrycie zabójcy młodej kobiety. Gdy wieczorem Ada postanawia wrócić miejsce zbrodni, zostaje zaatakowana, a bandycie udaje się zbiec. Inspektor Paulina Barska, szefowa Ady, upomina policjantkę, że za złamanie regulaminu może zostać wyrzucona z pracy.

TVN, 17:55, Majka, odc. 179  

Majka i Lucyna są oszołomione. Nie mogą uwierzyć, że Michał tak po prostu zniknął. Majka przekonuje Kozłowskiego, że Michał prawdopodobnie został porwany. Komisarz zarządza obserwację klubu Aleksandry i rozpoczyna poszukiwania Stefana. Majka, nie wiedząc o działaniach Kozłowskiego, rozpoczyna poszukiwania Michała na własną rękę. Wraz z przyjaciółmi próbują odszukać Dagmarę, która może coś wiedzieć na temat Stefana Lisowskiego.

klan

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1357

Badania USG Antosi wykazują, że dziecko urodziło się z jedną nerką. Konieczny jest przeszczep. Honorata zarządza ostrą dietę. Mikołaj jest przerażony poczynaniami matki. Roman też nie jest zadowolony, że będzie teraz jadł głównie warzywa. Daniel zostaje wezwany na komendę. W drzwiach mija się z Przemkiem, który właśnie złożył zeznania. Policjantka uspokaja Daniela. Kolega oczyścił go z podejrzeń. Uradowany Daniel dzwoni do Przemka, żeby mu podziękować. Ten nie odbiera telefonu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1201

Grzegorz i Mikser starają się wyciągnąć od Błażeja informacje na temat tajemniczej dziewczyny, z którą poprzedniego wieczoru wybrał się on do filharmonii. Błażej ucina temat. śmiałek znalazł sponsora, który kupi koszulki piłkarzom z wadlewskiej drużyny. Artur namawia Berenikę na spontaniczny wyjazd za miasto. Żona nie protestuje na myśl o wypoczynku. Artur zabiera więc ukochaną w odwiedziny do znajomych w Wadlewie. Podczas rozmowy z Izabelą Terczyński stara się poznać motywy działania, które skłaniają ją do pogrążenia Artura.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Lady Gaga na poważnie

Genialny kwartet fagocistek, które zamiast Mozartem, inspirują się Lady Gagą!

Świry polskiego Internetu

Ich popularność można porównać do sławy niejednej gwiazdy! Oto zestawienie największych świrów polskiego Internetu!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:13
l7CVRN gywfwgvvwilt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 18:16
Kudos to you! I hadn't thuoght of that!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:08
Aw6GMo zmhzokzhycap
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 18:57
Your answer was just what I ndeeed. It’s made my day!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:54
Right on—this helped me sort tinhgs right out.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo