Co dziś w serialach?

Miłość, zdrada, zauroczenie, rozterki? Jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
15.11.2010

TVP1, 16:05, Moda na sukces, odc. 5219

Stephanie, która chce uratować swoje małżeństwo, przyjeżdża do Brooke. Przedstawia jej propozycję: uratuje Stephena i Storma, jeśli Donna zerwie z Erykiem. Brooke upewnia się, że ta umowa będzie ważna nawet wtedy, jeśli Eryk nie wróci do Stephanie. Tymczasem Eryk umówił się z Donną w sali pokazowej w domu mody "Forrester". Przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę.

TVP1 17:55, Klan, odc. 1963

Miłka informuje Bognę, że ze względu na rygory programu ochrony świadków musi zmienić miejsce zamieszkania. Antek i Renata przyjmują zaproszenie na imieniny Elżbiety. Surmaczowa proponuje Pączkowi zmianę projektu sukni ślubnej. Mężczyzna jest jednak oburzony i nie zgadza się na modyfikacje. Ryszard stara się wyjaśnić Bożence okoliczności uwolnienia Niny z agencji towarzyskiej. Marek wyznaje Agnieszce, że chciałby się z nią związać. Kobieta nie jest gotowa na podjęcie decyzji. Ola radzi Norbertowi, żeby ignorował zaczepki ojca.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 61

Wiktoria cierpi z powodu rozstania z Łukaszem. Siedzi w domu, nie spotyka się ze znajomymi i, ku przerażeniu rodziny, gotuje. Weronika próbuje porozmawiać z córką, ale Wiki nie chce niczego powiedzieć. W domu Barańskich zaczyna straszyć tajemnicza zjawa w gumowym bucie. Pewnej nocy Roma i Ryszard postanawiają zdemaskować istotę nawiedzającą ich dom.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 489

Okazuje się, że ciało Cezarego zostało wyłowione z rzeki. Anna jest załamana, podejrzewa, że Jerzy jest mordercą. Iwona i Aleksander idą w odwiedziny do rodziców chłopaka. Iwona jest zaskoczona tym, że rola pani domu sprowadza się do bycia kucharką i opiekunką ogniska domowego. Waldemar spotyka w kawiarni Klaudię. Dziewczyna jest w złym stanie. Rybiński troskliwie się nią opiekuje. Kasia zostaje poproszona o wzięcie udziału w castingu do telewizyjnego programu fitness. Ku niezadowoleniu Ksawerego, postanawia przyjąć zaproszenie.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 782

Szef Oazy zostaje pobity na parkingu przy klubie, trafia do szpitala. Paweł domyśla się, że on, a nie Zawadzki, miał być ofiarą napadu. Chłopak spotyka się z Jankowskim. Po nocy spędzonej na plaży Kuba jest coraz bardziej zauroczony Nataszą. Na pożegnanie dziewczyna wręcza mu medalik. Przed wyprowadzką z Gródka Agata opowiada Dorocie o związku z Kuleszą. Stadnicka wyrzuca rywalkę z domu. Załamana, zwierza się Marii oraz Reni. Dziewczyny wypijają dużo wina. Gdy Staszek eskortuje pijaną Renię do domu, lekarka mu się oświadcza.

m jak miłość

TVN, 17:55, Majka, odc. 162

Lucyna martwi się brakiem efektów w terapii Kazimierza. Michał sugeruje jej, żeby zwróciła się o pomoc do profesora Rotarskiego. Dagmara składa wymówienie, pisząc w liście, że nie jest w stanie znosić smutku, który czuje, widząc Majkę i Michała. Związek Piotra i Elizy przeżywa kryzys. Piotr zaniedbuje obowiązki i nie pamięta o prośbach Elizy. Michał postanawia przekonać Majkę, by kontynuowała poszukiwania ojca.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1343

Borys proponuje Ewie wspólny wyjazd nad morze. Aleks prosi matkę, żeby przestała dręczyć Borysa. Do Zuzy przychodzi mężczyzna, który przez pomyłkę zabrał z butiku jej suknię ślubną i pyta o ślub Gosi. Rozbawiona Zuza wyjaśnia mu, że to ona jest przyszłą panną młodą. Mężczyznę cieszy ta wiadomość. Marta przeprowadza wywiad z Januszem Gajewskim, założycielem fundacji, która pomaga ojcom samotnie wychowującym dzieci. Gajewski opowiada także Marcie o swojej zawodowej pracy pilota. Kobieta nie ukrywa, że spotkanie wywarło na niej duże wrażenie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1184

Bartek jest zły, że dopiero w następnym roku może liczyć na dofinansowanie sprzętu medycznego. Brat Tomasz proponuje mu rozwiązanie. Zachęca go do zorganizowania charytatywnego meczu piłkarskiego, w którym drużyna misjonarzy grałaby z drużyną z Wadlewa. Stefani prosi Aleksa o pomoc w przewiezieniu rzeczy z biura Piotra do siedziby portalu randkowego. W trakcie przeprowadzki oboje są śledzeni przez Sabinę. Franek przestrzega Artura, aby mniej ufał innym, a szczególnie przyjaciołom.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1546

Olgierd informuje Marię o pomyśle wysłania Julii do Anglii. Kobieta odczytuje to jako próbę rezygnacji z odpowiedzialności za dziewczynę. Proponuje, żeby Julka zamieszkała u niej. Daniel namawia Julkę na sprzedaż noworodka. Maria i Kacper próbują dotrzeć do Teresy. Marysia postanawia zorganizować spotkanie, na którym pojawiliby się wszyscy znajomi Teresy. Tymczasem Teresę nękają dziennikarze i paparazzi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zmysłowa bielizna na jesienne wieczory

Koronkowe body, drapieżny biustonosz, a może pudrowy gorset? Zmysłowe jesienne noce rządzą się swoimi prawami – nieważne są trendy, liczy się seksapil!

Pośmiertne zarobki gwiazd – kto bije rekordy?

Ich majątek stale się rozrasta, choć sprawców całego zamieszania nie ma już na tym świecie. Kto zgromadził największą pośmiertną fortunę?

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2010 17:38
poco pisac o modzie na sukces ciagle to samo seks z członkami rodziny starszej pani..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2010 14:17
Pierwsza miłość!;*
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2010 09:52
Klan mnie rozwala
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2010 09:49
co tam w Majce sie dzieje?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2010 09:45
samo życie jest ciągle najlepsze ze wszystkich seriali
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo