Filmowy przewodnik weekendowy

Jeżeli nie masz zamiaru wychodzić w weekend poza cztery kąty swojego ciepłego mieszkanka, sprawdź co ciekawego można obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
13.11.2010

Sobota, TVP1, 20:20 Król Artur

Twórcy filmu, opierając się na historycznych źródłach, przyjęli hipotezę, że pierwowzorem mitycznego króla Artura był żyjący w V wieku n.e. rzymski dowódca Lucius Artorius Castus. Artur i jego drużyna, doborowy oddział kawalerii znany jako Rycerze Okrągłego Stołu, przez długi czas wiernie służą Rzymianom, choć sami Rzymianami się nie czują. Kiedy wreszcie po latach służby mogą wrócić do domów, zwierzchnicy zlecają im ostatnie zadanie. Trzeba wyprowadzić rodzinę cesarskiego dostojnika z terenów zajętych przez wojska saskie.

Sobota, TVN, 21:50, Sztuka zrywania

Gary Grobowski jest Polakiem i choć nie mówi po polsku, dość mocno obnosi się z narodowością. Pracuje jako przewodnik i dzięki niecodziennemu poczuciu humoru radzi sobie w tej branży bardzo dobrze. Od kilku lat jest związany z Brooke Meyers, która pracuje w galerii. Nie stanowią dobrze dobranej pary. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i oboje stają przed wyborem _ miłość, czy rozstanie. Brooke postanawia zerwać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania.

Sobota, Polsat, 22:00, Pociąg z forsą

Dwaj policjanci, przyrodni bracia John Powell i Charlie Kaylor, pilnują porządku w nowojorskim metrze. Do ich obowiązków należy ochrona podróżnych przed kieszonkowcami, a także ubezpieczanie pociągu, który co noc przewozi miliony dolarów. Charlie jest uzależniony od hazardu i nie raz już z tego powodu popadał w poważne tarapaty. Zawsze wtedy mógł liczyć na brata. Ostatnim razem jednak przesadził, więc kiedy nie potrafił spłacić długu, wpadł na szalony pomysł "skoku stulecia". Podstępem wciągnął w ten plan również Johna.

Niedziela, TVP1, 21:25, Gloria

Gloria ma za sobą burzliwą przeszłość. Spędziła trzy lata w więzieniu na Florydzie, by ocalić ukochanego. Właśnie wychodzi na wolność. Wraca do mieszkania na Manhattanie, gdzie przebywa Kevin wraz z kompanami. Spotkanie po latach z narzeczonym przynosi jedynie rozczarowanie. Gloria uświadamia sobie, że była okłamywana i wykorzystywana przez Kevina. Dalsze życie u jego boku nie ma już sensu. Postanawia odejść od gangstera. Zabiera małego chłopca, który był więźniem bandytów. Mafia podąża ich tropem.

Niedziela, Polsat, 23:00 Motyw

Wykształcony i odnoszący sukcesy biznesmen Emery Simms niedawno się ożenił. Wkrótce wplątuje się w romans z egzotyczną Allanną. Do akcji wkracza policja i odkrywa, że Emery kryje o wiele więcej tajemnic niż romans z piękną kobietą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Gwiazdy jednej roli

Nikt nie kwestionuje ich popularności. Problem w tym, że zdobyta przez nich sława, kojarzona jest tylko z jedną rolą. O kogo chodzi?

Porada fryzjerska: Jesienne problem z włosami

Elektryzują się? Przetłuszczają? A może wręcz przeciwnie – są bardzo suche? Oto SOS dla włosów jesienią!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2010 15:35
spam/hacking. Coś z tych dwóch
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2010 14:45
Sztuka zrywania - jeden z najgorszych filmów jaki w życiu oglądałam a w ostatnim czasie oglądałam dużo filmów. Nie polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2010 09:38
sztuka zrywania - świetny film :) komedia w bardzo dobrym wydaniu, no i wątek romantyczny :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo