Zostań ekspertką w dziedzinie mody

Dostępna jest już swego rodzaju biblia mody, autorstwa Francois Boucher. Nie może jej zabraknąć w twojej domowej biblioteczce!
Zostań ekspertką w dziedzinie mody
14.08.2008

Jesteś wielbicielką mody? Powinnaś więc poznać historię swojej pasji. A moda ma ją nad wyraz bujną i pokrętną. „Historia mody” Francois Bouchera została obwołana bestsellerem, a teraz na szczęście dostępna jest także w Polsce.

Książka daje możliwość przyjrzenia się ewolucji garderoby, poprzez wieki aż do dziś - to prawdziwa kopalnia inspiracji i podręcznik obowiązkowy dla każdej fashionistki.

Do tego, cała masa pięknych fotografii, obrazujących, jak ważna jest moda dziś i jak istotna była setki lat temu. Samo przeglądanie stron (a jest ich prawie pół tysiąca!) to czysta przyjemność i uczta dla zmysłów.

Książka kosztuje około 119 zł i jest doskonałym pomysłem na prezent, na przykład dla bliskiej nam fashion victim ;).

Wydawnictwo: Arkady

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2009 21:34
Myślę że jest to książka warta przeczytania, ponieważ może zawierać sporo ciekawostek, poza tym historia mody jest sama w sobie interesująca. Chodzę do szkoły dla projektantów mody więc postaram się ją kupić przy najbliższym przypływie kasy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2008 21:51
[quote="Kama503"]He he taka książka jest potrzebna snobom.Z mody wybieram coś co do mnie pasuje i co mi się podoba, a nie wszystko jak leci tylko dlatego,że jest modne.[/quote] snobom? Powiem Ci, ze nie tylko. Dla kogoś kto jeszcze kilka lat przed studiami i wyborem swojego zyciowego kierunku wie co chce robic dalej i tym czymś jest projektowanie ubrań taka rzecz jest rewelacyjna :) I z takiego wlasnie powodu chce ja mieć :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2008 21:34
mam ta ksiazke, bardzo fajna, ale zeby ja przynajmniej "przejrzec" trzeba ponad pol dnia, bo jest bardzo grubsna ;} dla tych co interesuja sie nie tylko moda, ale i historia sztuki, bo przede wszystkim historia jest tu opisana :) polecam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2008 08:19
He he taka książka jest potrzebna snobom.Z mody wybieram coś co do mnie pasuje i co mi się podoba, a nie wszystko jak leci tylko dlatego,że jest modne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2008 00:45
tak... taki prezent chciałoby się dostać ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie