Co dziś w serialach?

W serialach nie ma miejsca ani czasu na nudę! Już teraz przeczytaj, co wydarzy się w najbliższych odcinkach!
Co dziś w serialach?
07.12.2010

TVP1, 16:15 Moda na sukces odc. 5249

Ridge idzie do rodziców, aby sprawdzić, czy między nimi wszystko w porządku. Stephanie podejrzewa, że Eryk nadal spotyka się z Donną, postanawia więc się tego dowiedzieć. Mówi Ridge'owi, że jeśli jej podejrzenia okażą się słuszne, będzie to miało poważne konsekwencje. Brooke oznajmia Nickowi, iż zdecydowała się wyjść za Ridge'a. Mężczyzna próbuje wpłynąć na wybór ukochanej.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1979

Rysiek jest załamany po wydarzeniach ostatnich dni. Nie chce nawet jeść. Agnieszka i Marek spotykają się w El-Medzie. Kobieta przyznaje, że Zosia pytała o niego. Kalęba wręcza żonie pieniądze, aby zwróciła dług Krystynie. Zaniepokojona stanem męża Grażynka prosi o pomoc szwagra. Paweł doradza wizytę u psychiatry. Rysiek czuje się niepotrzebny, gdyż Czesia z mężem zrezygnowali z jego pomocy przy remoncie. Łucja oddaje pieniądze Lubiczowej, która obiecuje rozejrzeć się za pracą dla kobiety. Ela namawia Jerzego na wymarzoną wycieczkę do Indii.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 502

Profesor Mazur mści się na Magdzie. Podaje jej błędne założenia dotyczące pracy semestralnej. Znów proponuje jej seks za zaliczenie. Dziewczyna składa na niego skargę w rektoracie. Nie wie, że pani rektor jest znajomą profesora. Po rozmowie z Bożeną, matką Klaudii, Waldemar odwiedza dziewczynę w Warszawie. Klaudia jest w złym stanie. Bogdan zatrudnia pana Tobiasza do pomocy w sklepie. Nowy pracownik przysparza mu sporo problemów. Pod koniec dnia Tobiasz znika. Łukaszowi nie jest łatwo pracować pod czyimś kierownictwem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 791

Janka wyznaje Marcie, że były mąż ją zdradzał, nadużywał alkoholu i był hazardzistą. Łukasz zaprasza Gabi na wycieczkę do Grabiny. List, który pisze do dziewczyny, trafia do Ewy. Na wsi zjawiają się obie nastolatki. Grabinę odwiedza Anna Gruszyńska, która szuka Hanki. Kuba odnajduje Nataszę. Dziewczyna jest już po ślubie. W Oazie zjawia się panna młoda, którą podrywał Paweł. Zduński zmusza Jankowkiego do rozmowy. Zarzuca mężczyźnie, że prześladuje jego rodzinę. Biznesmen jest zaskoczony zlecił podpalenie auta, ale nie śledzi Pawła.

majka

TVN, 17:55, Majka, odc. 178

Wiktor przyznaje się, że był sprawcą pożaru w Panorama Projekt i dokonał przelewów na firmę "Krzaki". Komisarz jest przekonany, że mężczyzna nie mógł działać sam. Aleksandra dowiaduje się od Stefana, że jej plan nie powiódł się. Mimo obaw, nie chce zrezygnować z walki o majątek Duszyńskich. Majka wraz z Lucyną jadą na spotkanie z Michałem. Dostrzegają go na parkingu przed aresztem. Kiedy wysiadają z auta, Michała na chwilę przesłania granatowy bus. Samochód odjeżdża, a ku zaskoczeniu Majki i Lucyny, Michała już nie ma.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1356

Weronika i Adam jadą z Antosią do szpitala. Wyniki badań wykazują, że Antosia cierpi na niewydolność nerek. Dziecko musi zostać w szpitalu. Daniel wychodzi z aresztu. Andrzej przypomina synowi, że nadal ciąży na nim podejrzenie współudziału w przestępstwie. W szkole Przemek mówi Danielowi, że został wezwany na przesłuchanie. Podczas rozmowy Daniel orientuje się, że Przemek wiedział o przewożonych narkotykach. Roman i Honorata są zaproszeni na uroczysty obiad do Zuzy i Kamila z okazji ich ślubu. Ubierając się, Honorata spostrzega, że przytyła.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1200

Wroński zamierza wycofać się ze współpracy z Wekslerem. Karol nie ma zamiaru jednak odpuścić i ma dla niego kolejne zadanie. Chce zakończyć sprawę z Izabelą. Wroński ma na bieżąco informować Wekslera o działaniach przewodniczącej rady nadzorczej. Błażej jest zestresowany wyjściem do filharmonii z Grażyną. Utrzymuje w tajemnicy przed wszystkimi plany na wieczór. Artur prosi Franka o kolejną przysługę. Chce, by zebrał dla niego informacje na temat członków rady nadzorczej. Bartek i Ewelina postanawiają potajemnie się spotykać.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Mężczyźni rezygnują z pracy, zeby ich partnerki robiły karierę!

Prasują, piorą i gotują, podczas gdy kobiety osiągają w tym czasie zawodowe sukcesy. Równouprawnienie czy lenistwo?

PSYCHOZABAWA: Jaki wibrator pasuje do Ciebie najbardziej?

Nie wiesz, jaki wibrator spełni twoje wymagania i potrzeby? Rozwiąż psychotest i dowiedz się prawdy o samej sobie!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2010 13:14
herbata z cytryna szkodzi!!! papi locik ja propaguje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2010 11:40
"List, który pisze do dziewczyny, trafia do Ewy' < ale naciągane na maksa ;D Ale Honorata też mnie rozbawiła xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2010 11:28
ubierając sie na obiad, czyli są jeszcze przed obiadem, czyli Roman będzie Tatą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2010 11:26
Honoratka w ciąży? hahaha bez jaaj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2010 05:48
Ze wszystkiego ta Honorata rozbawiła mnie najbardziej :D:D:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo