Co dziś w serialach?

Kto, z kim, dlaczego? Dowiedz się, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
29.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5239

Brooke zastanawia się, czy wspólny obiad z Taylor to dobry pomysł. Ridge próbuje ją przekonać, iż powinni przyjąć zaproszenie. Podczas spotkania Taylor wznosi toast za przyjaźń. Niespodziewanie pojawia się nowy gość.

TVP1, 17:55 Klan, odc. 1973

Ranny w wypadku samochodowym Feliks jest już w domu. Złamana noga nie pozwala mu na swobodne poruszanie się, dlatego Monika postanawia odwołać wyjazd do Wiednia i pomóc mężczyźnie. Marczyński zaprasza Krystynę i Pawła na spóźnione przyjęcie imieninowe. Wyznaje, że zaprosił również byłą żonę. Zyta zgadza się na kupno mieszkania od Beaty. Między Kingą a Michałem dochodzi do sprzeczki. Kobieta po raz kolejny nie może odebrać dzieci ze szkoły. Chojnicki jedzie po synów. Wychowawczyni informuje go, że chłopcy opuścili się w nauce.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 497

Adam postanawia odejść z pracy u Michała i wyjechać za granicę. Jest wściekły na Jelenia, że ten opowiedział Basi o jego planach. Za namową Marii Roman odwiedza Iwonę na uczelni. Przyznaje się do błędu, przeprasza córkę za swoje zachowanie. Stefan szykuje dla Oksany niespodziankę imieninową.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 788

Okazuje się, że Filarski był osłabiony, bo słuchał znachora, a nie lekarzy. Ojciec Kingi wychodzi ze szpitala, zatrzymuje się u córki. Kuba wyprowadza się z Deszczowej. Ziober zapowiada Mirce, że po urlopie nie wróci do pracy _ woli zostać u Jankowskiego. Kwiatkowska kłóci się z Irkiem. Paweł odkrywa, że jest śledzony. Małgosia nie zmienia decyzji w sprawie wyjazdu. Chce zabrać synka do Rzymu. Henio zapowiada, że na kilka dni wyjedzie z Niną do Zamościa, by zaprosić na ślub jej rodzinę. Ewelina zaczyna pracę w przychodni.

TVN, 17:55, Majka, odc. 172

Majka wypytuje Lilkę o szczegóły jej wyprawy do automobilklubu. Junior wysyła Wiktorowi zdjęcie pożaru, w temacie wiadomości wpisując literę "D". Michał jest złym stanie psychicznym. Mężczyzna rozważa, czy jeśli przyzna się do winy, wzrosną jego szanse na warunkowe zwolnienie. Majka nie wie, co robić. Jej próby zdobycia dowodów niewinności Michała najwyraźniej nie powiodły się. Poza tym Michał i Lucyna są przekonani, że to właśnie Majka przyczyniła się do aresztowania.

m jak miłość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1351

Trwają przygotowania do ślubu Zuzy i Kamila. Kobieta namawia narzeczonego, żeby ponownie zaprosił ojca na uroczystość. Daniel odkrywa prawdę o towarze, który od kilku tygodni przywozi z Czech do Polski. Są to narkotyki ukryte w maskotkach. Zostaje zatrzymany przez patrol policji. Funkcjonariusze domagają się, by pokazał, co przewozi w bagażniku. Weronika wypytuje Kingę o jej relacje z Michałem. Kinga przyznaje, że chciałaby, aby wszystko dobrze się ułożyło. Wieczorem Michał próbuje nawiązać poważną rozmowę dotyczącą ich związku.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1194

Jan rozpoczyna kampanię wyborczą. Emilka jest załamana poziomem swojego przygotowania. śmiałek postanawia pomóc córce. Funduje mieszkańcom piwo i przygotowuje transparenty z hasłami wyborczymi. Renata decyduje się porozmawiać z Olą i Mikserem na temat rzekomego romansu Grzegorza. Aneta ma za złe Marysi, że wzięła na siebie odpowiedzialność za pomyłkę, która miała miejsce podczas wystawy fotograficznej Pauliny. Izabela kolejny raz pogrąża Artura. Tym razem przyczynia się do ujawnienia danych klientów portalu randkowego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Taniec z Gwiazdami: Pornografia na parkiecie (18+)

Argentyńska edycja show jest gorętsza niż moglibyśmy sądzić! TYLKO DLA DOROSŁYCH!

4 – letnia dziewczynka z wielkim brzuchem! Zobacz zdjęcia!

Hu Yunxing ma brzuch tak ogromny, jakby była w zaawansowanej ciąży! Czy to możliwe?

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2010 19:01
udaje !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2010 19:01
udaje !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2010 14:04
Ta blondynka ze zdjęcia jest w ciąży czy tylko udaje?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie