Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora! Już teraz sprawdź, co wydarzy w życiu Twoich ulubionych bohaterów serialowych!
Co dziś w serialach?
12.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5217

Brooke stara się przekonać Stephanie, żeby zeznała, że to nie Stephen do niej strzelił. Zapewnia ją, że jej ojciec jest niewinny. Mówi, że to Storm do niej strzelił. Prosi, żeby Stephanie nie wydała go policji, ale ta odmawia. Taylor cieszy się, ponieważ Jack już prawie wcale nie płacze i chętniej je. Katie przyszła do Stephena do aresztu. Mówi mu, że Brooke poszła do Stephanie prosić o pomoc. Przykro jej, że zawsze źle myślała o ojcu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1962

Zyta i Michał udają się do jubilera, aby odebrać zapomniane obrączki. Norbert źle przyjmuje wiadomość o powrocie ojca do domu. Ola radzi mu, żeby spróbował wytrzymać z ojcem przez weekend, a w razie spięć może zamieszkać u niej. Jacek robi Beacie niespodziankę i zabiera żonę do podwarszawskiego domu, który zamierza kupić. Stanisława źle się czuje, wzywa pogotowie. Kamila spotyka się z Błażejem. Ku jej rozpaczy, chłopak zamierza związać się z inną dziewczyną.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 420

Marcin informuje pacjentkę, Marzenę, że ma torbiel, którą trzeba natychmiast usunąć. Kobieta zabrania udzielania mężowi informacji na temat jej stanu zdrowia. Van Graffowie wracają z podróży poślubnej. Sambor nie ma cierpliwości do Krzysia. Ruud i Bożenka postanawiają mu pomóc. Marta przyjmuje oświadczyny Konicy, jednak ślub ma się odbyć po porodzie. Kobieta dostaje od lekarza miesięczne zwolnienie z pracy. Wójcik ostro strofuje Marcina za brak koncentracji.    

TVN, 17:55, Majka, odc. 161

Aleksandra spotyka się z Broszem. Tym razem dziennikarz ma napisać szereg artykułów, które podważą kondycję firmy Kazimierza Duszyńskiego i spowodują, że umowa darowizny zostanie ujawniona wcześniej. Tym samym Majka dowie się, jaka jest w tym rola jej dziecka. Jako nowy wspólnik Wiktor zaczyna wprowadzać zmiany, które powodują niezadowolenie pracowników. Majka otrzymuje odpowiedź od kobiety, która znała jej ojca. Nie jest to miły list, bo kobieta najwyraźniej została skrzywdzona przez Jakuba. Majka postanawia zrezygnować z poszukiwań ojca.

seriale w internecie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1183

Izabela i Terczyński z dumą informują Artura, że wpłacili za niego kaucję. Kobieta utrzymuje, że zrobiła to tylko i wyłącznie dla dobra firmy. Tłumaczy, że nie chciała, aby problemy z narkotykami źle wpłynęły na interesy. Jako przewodnicząca rady nadzorczej prosi Artura, aby usunął się z firmy i zwolnił gabinet Piotra. Zgodnie z prośbą Miedzianowskiego, Jan organizuje zebranie. Podczas spotkania doktor zgłasza wniosek o odwołanie śmiałka ze stanowiska sołtysa pod zarzutem niedopełnienia obowiązków.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1545

Marysia czyta w porannej prasie o porwaniu Teresy. Według dziennika to sprawka Szpunara. Tymczasem Kacper zostaje zaczepiony przez reportera, który wypytuje go o jego udział w porwaniu. W redakcji "Samego życia" Badera informuje o sprawie zespół redakcyjny. Dziennikarze dochodzą do wniosku, że nie powinni o niej pisać. Zastanawiają się, jak pomóc Teresie i Kacprowi. Tymczasem Szpunar spotyka się z Maksem. Ma dość wyciągania na światło dzienne jego przeszłości. Julka jest wściekła na Iwonkę, że zdradziła jej sekret.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Niezbędnik fałszywej dziewicy

Chcesz, żeby on uwierzył w Twoją niewinność? Oto pięć sprawdzonych trików, które staną się Twoim dziewiczym alibi.

Na czym polega trójkąt miłosny?

Czy zdecydowałabyś się na udział w miłosnym trójkącie?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2010 18:48
ale żal xDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2010 17:53
al*legro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super bluzki!! tanio!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2010 12:45
xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo