Co dziś w serialach?

W Mikołajki program telewizyjny nie ulega zmianie, a nasi ulubieni serialowi bohaterowie wciąż wplątują się w nowe przygody i romanse. Jakie?
Co dziś w serialach?
06.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5247

Brooke przypomina sobie, że Nick przestrzegał ją przed poślubieniem Ridge'a. Thorne i Felicja mówią rodzicom, że cieszą się z ich pojednania. Brooke i Katie tłumaczą Donnie, iż jej potajemne spotkania z Erykiem są zbyt ryzykowne. Jeśli Stephanie pozna prawdę, Storm trafi do więzienia. Tymczasem kobieta martwi się o Eryka, który nie wrócił do domu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1978

Krystyna i Paweł są zaskoczeni deklaracją Andrzeja o chęci powrotu do żony. Mieszkanie Agnieszki i Zosi odwiedza św. Mikołaj. Zachwycona dziewczynka nie rozpoznaje w nim Marka. Grażyna, pod naciskiem dziennikarki z "Brukowej", postanawia z nią porozmawiać. Prosi Agnieszkę, by towarzyszyła jej podczas spotkania. Kalęba chce zwrócić Pawłowi dług zaciągnięty u Krystyny przez jego żonę. Rysiek czuje się niepotrzebny. Gdy zamyka się w łazience i nie daje znaku życia, Grażyna telefonuje do Pawła.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 501

Alina odwiedza Ksawerego w Warszawie. Dowiaduje się od syna o udziale Kasi w programie telewizyjnym. Waldemar spotyka Klaudię. Podwozi ją do Warszawy, spędza z nią dzień. Klara namawia Adę, by powiedziała Kubie prawdę o oskarżeniu o gwałt. Dziewczyna w końcu przyznaje się chłopakowi, że Hubert jest niewinny. Blance nie udaje się powstrzymać Adama przed wyjazdem do Irlandii. Basia jest załamana  znów traci syna.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 790

Kuba przyjmuje etat w firmie Jankowskiego. Przekazuje Pawłowi, gdzie i kiedy może spotkać biznesmena. Ala wraca do agencji Mirki. Kwiatkowska odkrywa, że Kinga koresponduje w pracy z jakimś mężczyzną. Marszałek zarzuca Filarskiemu, że wykorzystuje chorobę, by skupić na sobie uwagę rodziny. Kinga obawia się, że ojciec cierpi na depresję. Dzięki radzie Szymona kontaktuje się z psychologiem z oddziału onkologii. Lewicki umawia się z Dorotą, deklaruje, że kiedyś się z nią ożeni. Grażyna kłóci się z Eweliną. Jankę nachodzi były mąż.

m jak miłość

TVN, 17:55, Majka, odc. 177

Lucyna chce jak najszybciej iść na policję. Majka przekonuje ją, by dały Wiktorowi szansę i poczekały jeszcze jeden dzień. Wiktor zwierza się Aleksandrze. Kobieta wie, że jeśli nie pozbędzie się Wiktora, ona i Stefan także pójdą do więzienia. Stara się przekonać przekonać mężczyznę do ucieczki, strasząc go więzieniem. Kiedy Wiktor wychodzi, Aleksandra jest pewna, że odniosła oczekiwany efekt. Lucyna oddaje w ręce policji dowody niewinności Michała. Jest zaskoczona, kiedy w komisariacie pojawia się również Wiktor.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1355

Ola uświadamia Brzozowskim, że Daniel od kilku tygodni jeździł po towar do Czech, by odkupić skradzione sprzęty z domu Dudków. Andrzejowi i Basi jest przykro, że Daniel ich okłamał. Antosia czuje się już lepiej i idzie do przedszkola. W ciągu dnia Weronika odbiera telefon z przedszkola, że Antosia zemdlała. Lekarz stwierdza zatrucie, ale dla bezpieczeństwa zleca też szczegółowe badania. Cieślikowa jest zachwycona perspektywą narodzin wnuka. Monika podczas spotkania jest jakby nieobecna.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1199

Artur zamierza odciąć się od przeszłości i firmy ojca. Chce zacząć życie na nowo u boku żony i nie zamierza dłużej walczyć z Izabelą. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowiaduje się prawdy na temat wyników głosowania podczas zebrania rady nadzorczej. Małżeństwo Wekslerów przechodzi kryzys. Grażyna doprasza się o chwilę uwagi ze strony męża. Zaprasza go do filharmonii. Ten ignoruje potrzeby żony, tłumacząc się, że jest zajęty zarabianiem pieniędzy, które ona może później swobodnie wydawać. Błażej zgadza się towarzyszyć kobiecie podczas koncertu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Papilotki, pomóżmy 13 – letniej Agacie zrealizować największe marzenie!

Chora na złośliwy nowotwór kości Agata marzy o podróży do europejskich parków rozrywki. Jeśli chociaż część z Was przekaże dla niej złotówkę, akcja może się udać!

Prezenty na Mikołaja: Co kupić mamie, przyjaciółce, chłopakowi?

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Wiesz już, co podarujesz swoim bliskim? U nas garść inspirujących propozycji prezentowych!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2010 17:43
ale zal stara baba i tak ieszczyk z tego nic dobrego nie bedzie haha takie troche zabiegi emocjonujace widza jak w modzie na sukces...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2010 17:37
No ja właśnie też tak myślałam:PP Ale on też ją kręci;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2010 17:17
już do niej świruje ;D haha będzie romans ; p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2010 16:34
Błażej zakocha się w Wekslerowej ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo