Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli nie interesujesz się polityką i nie zamierzasz oglądać wieczorów wyborczych, mamy dla Ciebie inne propozycje.
Filmowy przewodnik weekendowy
20.11.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Taxi 3

Taksówka Daniela umożliwia błyskawiczne przewożenie pasażerów. Korzysta z tego przyjaciel taksówkarza, pracujący w policji Émilien. Pojazd jest niezastąpiony podczas ścigania przestępców. Obawy przyjaciół wzbudza fakt rychłych zmian, jakie nastąpią w ich życiu: niebawem zostaną ojcami. Tymczasem miasto zostaje zaatakowane przez gang świętych Mikołajów, którzy napadają na kolejne banki. Na zatłoczonych ulicach Marsylii policyjne samochody nie mają szans w pościgu za złodziejami na rolkach. Taksówka znów wkracza do akcji, ratując honor policji.

Sobota, TVP2, 22:00, Residente Evil: Domena zła

W tajnym laboratorium potężnej korporacji informatyczno-farmaceutycznej Umbrella dochodzi do wypadku. Z rozbitej probówki wydostaje się śmiertelnie niebezpieczny wirus, który przenika do atmosfery. Główny komputer odcina naukowcom drogę ucieczki. Na pomoc uwięzionym rusza elitarny oddział komandosów. W niekończących się podziemiach laboratorium czyhają na nich zastawiane przez komputer pułapki.

Sobota, TVN, 21:50, Holiday

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.

Niedziela, 23:20, Blue Velvet

Jeffrey Beaumont, uczeń college'u, wraca do rodzinnego miasteczka do chorego ojca. Podczas powrotu ze szpitala znajduje w opuszczonej okolicy odcięte ludzkie ucho. Postanawia zanieść je na policję. Chłopak jest zaintrygowany niecodzienną sprawą. Od córki detektywa dowiaduje się, że w wypadek zamieszana jest piosenkarka z klubu nocnego, Dorothy Vallens. Pewnego wieczoru Jeffrey zakrada się do jej mieszkania.

Niedziela, Polsat, 23:00, Sprawca Zero

Agent FBI Thomas Mackelway po nieudanym, naruszającym prawa obywatelskie aresztowaniu seryjnego zabójcy Raymonda Starkeya zostaje zdegradowany i odesłany na placówkę w Albuquerque. Na nowym miejscu, już pierwszego dnia pracy bada morderstwo komiwojażera, które okazuje się pierwszym z serii trzech. Mackelway szybko daje się wciągnąć w misternie zaplątaną sieć, w której seryjni mordercy stają się ofiarami. I wszystko wskazuje na to, że intryga została uknuta specjalnie dla niego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: 23 lata „Mody na sukces” w 6 minut!

Ilu mężów miała Brooke? Z kim sypia Rigde? Ile razy Taylor udało się zmartwychwstać? Na te i inne pytania odpowiada zabawne video!

Jak Polacy omijają zakaz palenia?

Zarówno właściciele restauracji i klubów, jak i goście są zobowiązani do przestrzegania nowego przepisu pod karą grzywny. Ale czy tak się dzieje naprawdę?

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.11.2010 00:13
dodatkowa kasa bez wychodzenia z domu , zapraszam do rejestracji: :) 20dollars2surf.com/?ref=119104 ($ za oglądanie reklam i polecanie strony innym ) zapraszam ;p p.s sory za spam ale moze ktos skorzysta :p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 21:47
jj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 21:47
Holiday - ja też
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 18:53
ja oglądne sobie dzisiaj holiday zapowiada sie świetnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2010 18:26
holiday rowniez.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo