Co dziś w serialach?

Dla wszystkich fanów serialu "Barwy szczęścia" – dziś 500 odcinek!
Co dziś w serialach?
02.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5343

Podczas rozmowy z Jamesem Nick uświadamia sobie, że Brooke jest miłością jego życia. Taylor ma koszmarne wizje, w których prześladuje ją obraz Brooke. Kobieta odbiera jej męża, dziecko i dom.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1976

Znalezione w mieszkaniu butelki po alkoholu przekonują Leszka o problemie alkoholowym żony. Obawy potwierdza Krystyna, która przyznaje, że niejednokrotnie czuła od bratowej alkohol. Grażyna skarży się Mariuszowi, że Ryszard izoluje się od rodziny. Po wyjeździe Moniki Lubiczowa przejmuje opiekę nad Feliksem. Paweł postanawia porozmawiać z Ryszardem, ale zastanawia się, czy brat przyjmie pomoc. Rafalski informuje Donatę o sprzedaży mieszkania Beaty. Kobieta niepochlebnie wyraża się o rodzinie Lubiczów. Marek odwiedza Agnieszkę.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 31

Barbara Nocul wygrywa konkurs telewizyjny, w którym główną nagrodą jest wyjazd do spa. W tym samym ośrodku przebywa znana aktorka Ewa Pol, która postanowiła poddać się kuracji odmładzającej. Towarzyszy jej córka Ania. W ośrodku przebywa też szef fan clubu artystki, Kazio Michoń. Niebawem w pobliżu ośrodka zostają znalezione zwłoki Ewy Pol. Policja rozpoczyna śledztwo. Na prośbę sierżanta Nocula do spa przyjeżdża ksiądz Mateusz, by nieoficjalnie pomóc w dochodzeniu. Pojawiają się nowe tropy.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc.  500

W dniu osiemnastki Huberta odbywa się wielka impreza wraz z koncertem jego kapeli. Agata odkrywa, że Kamila oszukuje przy sprzedaży wejściówek. Zdemaskowana dziewczyna w odwecie mówi Kubie, że Ada przed rokiem oskarżyła Huberta o gwałt. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki. Marta przekazuje Piotrowi list, który dostała od Kai. Jest napisany w taki sposób, jakby kobieta żegnała się z życiem. Julia jest zdenerwowana przed obroną pracy magisterskiej. Zwoleńscy dowiadują się, że do mieszkania naprzeciwko ma wprowadzić się dziewczyna.

seriale w internecie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1354

Roman postanawia pogodzić się z Kamilem i Zuzą. Maria uświadamia Monice, że jest zbyt zaborcza i w ten sposób nigdy nie doprowadzi do związku z Cieślikiem. Monika zaprasza Damiana na poważną rozmowę w mieszkaniu Ziębów i uwodzi mężczyznę. Maria postanawia pomóc córce w rozmowie i wchodzi do mieszkania. Brzozowscy zapraszają Weronikę i Adama, żeby uczcić odnalezienie Ignasia. Antosia od rana skarży się na ból brzucha. Roztoccy podejrzewają niestrawność. W nocy ból się nasila.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1197

Bazyl nie ma wątpliwości, że kradzieży danych dokonano z komputera Stefani. Dziewczyna czuje się oszukana przez Izabelę. Mówi jej, że jest podstępną i wyrachowaną egoistką. Izabela wszystkiemu zaprzecza. Renata postanawia wybaczyć Grzegorzowi jego oszustwa. Grażyna i Błażej przypadkowo wpadają na siebie pod domem Sabiny. Po krótkiej rozmowie Błażej zaprasza Wekslerową na obiad. Podczas rozmowy Grażyna dzieli się z Błażejem wspomnieniami z czasów studiów. Żali się również na życie u boku biznesmana.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Jaki jest Twój styl kochania?

Pożądanie, zabawa czy uczucie? Którą z tych trzech wartości kierujesz się w relacjach z partnerem?

Wybrano MISS OPERACJ PLASTYCZNYCH!

Świat oszalał? Czy może to odpowiedź na rozprzestrzeniającą się obsesję poprawiania urodowych niedostatków?

dalsze losy mostowiaków

TVP2, 20:45, Dr House, odc.  123

Do Princeton Plainsboro trafia zawodnik futbolu amerykańskiego, który podczas treningu wpadł w szał. Lekarze mają niełatwe zadanie, bo za kilka dni pacjent ma wziąć udział w meczu, który ma decydujące znaczenie dla jego dalszej kariery. Do House'a zgłasza się symulant, który chce uniknąć służby w Iraku. Brat Foremana wychodzi z więzienia, a między House'em i Wilsonem wybucha konflikt o wannę.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 31

Bernard przychodzi do szkoły z wiadomością, że ma być zamknięty jeden z teatrów w mieście. On i pani Jowita nie mogą się z tym pogodzić. Organizują akcję protestacyjną, w którą wciągają całą szkołę. Na zajęciach aktorskich Krzysztof przerabia ze studentami sceny z Don Juana. Po lekcji jeden z uczniów, Rafa, chcąc udowodnić, że jest współczesnym Don Juanem, usiłuje poderwać przypadkowo spotkaną dziewczynę. Ta odrzuca jego zaloty, lecz wyznaje miłość Kubie. Rafa nie daje za wygraną. Aleksandra robi wszystko, by pozyskać względy Krzysztofa.

TVN, 17:55, Majka, odc. 175

Konrad mówi Majce, czego dowiedział się, podsłuchując Aleksandrę, Stefana i Wiktora. Majka zastanawia się, jakimi zdjęciami szantażowany jest Wiktor i czy to ma związek z aresztowaniem Michała. Eliza i Piotr decydują się porozmawiać o swoich planach zawodowych. Są zrozpaczeni, że w tym samym czasie dostali dwie, tak różne propozycje. Jeśli chcą być razem, jedno z nich będzie musiało zrezygnować z marzeń. Michał postanawia przyznać się do stawianych mu zarzutów. Jest zaskoczony, kiedy Kozłowski daje mu do zrozumienia, że nie wierzy w jego winę.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2011 19:27
eee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 15:36
Ja nie mogę z tego Ojca Mateusza. Zawsze ktoś z bohaterów musi przebywać w tym miejscu gdzie zbrodnia... w poprzednim odcinku córka tego Nocula, dwa odcinki temu Natalia i możejko, kiedyś tam burmistrzowa... masakra, mogliby już zmienić tę schematycznośc :/ lubię czasami oglądnąc ten serial dla rozrywki, ale mnie zaczyna powoli irytować !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 14:34
błażej wyzna miłosc wekslerowej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 10:40
pierwsza miłość - błażej będzie krecić z Wekslerową?? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 08:35
Cos ci sie chyba poj*ebało....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo