Płyta z największymi przebojami P!NK już w sprzedaży!

Po pięciu płytach studyjnych przyszedł czas na pierwsze podsumowanie kariery P!NK.
Płyta z największymi przebojami P!NK już w sprzedaży!
17.11.2010

15 listopada ukazała się kolekcja przebojów tej właśnie, jednej z najciekawszych i najbardziej barwnych wokalistek pop ostatnich lat. Od ponad dekady bawi ('Get The Party Started', 'So What'), wzrusza ('Sober', 'Please Don't Leave Me',  'Dear Mr. President'), ale i dowcipnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość ('Stupid Girls').

Album ‘Greatest Hits… So Far!!!’ zawiera będzie 19 piosenek, z czego trzy zupełnie nowe. Singlem promującym całe wydawnictwo jest kawałek ‘Raise Your Glass’ który do stacji radiowych trafił w drugim tygodniu października. Utwór napisał i współ-produkował Max Martin, twórca takich hitów P!NK jak ‘So What’, ‘Who Knew’, ‘U+ Ur Hand’ czy ‘Please Don’t Leave Me’.

Warto dodać, że  czasu swojego debiutu P!NK, czyli Alecia Moore, wydała 5 albumów studyjnych i sprzedała 30 milionów płyt CD, ponad milion płyt DVD a z jej ostatniej płyty aż pięć singli trafiło do czołówki najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

"Greatest Hits… So Far!!!" ukazał się w wersji Eco-Style, na standardowej płycie CD, na płycie DVD i w zestawie deluxe: CD+DVD. Płyta DVD (osobno i w zestawie) zawiera wszystkie teledyski P!NK plus dodatkowe atrakcje - klipy nagrane na potrzeby ostatniej trasy koncertowej, wersje live niektórych oraz materiały z planu sesji zdjęciowej do nowej płyty i teledysku do piosenki 'Funhouse'. 

Polecamy!

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 21:31
Ciekawą ofertą z muzyką bez opłat za publiczne odtwarzanie posiada musicdays.pl . Przedsiębiorcy w swoich lokalach mogą puszczać do woli muzykę zakupioną z tego sklepu bez jakichkolwiek comiesięcznych opłat OZZ. Co najważniejsze asortyment jest naprawdę spory. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś specjalnego do swojego lokalu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2010 16:12
lubie ja!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2010 16:05
jak ja jej nie lubie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2010 11:41
a ja juz mam:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2010 11:39
kupię, kupię, kupię!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo