Filmowy przewodnik weekendowy

W ten weekend zachęcamy do obejrzenia filmowych hitów późnym wieczorem. Uczta kinomana gwarantowana!
Filmowy przewodnik weekendowy
27.11.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Zatańcz ze mną

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis "Szkoła tańca panny Mitzi". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Sobota TVP1, 00:05, Płotka

30-letnia Tracy Heart mieszka z matką i bratem na przedmieściach Sydney, gdzie pracuje w sklepie z filmami wideo. Cztery lata wcześniej trafiła na odwyk narkotykowy i teraz próbuje od nowa ułożyć sobie życie. Jednak demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Dziewczyna żyje wśród ludzi, którzy jeszcze niedawno dostarczali jej heroinę; jej brat Ray także zajmuje się dilerką i usiłuje wciągnąć ją w interesy. Tracy mimo tego desperacko walczy o powrót do normalnego życia. Sytuacja pogarsza się, gdy nieoczekiwanie zjawia się jej były chłopak.

Sobota TVP2, 22:05, Rodeo w Nowym Jorku

Sonny i Pepper stanowili kiedyś mistrzowski duet w ujeżdżaniu koni. Przyjeżdżają do Nowego Jorku w poszukiwaniu przyjaciela, który przepadł bez wieści. Para zupełne nie pasuje do wielkiej metropolii, z tego powodu wynika wiele nieporozumień i komicznych sytuacji. Bohaterowie próbują rozwiązywać kłopoty przy użyciu środków stosowanych na Południu, łapią przeciwników na lasso lub gonią ich po ruchliwych ulicach miasta, galopując na skradzionych policjantom koniach.

Sobota, TVN, 22:20, Książę i ja

Paige Morgan, ambitna studentka medycyny, ze zdumieniem dowiaduje się, że Eddie, chłopak, którego właśnie poznała, jest duńskim księciem i nazywa się Edvard Valdemar Dangaard. Pozornie wszystko ich dzieli: ona wychowała się na farmie _ on na dworze królewskim w Kopenhadze, ona ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość _ on wiedzie beztroski żywot playboya. Początki ich znajomości nie są więc łatwe. Na szczęście uczucie do ambitnej dziewczyny zmienia młodego arystokratę.

Sobota, Polsat, 20:00, Wspaniały

Bu, dziewczyna z małego rybackiego miasteczka w Tajwanie, znajduje butelkę z listem miłosnym w środku. Postanawia udać się do Hongkongu, aby odnaleźć autora wiadomości, Alberta, który okazuje się być homoseksualistą. Wkrótce Bu spotyka przystojnego i czarującego biznesmena. Dziewczyna postanawia zdobyć jego uczucia za wszelką cenę. Jednak wplątany w porachunki z rywalem w biznesie mężczyzna początkowo nie zwraca na nią uwagi.

premiery filmowe

Niedziela, TVP1, 21:20, Joe Black

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha. Jego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się jednak, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.

Niedziela,  TVP1, 00:25, Las Vegas Parano

Duke i Dr Gonzo, zaopatrzeni w różnego rodzaju specyfiki odurzające, zmierzają kabrioletem w kierunku Las Vegas. Duke, dziennikarz sportowy, ma napisać sprawozdanie z wyścigu motocyklowego. Być może dla niego jest to zadanie do wykonania, podczas gdy dla Gonzo, jego przyjaciela prawnika, misja mająca na celu ochronę jego klienta. Relacja łącząca obu kompanów przypomina posthippisowską wersję Don Kichota i Sancho Pansy. Wydają się zupełnie niedopasowani, ale równocześnie trudno znaleźć parę przyjaciół bardziej wobec siebie szczerą i lojalną.

Niedziela, TVP1, 01:55, Skok

Borys, siedemnastoletni judoka, usiłuje pomóc koledze z klasy, Małemu, szantażowanemu przez szajkę młodocianych przestępców. Za namową cynicznego inspektora Bartosza godzi się na współpracę z policją. Postanawia przeniknąć do gangu i rozpracować przestępców. Jednak w trakcie organizowanej przez bandytów akcji zostaje rozszyfrowany, a jeden z nich rani go nożem. Chłopak trafia do szpitala. Na razie musi przerwać karierę sportowca, lecz zdobywa poparcie i sympatię starszej siostry Małego, Ewy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Gwiazdy na Złotych Kaczkach: Najlepiej i najgorzej ubrane

Małe czarne, błyszczące różowe i eleganckie niebieskie. Która z pań prezentowała się najciekawiej? Ta, która założyła spodnie!

Finał MAM TALENT: Piotr Lisiecki kontra Kamil Bednarek

Dwaj utalentowani wokaliści mają ogromne szanse na główne trofeum. A za kim Ty jesteś?

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2010 19:20
Joe Black
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2010 17:12
Czy to tak ciezko wstawic plakat od wlasciwego filmu czy po prostu lubicie sie osmieszac?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2010 11:37
ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! NOWE CIUCHY, ZALEZY MI NA SZYBKIEJ SPRZEDAZY WIĘC MOZNA NEGOCJOWAC ;))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie