Co dziś w serialach?

Jeżeli chcesz poznać dalsze losy ulubionych bohaterów, zajrzyj do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
26.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5237

Nick zaprasza Jamesa do domu. Uradowana spotkaniem Taylor zapewnia starego przyjaciela, że jest w doskonałej formie i od dawna nie pije. Katie przekonuje Stephanie, iż Donna spełni jej żądanie, by ratować brata. Eryk, usłyszawszy od ukochanej prawdę, postanawia, że wspólnie pokonają Stephanie. Obmyślają podstępny plan, zgodnie z którym mężczyzna oświadcza żonie, że rozstał się z Donną.

TVP1, 17:55 Klan, odc. 1972

Grażynka składa doniesienie na policji w sprawie nękania. Okazuje się, że funkcjonariusze niewiele mogą zdziałać. Paweł, zaniepokojony mdłościami Oli, bada córkę. Jednak wyniki nie są jednoznaczne. Dzięki staraniom Jerzego Kamila wraca do starej szkoły. Wyznaje Bożence, że jest zadowolona z powrotu do Polski. Agata, za namową Moniki, decyduje się na rozmowę z matką. Na Sadybie trwają przygotowania do powrotu Michała i Zyty. Młodzi dowiadują się, że Beata chce sprzedać stare mieszkanie. Monika zwierza się Gabrieli i Agacie, iż ma dość Feliksa.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 422

Motorniczy Artur podkochuje się w kontrolerce Agacie. Anonimowo pisze do niej listy miłosne. Mężczyzna trafia do Leśnej Góry. Okazuje się, że ma guza w pęcherzu. Gdy pacjentowi wypada list, Latoszek oddaje go Agacie. Dziewczyna jest zaskoczona wyznaniami, które przeczytała. Lena jest w złej kondycji psychicznej, zaczynają jej wpadać włosy. Witek wyznaje jej miłość. Tomek ma składać przysięgę Hipokratesa. Zosia ma nadzieję, że zrobi staż na chirurgii w Leśnej Górze. Tretter mówi jednak, że nie ma dla niego miejsca. Sambor ma kryzys.

TVN, 17:55, Majka, odc. 171

Adam zapewnia Majkę, że nie wierzy w jej udział w aresztowaniu Michała. Wspólnie dochodzą do wniosku, że za ostatnimi wydarzeniami stoją Stefan i Aleksandra. Anna przeżywa gafę, którą zrobiła, mówiąc o Kotowskim Danusi. Pociesza ją myśl, że Majka przekazała jej pozdrowienia od niego. Lilka spotyka się z Grażyną pod pretekstem organizacji wieczoru panieńskiego. Będąc w automobilklubie, zauważa, że Aleksandra, Stefan i Wiktor tam się spotykają i o czymś dyskutują. Dla Majki to dowód, że Wiktor jest odpowiedzialny za nieuczciwe przelewy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1193

Bartek jest szczęśliwy po powrocie Eweliny. Terczyński próbuje za wszelką cenę odwieść Artura od sprzedaży akcji Izabeli. Niestety, Kulczycki jest gotowy oddać jej firmę ojca. Renata znajduje w mieszkaniu apaszkę należącą do innej kobiety. Jest poruszona. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Grzegorz ją zdradza. Renata szuka pocieszenia w rozmowie z Marysią. Paweł i Ela wybierają się na romantyczny spacer. Podczas spotkania Paweł jest rozkojarzony.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Portrety słynnych blondynek z gumy do żucia

Zamiast farb i pędzla – gumy oraz ekipa wyspecjalizowanych żwaczy. Tak powstają portrety znanych i lubianych blond piękności!

Gwiazdy na Złotych Kaczkach: Najlepiej i najgorzej urbane

Małe czarne, błyszczące różowe i eleganckie niebieskie. Która z pań prezentowała się najciekawiej? Ta, która założyła spodnie!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2010 00:09
czy wiecie jak nazywa się ten aktor na zdjęciu głównym do artykułu? niezłe ciacho :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2010 11:18
O taaak! W końcu nie ma podziału artykułu na strony! Od razu się lepiej czyta ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2010 10:18
Lena jest w złej kondycji psychicznej, zaczynają jej ""wpadać"" włosy. chyba wypadac he;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo