Co dziś w serialach?

W serialach dużo się dzieje! Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?
Co dziś w serialach?
23.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5231

Jackie mówi Bridget, że wie, kogo synem jest Jack. Uważa, że to nie przypadek, bo Nick i Brooke są sobie przeznaczeni. Oburzona Bridget przypomina, że Nick jest teraz mężem Taylor. Brooke opowiada Ridge'owi o wizycie u Taylor i jej problemach alkoholowych. Donna jest wzruszona wyrozumiałością Eryka po tym, gdy zastał ją z innym mężczyzną.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1969

Grażyna dostaje od wdowy po zabitym ochroniarzu list ze zdjęciem osieroconych dzieci. Zaniepokojona Lubiczowa postanawia ukryć go przed mężem. Beata i Jacek zawożą dzieci do nowego domu. Donata nie chce zgodzić się na propozycję Rafalskiego, który proponuje, aby zamieszkała u niego. Kobieta znajduje ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w sąsiedztwie Boreckich. Kinga prosi Elżbietę o odebranie dzieci ze szkoły. Rysiek, szukając przyborów do pisania, natrafia na list ze zdjęciem przesłanym do Grażyny.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 47

Do Wilkowyj docierają gangsterzy, którzy żądają haraczu za ochronę m.in. koncernu Hadziukowej, Więcławskiej i Solejukowej oraz gospody Wioletki. Trwa walka przedwyborcza między wójtem i Lucy. Mężczyzna próbuje wykorzystać mafię, początkowo z częściowym sukcesem. W pewnym momencie sprawy przybierają inny obrót.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 66

Bartek Leszczyński potajemnie konstruuje nowoczesne urządzenie. Paweł podejrzewa, że to jest bomba. Tymczasem do Leszczyńskich dzwoni przedstawiciel koreańskiego koncernu. Chce kupić patent. Roma Barańska zgłasza się z Mateuszkiem na casting. Agencja reklamowa chce, by rodzina Barańskich wzięła udział w promocji serka.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 494

Jerzy jest niezadowolony z obecności w domu nieproszonego gościa. Ma nadzieję, że Przemek jak najszybciej wyjedzie. Malwina jest zachwycona obecnością chłopaka. Wychodzi na jaw, że poznali się w sanatorium dla nerwowo chorych, gdzie Przemek leczył się z depresji. Magda opowiada Natalii o propozycji Mazura. Dziewczyna boi się pójść z nagraniem na policję. Stefan podejrzewa, że Oksana pracuje w klubie ze striptizem.

seriale w internecie

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 768

Małgosia wyznaje Tomkowi, że stracili oszczędności. Tomek zdradza Iwonie, że był kiedyś związany z panią prokurator. Zaprasza Agnieszkę do domu, by mogła poznać Małgosię. Marta ustala datę ślubu. Gabi jest coraz bardziej zazdrosna o Ewę. Odkrywa, że matka zapisała dziewczynę do klasy Łukasza i wykupiła dla niej miejsce na obozie. Dziewczyna chce zrezygnować z wyjazdu. Paweł zaprasza Olę na plener fotograficzny w Beskidach. Jankowski prowokuje Zduńskiego. Radek wystawia klientce zawyżony rachunek. Zawadzki uznaje to za oszustwo.

TVN, 17:55, Majka, odc. 168

Michał sprawdza historię konta firmowego i odkrywa, że ktoś za pomocą jego tokena dokonał kilkunastu przelewów. Opowiada o wszystkim Majce i postanawia zgłosić się na policję. Jego plany krzyżuje telefon od matki. Anna postanawia posłuchać rady córki i umawia się na spotkanie z Kotowskim. W czasie rozmowy mama Majki dowiaduje się, że Olkowiczowie uniknęli eksmisji dzięki Michałowi. Władysław odczytuje umowę darowizny Kazimierza Duszyńskiego. Funkcjonariusze policji przychodzą do Michała z nakazem aresztowania.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1348

Kinga i Michał z niepokojem oczekują na rezultaty ogłoszeń, które zamieścili. Kuch niespodziewanie przyprowadza Ignasia. Brzozowscy są szczęśliwi z odzyskania synka. Sławek postanawia naprawdę znaleźć pracę w agencji detektywistycznej. Prosi o pomoc do Norberta. Wieczorem Renata pokazuje Sławkowi artykuł o romansie Anity z osobistym ochroniarzem. Ojciec Zuzy dopytuje się o jej relacje z Romanem. Zuza nie potrafi powiedzieć mu prawdy. Marta przynosi ojcu i Honoracie zaproszenie na ślub Kamila i Zuzy. Roman odmawia pójścia na uroczystość.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 12

Agnieszka i Krzysztof podczas wizyty w szkole Stasia zauważają, że najbardziej pesymistyczna praca plastyczna należy do ich syna. Nauczycielka potwierdza fakt, że z chłopcem dzieje się coś niepokojącego. Do Piotrka przyjeżdża mama i twierdzi, że chce go wesprzeć po wyjeździe Izy. Traktowany jak dziecko Piotrek powoli zaczyna poddawać się wpływowi matki. Zosia ma jednak swoją tajemnicę. Julia i Adam otrzymują pozytywną decyzję z ośrodka adopcyjnego. Mogą zaopiekować się ośmioletnią Marysią, dzieckiem narkomanki.

seriale

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1190

Ewelina jest zaskoczona prezentem, który przygotował dla niej Bartek w bibliotece. Teresa zajmuje się ostatnimi przygotowaniami do podróży do Indii. Renata jest zaniepokojona dziwnym zachowaniem Grzegorza. Czuje, że skrywa on przed nią tajemnicę. Błażej i Mikser są bliscy odkrycia sekretu Grzegorza. Podczas negocjacji z Arturem, dotyczących udziałów w jego firmie, Izabela wyciąga asa, któremu Kulczycki nie jest w stanie się przeciwstawić.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1552

Olgierd udaje się do aresztu, w którym przebywa Adam Kowalski. Na miejscu okazuje się, że aresztant popełnił samobójstwo. Przed winiarnią Kacpra zaczepia dziennikarz z telewizji. Chce wiedzieć, jaki był jego udział w sprawie śmierci Kowalskiego. Szpunar ignoruje reportera. Dzwoni do Teresy i mówi jej, że wyjeżdża z kraju. Kika wraca do redakcji. Radek stara się przekonać Julkę, żeby do niego wróciła. Dziewczyna mówi mu, że jest w ciąży.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dobry zwyczaj: NIE POŻYCZAJ

Komu nigdy nic nie pożyczać i czym tak naprawdę są "ekspresowe" kredyty bankowe?

Jak młodzi Polacy uprawiają seks?

Czy seks zawsze kończy się ciążą, jaka metoda antykoncepcji jest najbardziej skuteczna? Sprawdź, co polskie nastolatki wiedzą o seksie!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 16:08
nike shoes outlet,discount sunglasses online,cheap nike shoes online store
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2010 16:20
Prescription glasses,sun glasses,Prescription glasses online,cheap sun glasses,Designer glasses,Eye glasses,Glasses frames,Glasses online
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2010 11:29
na dobre i na złe, kto to jeszcze oglada?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2010 11:29
barwy szczęścia rządzą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2010 11:28
ranczo:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo