Co dziś w serialach?

Sprawdź, jakie perypetie czekają Twoich ulubionych bohaterów tuż przed weekendem! Tylko u nas zapowiedzi odcinków!
Co dziś w serialach?
19.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5227

Taylor odzyskuje świadomość i odmawia udania się na pogotowie. Wybucha gniewem na Brooke, mówiąc, że sama wróci do domu, ale Brooke nalega, że może ją podwieźć. Jackie zaczyna wątpić, że Taylor może wychowywać Jacka, ale Nick odrzuca pomysł, by Brooke zajęła się dzieckiem. Pojawiają się u nich Taylor i Brooke. Ta ostatnia wyjaśnia Nickowi i Jackie, że Taylor dostała ataku paniki.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1967

Stan zdrowia Kamili poprawia się. Jerzy postanawia pojechać do Madrytu. Agnieszka wybiera się na spotkanie z Mironem. Mężczyzna informuje ją, że za zgodą władz więzienia podjął studia i po wyroku chce rozpocząć uczciwe życie. Pawła drażni obecność Norberta w domu. Krystyna za namową męża udaje się z nim na kurs tańca. Spotyka tam Łucję, która winna jest jej pieniądze. Gabriela nie może zaakceptować wyjazdu Agaty do Berlina. Grażynę odwiedza wdowa po ochroniarzu i oświadcza, że zrobi wszystko, by Ryszard poniósł karę za śmierć jej męża.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 421

Zosia z trudem przyzwyczaja się do metod pracy Piotra. Wspólnie zajmują się Olą portrecistką, która gorączkuje po zabiegu chirurgicznym. Agata podejrzewa, że kobieta jest chora na gruźlicę, Zosia skłania się ku powikłaniom spowodowanym operacją. Gawryło, zajęty prowadzeniem kursu dla młodych chirurgów, nie przyjmuje tego do wiadomości. Po wykładzie do szpitala napływają zgłoszenia do pracy w Leśnej Górze. Narzeczony Izy dowiaduje się, że kobieta była w ciąży. Marcin prosi ją, aby powiedziała prawdę przed sądem.

TVN, 17:55, Majka, odc. 166

Adam pyta Michała, dlaczego przelał tak dużą kwotę na konto Wiśniewskiego. Michał nie zna tego człowieka i zapewnia Adama, że to nie on dokonał przelewu. Majka zdecydowała się przywrócić Michałowi prawa do opieki nad Basią. Lilka uważa, że to świetny pomysł. Adam namawia Michała, by jak najszybciej zgłosili się na policję. Michał prosi go o zwłokę. Kiedy Majka mówi Michałowi, że złożyła papiery do sądu rodzinnego w sprawie uznania go za ojca Basi, zauważa że ukochany jest zmartwiony. Michał nie wie, jak jej powiedzieć o fatalnym przelewie.

klan

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1188

Kinga chce wyciągnąć konsekwencje wobec Anny za to, że umyślnie naraziła klienta na utratę zdrowia. Zarzuca jej przy tym brak profesjonalizmu. "Kaśka" jest gotowy nie wnosić sprawy do sądu, pod warunkiem że instruktorka zgodzi się pójść z nim na randkę. Grzegorz umawia się na kolejną sesję kosmetyczną z panią Beatą. Grażyna proponuje Błażejowi pracę przy koszeniu trawnika. Wekslerowa opowiada chłopakowi o troskach związanych z macierzyństwem i małżeństwem. Odbywa się pierwszy trening wadlewskiej drużyny piłkarskiej.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1550

W mediach pojawiają się spekulacje na temat udziału Kacpra w porwaniu Teresy. Wolański zleca zabicie Adama. Zabójcy nie przeszkadza fakt, że Kowalski siedzi w areszcie. Mówi, że będzie można łatwiej się do niego dostać. Marysia i Olgierd rozmawiają o Julce. Maria jest przekonana, że coraz lepiej radzi sobie ze zbuntowaną nastolatką. Julia spotyka się z Radkiem. Chłopak zabiera ją do ogrodu zimowego. Dziewczyna jest zachwycona wycieczką.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Straciła twarz, dziś śmiało pozuje do zdjęć!

Była piękną modelką i seksowną gwiazdą telewizji. Wszystko przepadło, gdy były facet oblał ją dymiącym kwasem siarkowym!

Statystyczna twarz kobiety i mężczyzny – ZDJĘCIA!

Ideały nie istnieją, ale statystyczne wzorce - tak. Jak wygląda przeciętna kobieta? Sprawdź!

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 14:46
Ja oglądam Nadobre i na złe chba z 5 lat ? czy nie wiecej i klan tez ;DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 10:03
nie wiem o co chodzi z porawaniem w na wspólnej, dopiero zaczełam ogladac i nic nie kumam
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 10:02
najbardziej lubię modę na sukces
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 10:00
Klan jest najlepszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 09:58
samo życie, samo życie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo