Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora! Już teraz przeczytaj nasz serialowy przewodnik, aby dowiedzieć się, jakie losy czekają Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
30.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5241

Taylor postanawia zrobić Ridge'owi i Brooke niespodziankę. Sprowadza do domu księdza, który ma dać im ślub. Brooke jest niezadowolona, ponieważ nie chce wychodzić za mąż pod presją. Wspólne spotkanie kończy się kłótnią. Stephanie dowiaduje się, kto jest biologiczną matką małego Jacka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1974

Leszek wraca do domu. Jego rodzinie nie grozi już żadne niebezpieczeństwo. Stanisławę odwiedza Surmaczowa, która opowiada o nowej dziewczynie Błażeja. Kamila słyszy rozmowę. Karolina wraca do pracy. Donata jest wyraźnie zazdrosna o dobre relacje, jakie łączą Rafalskiego z córką. Agnieszkę odwiedza Kasia, koleżanka z "Brukowej". Dziennikarka prosi o pomoc w uzyskaniu kontaktu z Ryszardem. Okazuje się, że do redakcji zgłosiła się wdowa po zabitym ochroniarzu i przedstawiła własną wersję wydarzeń.

TVP2, 19:00 Licencja na wychowanie, odc. 70

Babcia Barańska ma przepis na ciasto orzechowe, przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Roma nigdy nie otrzymała od teściowej słynnej receptury. Gospodyni postanawia ją zdobyć. Wiktoria jest świadkiem randki Łukasza i koleżanki. Załamana dziewczyna popada w depresję. Chce wymierzyć sprawiedliwość.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 498

U Pyrków panuje napięta atmosfera, wszyscy z niepokojem oczekują kolacji, na którą został zaproszony Alek. Roman nadal jest uprzedzony do chłopaka, co budzi irytację Marii. Pyrkowie cały dzień się kłócą. Klara jest zaniepokojona tym, że Danuta zbliżyła się do Nejmana. Boi się, że mama znów zostanie zraniona. Basia prosi Blankę o pomoc w powstrzymaniu Adama przed wyjazdem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 789

Paweł, na prośbę Mirki, robi zdjęcia klientom agencji, którzy wzięli ślub. Uwodzi pannę młodą. Kuba mieszka u Pawła, wciąż zbiera informacje o Jankowskim. Odkrywa, że żona biznesmena chciała popełnić samobójstwo. Ziober spotyka się z Alą, namawia dziewczynę, by wróciła do agencji. Szymon robi Łukaszowi wymówki _ pod nieobecność matki chłopak urządził w domu huczną imprezę. Maria i Marta odwiedzają rodziców w Grabinie. Widzą, że matkę coś gnębi, bardzo się o nią niepokoją. Barbara odbiera list adresowany do synowej, ukrywa go przed rodziną.

m jak miłość

TVN, 17:55, Majka, odc. 173

Piotr mówi matce i siostrze o nowej książce i stypendium w Maroku. Majka wraca do domu po kolejnej nieudanej wizycie u Kozłowskiego. Róża i profesor Rotarski radzą jej, aby pogodziła się z Lucyną. Powinna to zrobić chociażby ze względu na Basię. Kozłowski, wbrew temu co myśli Majka, nie traci czasu. Wzywa do siebie Stefana i Aleksandrę na przesłuchanie. Majka postanawia skorzystać z rady babci i profesora Rotarskiego. Rozmowa z Lucyną nie odnosi jednak oczekiwanego skutku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1352

Nadchodzi dzień ślubu Kamila i Zuzy. Kamil do ostatniej chwili czeka na przybycie ojca. Daniel zwleka z odwiezieniem maskotek z ukrytymi w nich narkotykami do hurtowni Gąsiora. Ola radzi mu zgłosić się na policję. Chłopak nie potrafi podjąć decyzji, ponieważ obawia się zemsty gangstera. Monika umawia się z Damianem. Z tej okazji kupuje seksowną bieliznę. Maria zauważa zakupy córki. Jest zbulwersowana stylem bielizny i upomina Monikę, że nie wypada tak się ubierać, będąc w ciąży. Ta lekceważy zdanie matki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1195

Artur jest załamany z powodu ujawnienia danych klientów portalu randkowego. Jest przekonany, że czekają go procesy o odszkodowania, a portal nie ma przed sobą żadnej przyszłości. Wynajęty przez Izabelę haker nagłaśnia dodatkowo sprawę w mediach. Bazyl nie ma wątpliwości, że nie było to bezpośrednie włamanie na serwer. Emilka rozpoczyna kampanię wyborczą. Podczas treningu drużyny piłkarskiej częstuje zawodników ciasteczkami, które upiekła. Renata zarzuca Grzegorzowi zdradę. Mężczyzna jest załamany i nieświadomy tego, co się dzieje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

MAGIA PHOTOSHOPA:Zobacz zdjęcia metamorfoz!

Gwarantujemy - po obejrzeniu tej galerii już nigdy nie spojrzysz z zazdrością na wyretuszowane zdjęcia modelek!

Wystawa nagich kobiet w muzem (18+)

Dowód na to, że współczesna sztuka nowoczesna nie zna granic.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2010 15:05
TEN fotograficzny wątek z Pawłem jest żałosny ;p kolo dopiero zaczął interesować się fotografią, a już wystawy, już wygrywa konkursy, ...naciągane jak sie da. pewnie niedługo będzie robił zdjęcia dla Vogue hahaha :D mam znajomych którzy dopiero po 2, 3 latach przewaznie zaczęli się wybijać ...bo nie da się tak od razu, bez przesady ;/
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2010 13:39
wow......obejrze wszystkie!:O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie