Co dziś w serialach?

Przeczytaj koniecznie, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów serialowych.
Co dziś w serialach?
03.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5245

Nick wyznaje Taylor prawdę o miłości do Brooke. Postanawiają się rozstać, a Taylor wraca do dawnego domu. Brooke spotyka się z ukochanym, który prosi ją, żeby została z nim i małym Jackiem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1977

Ryszard i Nina uczestniczą w wizji lokalnej w agencji towarzyskiej. Dziewczyna zdaje się pamiętać wiele z tragicznych wydarzeń. Agnieszka postanawia poinformować Grażynę o mającym powstać artykule na temat wydarzeń w agencji. Tymczasem dziennikarka Kasia odwiedza Lubiczową w El-Medzie i informuje o zmianie koncepcji reportażu. Jego tematem ma być opis życia dwóch skonfliktowanych rodzin _ Ryszarda i żony ofiary. Łucja nie chce iść na zajęcia taneczne. Nie mogąc dłużej ukrywać prawdy, wyjawia mężowi powód dziwnego zachowania.

TVP2, 20:05, NA dobre i na złe, odc. 423

Z powodu trudnych warunków atmosferycznych Piotr decyduje się lądować helikopterem w Leśnej Górze. Wiezie pacjenta z odmą płucną, wymagającego specjalistycznego leczenia. Żakowa próbuje wytłumaczyć Kasi, dlaczego jej ojciec trafił do więzienia. Kasia, wzburzona rozmową z macochą, nie wykonuje zdjęć pacjenta zgodnie z zaleceniami Gawryły. Dyrektor Żak postanawia wyjawić Tretterowi tajemnicę sprzed lat. Piotr nakłania Agatę do podjęcia decyzji w sprawie endoprotezy. Lena dołącza do klubu amazonek. Bierze udział w zajęciach tańca brzucha.

TVN, 17:55, Majka, odc. 176

Dowodem niewinności Michała mogą okazać się zdjęcia Wiktora, które Junior wysyła na skrzynkę pocztową Majki. Kobieta i jej przyjaciele dochodzą do wniosku, że zdjęcia te zostały zrobione w dniu pożaru w Panorama Projekt. Majka mówi o tym Wiktorowi, demaskując jego kłamstwa i alibi, które sobie stworzył, mówiąc o chorym wujku. Wiktor nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Majka postanawia pójść na policję, jeśli Wiktor nie zmieni zdania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1198

Dla dobra Bereniki Artur postanawia podpisać dokumenty rozwodowe. Kobieta nie zamierza go jednak zostawić w tak trudnej chwili. Antek i Danusia docierają do fundacji Anety, gdzie mężczyzna rzekomo zamierza zapoznać dziecko z odrobiną kultury. Sebastian kolejny raz przychodzi do fundacji. Okazuje się, że nie jest jedynym adoratorem Marysi. W galerii pojawia się również Kordian Kobiałka, doradca ubezpieczeniowy Anety. Aby pozbyć się Sebastiana, Marysia decyduje się umówić z nim na randkę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

OBLANE KWASEM: Za co zostały ukarane?

życie ofiary ataku kwasem to trwanie w ukryciu, wstydzie i cierpieniu.http://www.papilot.pl/wydarzenia/10795/OBLANE-KWASEM-Za-co-zostaly-ukarane.html

Pornograficzne zdjęcia w encyklopedii – GALERIA (18+)

Jesteśmy pewni, że podobne grafiki to dobra zachęta do nauki...

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 16:07
a wlasnie szkoda ze nie ma w piatki na wspolnej :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 07:51
w piątek chyba nie ma na wspólnej:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 07:37
gdzie na wspólnej?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo