Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
18.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5225

Storm potwierdza, że oddalono zarzuty wobec Stephena. Storm, Brooke, Donna i Katie spotykają się ze Stephenem. On postanawia wrócić do Europy, by odnaleźć Beth. Storm chce mu towarzyszyć. Bridget z trudem przyjmuje do wiadomości fakt, że Stephanie tak szybko przypomniała sobie szczegóły postrzelenia. Stephanie spotyka się z Donną i daje jej do zrozumienia, by zapomniała o związku z Erykiem. Stephanie jedzie do Chicago na spotkanie z Pam i chorą Ann. Taylor wybucha gniewem, gdy Nick zaczyna mówić o Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1966

Ryszard wybiera się na policję. Paweł i Krystyna dyskutują o sytuacji Bogny. Lubicz uważa, że Leszkowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Surmaczowa jest zaskoczona decyzją męża o przejściu na emeryturę. Norbert zaprasza Olę do teatru, ale ta ma już inne plany. Chłopak wciąż czuje się nieswojo w domu Lubiczów. Próbując się odwdzięczyć, pomaga Krystynie w pracach domowych. Jerzy chce kupić prezent dla Elżbiety, ale nie ma pomysłu. Renata doradza mu, a by opłacił żonie pobyt w SPA. Agnieszka otrzymuje list od Mirona z prośbą o spotkanie.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 55

Ojciec Mateusz i maturzyści wybierają się na spływ kajakowy nad Sielpię. Wieczorem wszyscy bawią się przy ognisku. Rano chłopak Oli Nocul zostaje znaleziony martwy. Jędrek utopił się, ale lekarz wskazuje ślady walki. Podejrzenie pada na Olę, która tego feralnego wieczoru pokłóciła się z Jędrkiem. Nie wiadomo, kto i dlaczego chciał skrzywdzić chłopaka. Ojciec Mateusz chce za wszelką cenę znaleźć sprawcę i zakończyć śledztwo.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 492

Ksawery prosi Kasię, by nie szła na casting do programu telewizyjnego. Obawia się, że gdy dziewczyna wygra, nie będzie miała dla niego czasu. Ona decyduje się jednak na udział w castingu. Na miejscu poznaje Dianę. Władek tęskni za Kajtkiem, próbuje odnaleźć Sabinę. Maciek nadal uważa, że dziewczyna jest oszustką. Próbuje jeszcze raz namówić Władka na zrobienie badań DNA. Roman staje przed komisją lekarską, która ma podjąć decyzję w sprawie jego powrotu do pracy. Iwona czeka na ojca przed budynkiem przychodni.

serial majka

TVP2, 20:45, Dr House odc. 121

Handlarz narkotyków, Eddie, przywozi do szpitala wspólnika, Mickeya, który stracił przytomność podczas dokonywania transakcji. Zespół House'a podejrzewa zatrucie. Dealerzy nie chcą wyznać, jaką prowadzą działalność, a tym bardziej gdzie przechowują towar. Lekarze muszą się uciec do policyjnych metod śledczych. Chase, Trzynastka i Taub postanawiają spłatać figla Foremanowi. House i Wilson zabiegają o względy sympatycznej sąsiadki, która jednak nie traktuje ich zalotów poważnie.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 29

Jowita pokazuje Alicji kompromitujące zdjęcia Krzysztofa z wyprawy przyjaciół do klubu nocnego. Marta przygotowuje się do ogłoszonego przez Operę Wrocławską konkursu na rolę Giselle. W trakcie castingu dowiaduje się, że była to ostatnia rola Alicji, która złamała jej karierę. Mironowi podoba się Dorota, stara się on jednak zmienić dziewczynę tak, by przypominała jego dawną sympatię. Jowita i Roma są posądzane o związek homoseksualny.

TVN, 17:55, Majka, odc. 165

Wiktor zapewnia Aleksandrę, że dobrze ukrył ślady transakcji, której celem jest zrujnowanie Michała. Ku ogromnej radości pracowników Panorama Projekt, okazuje się, że ich firma zwyciężyła w konkursie na najlepszy projekt Centrum Ekologii. Jedynie Adam nie potrafi cieszyć się z innymi, ponieważ chwilę wcześniej znalazł na firmowym koncie podejrzaną transakcję.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1346

Zdesperowany Michał oświadcza porywaczowi, że nie zapłaci okupu za synka. Zamierza zdobyte pieniądze przeznaczyć na schwytanie mężczyzny, który porwał jego dziecko. Wierzy, że w ten sposób odzyska Ignasia. Maria najchętniej już zaczęłaby przygotowania do ślubu córki. Żaneta oferuje jej pomoc. Anita Wrzos jest przekonana, że nie jest Dziecicowi obojętna i odwzajemnia jego uczucia.

seriale

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1187

Bartek jest załamany niską frekwencją podczas pierwszego treningu wadlewskiej drużyny piłkarskiej. Janina deklaruje pomoc w rozpropagowaniu pomysłu doktora. Kinga dzieli się z Elą wrażeniami na temat występu Pawła na kinderbalu. Anna jest zazdrosna o relacje Pawła i Eli. Gniew wyładowuje na "Kaśce", który zjawia się na jej zajęciach. Instruktorka narzuca szybkie tempo ćwiczeń, niedostosowane do jego możliwości. Podczas treningu chłopak spada z bieżni i łamie rękę.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1549

Adam stara się wmówić Teresie, że porwanie miało być dla jej dobra. Radek umawia się z Julką na randkę. Dziewczyna jest pod wrażeniem nowego kolegi. Ona również wyraźnie podoba się Radkowi. Irek i Pino idą razem do pracy. Irek nie poznaje odmienionego przyjaciela. Włoch zwierza się, że to zasługa Anety. Irek ostrzega go przed byłą narzeczoną Bartnika. Aneta sprawdza, czy Pino jest bogaty. Ku jej zadowoleniu, mężczyzna przyznaje, że nie narzeka na brak gotówki.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 25

Matka Artura decyduje się na konfrontację z Jerzym Górskim. Artur czuje, że sytuacja zaczyna się wymykać spod kontroli. Nie rozumie też, dlaczego Natalia tak zdecydowanie się od niego odsuwa. Do hotelu przybywa ekipa słynnego cyrku. Jego dyrektor wraca z wakacji z synem, którego wychowuje wspólnie z przyjaciółką i współpracownicą. Nie wie, że Magda podjęła decyzje, które zmienią jego życie. Lucy nieoczekiwanie spotyka byłego męża i dowiaduje się, dlaczego ją opuścił.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewnocie, odc. 12

Ewa i Grzegorz wracają do Warszawy. Informują Barbarę o ślubie. Kobieta jest niezadowolona, ale zgadza się pomóc córce w przygotowaniach do uroczystości. Ślub ma się odbyć w Zakopanem, bo tam Ewa i Grzegorz ponownie się w sobie zakochali. Tymczasem pracownicy biura postanawiają za wszelką cenę pogodzić Ewę z Bartkiem. Organizują dla przyszłej panny młodej wieczór panieński, na który Wika zaprasza kapelę Bartka. Ewa przychodzi do pubu i zauważa Bartka. Hanka, Wika i Aniela tłumaczą, że chciały dać jej ostatnią szansę na zmianę decyzji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Połowa warszawiaków pali regularnie marihuanę

Mieszkańcy wielkich miast palą jointy jak papierosy.

Muzeum lalek  wsutannach – GALERIA!

Unikalna kolekcja lalek ubranych w stroje zakonnic i księży. Godne podziwu czy politowania?

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 14:40
"Ku ogromnej radości pracowników Panorama Projekt, okazuje się, że ich firma zwyciężyła w konkursie na najlepszy projekt Centrum Ekologii." nie rozumie tego zdania....prosze o pomoc bo nie wiem czy to jest poprawnie napisane.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 10:01
czy Wy też ogladajac hotel 52 macie wrażenie, że muzyka poczatkowa jest zerżnięta z seksu w wielkim mieście? ciut inna aranżacja, ale to jest to samo
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 09:49
co się dzieje w Majce, dlaczego jest tak nudno!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 09:47
moda na sukces też niepolska i dlatego właśnie oglądam namiętnie:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 09:41
hotel 52 jest dobry, ale bardziej podobał mi sie hotel babylon
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo