Co dziś w serialach?

Żeby dowiedzieć się co słychać u Twoich ulubionych bohaterów, nie musisz czekać do wieczora. Wystarczy, ze zajrzysz do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
24.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5233

Rick tłumaczy Brooke, że nie może ona wyjść za mąż za Ridge'a, skoro ma dziecko z Nickiem. Mężczyzna twierdzi, iż z powodu tej sytuacji Taylor odchodzi od zmysłów. Nick rozmawia z żoną o chrzcinach dziecka. Gdy wychodzi na chwilę, Taylor spostrzega w jego telefonie komórkowym wiadomość od Brooke. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1970

 Przeczytawszy list od żony ochroniarza, Rysiek nie może dojść do siebie. Obwinia się o śmierć mężczyzny. Grażyna prosi o pomoc Pawła, który obiecuje, że porozmawia z bratem. Kinga sprzecza się z Oskarem o jego brak zaangażowania w opiekę nad dziećmi. Małgorzata zaprasza do siebie Chojnickich, aby omówić z nimi szczegóły wyjazdu do Indii. Agata odwiedza Monikę. Wyznaje, że wniosła sprawę o rozwód i zamierza zamieszkać z Hansem w Warszawie. Prosi również Monikę o to, by spróbowała wytłumaczyć matce motywy jej postępowania. 

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 48

W czasie kampanii wyborczej pracownicy budżetówki w Wilkowyjach, reprezentowani przez nauczycieli szkoły i doktora Wezóła, wysuwają postulaty płacowe, a następnie ogłaszają strajk. Na jego przywódcę zostaje wybrany polonista Witebski, bo wszyscy inni się boją. W tym samym czasie w Wilkowyjach powstaje gminna telewizja internetowa. Będzie to miało fundamentalne znaczenie dla przebiegu kampanii wyborczej. Mieszkańcy Wilkowyj wkraczają w świat, w którym liczy się już tylko to, co pokazywane jest w telewizji.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 9

Kurator szuka pracy dla Staszka. Uważa, że staż w pogotowiu to tylko hobby. Staszek i Aśka próbują namierzyć Tamarę w spa, ale kobieta nie pojawia się na miejscu. Cezary organizuje konferencję prasową, na którą zaprasza również Darię. Dorota drąży temat ojcostwa dziecka Justyny, czym wywołuje kłótnię z córką. Hubertowi podoba się Lara. W trakcie pakowania obozowiska niedźwiedź atakuje dziewczynę. Po udzieleniu pomocy Larze Staszek dostaje wezwanie do odnalezionego w lesie ciała. Obawia się, że to kolejna ofiara ataku niedźwiedzia.

TVP2, 20:10 Barwy szczęścia, odc. 495

Ksawery ma problem z pozyskiwaniem klientów dla kancelarii. Jest też przeciwny udziałowi Kasi w programie fitness. Frustracje wyładowuje na dziewczynie. W trakcie nagrania prowadząca, Samanta, doznaje kontuzji. Nagranie zostaje odwołane. Ksawery cieszy się z takiego obrotu spraw. Wieczorem do Kasi dzwoni producent z ofertą zastąpienia Samanty. Blanka dowiaduje się od Izy, że ta zdecydowała się przeprowadzić do Rafała. Julia ma wątpliwości, czy słusznie postępuje, decydując się na półroczne stypendium we Włoszech. Paweł dodaje jej otuchy.

serial majka

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 787

Łukasz wraca przed czasem z kolonii w ślad za Gabi, która zrezygnowała ze wspólnych wakacji. Tomek zaprasza na obiad Szymona, Sandrę i Agnieszkę. Okazuje się, że dziewczyny się znają. Małgosia postanawia wyjechać do Rzymu. Grzegorz załatwia jej zlecenie, dzięki któremu zdobędzie pieniądze na spłatę długów. Ola pomaga Pawłowi wybrać zdjęcia na kolejną wystawę. Kuba odwiedza biuro Jankowskiego. Biznesmen zatrudnia go jako informatyka. Cholakowa wraca do Gródka. Rogowski przekazuje Marii złą wiadomość. Grażyna zatrudnia Ewelinę.

TVN, 17:55, Majka, odc. 169

Michałowi nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów, a to oznacza, że nie ma prawa do widzeń. Majka jednak prosi komisarza Kozłowskiego o spotkanie z Michałem. Chcąc ratować ukochanego, opowiada Kozłowskiemu, jak Michał ocalił jej rodzinę przed eksmisją, nie wahając się poświęcić oszczędności. Opowieść Majki naprowadza komisarza na trop przelewów, których Wiktor dokonał za namową Stefana. Niestety, opowieść Majki nie pomaga Michałowi, a jeszcze bardziej go pogrąża.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1349

Daniel wciąż nie zebrał jeszcze kwoty potrzebnej do odkupienia skradzionego sprzętu. Ola radzi mu, żeby powiedział o wszystkim rodzicom. Program Marty o samotnych ojcach odnosi sukces. W związku z tym dyrektor programowy ma dla niej ciekawą propozycję. Podczas tego spotkania w biurze Marty niespodziewanie pojawia się Janusz Gajewski. Włodek denerwuje się przed rodzinnym obiadem z Cieślikami. Rodzice Damiana niespodziewanie przychodzą o godzinę wcześniej. Maria jest zdezorientowana. Okazują się oni jednak sympatycznymi ludźmi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1191

Terczyński jest zaskoczony decyzją Kulczyckiego, dotyczącą odsprzedania akcji Izabeli. Wedle ich umowy, Artur odda jej wszystko, co ma, w zamian za to otrzyma pieniężną rekompensatę, wypłacaną w ratach przez pięć kolejnych lat. Makowska pomaga Śmiałkowej uknuć plan przeciwko Malwinie, dzięki któremu Ewelina będzie mogła odzyskać zaufanie do Bartka. W fundacji Anety odbywa się otwarcie wystawy stypendystki Pauliny. Młoda artystka nie kryje zdumienia, kiedy okazuje się, że nie wszystkie zdjęcia zamieszczone na wernisażu są jej autorstwa.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1553

Kika mówi Łukaszowi, że odchodzi z "Samego życia". Chłopak obawia się, że to oznacza między nimi koniec. Kika oznajmia, że chce być z nim bez względu na wszystko. Zakochani całują się. Podczas konferencji prasowej Teresa opowiada o porwaniu. Dziennikarze wypytują ją o udział Kacpra. Teresa dementuje plotki i odrzuca oskarżenia. Oznajmia również, że "Samo życie" powraca do dawnego formatu. Gdy Szpunar zmierza samochodem w stronę lotniska, słyszy w radiu relację z konferencji zorganizowanej przez Teresę. Postanawia zawrócić.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Finał MAM TALENT: Piotr Lisiecki kontra Kamil Bednarek

Dwaj utalentowani wokaliści mają ogromne szanse na główne trofeum. A za kim Ty jesteś?

10 praktycznych zasad urządzenia kuchni

Jak urządzić kuchnię, by móc w prosty sposób ją posprzątać? Przeczytaj garść porad!

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2010 15:06
ciekawe jako kogo Grazyna zatrudni tą Ewelinę hahaha. jej zachowanie na pewno się spodoba reszcie przychodni :P
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2010 09:24
aleee
odpowiedz

Polecane dla Ciebie