Co warto zobaczyć w telewizji?

W świąteczny dzień nie tylko seriale, ale także filmy. Zobacz, co warto zobaczyć!
Co warto zobaczyć w telewizji?
11.11.2010

TVP1, 17:30, Klan, odc. 1961

Michałowi nie udaje się odebrać obrączek od jubilera, więc Beata i Jacek zgadzają się pożyczyć młodej parze własne. Agnieszka proponuje Markowi, by towarzyszył jej na weselu. Ojciec Norberta wpada z niezapowiedzianą wizytą do byłej żony i zwierza się, że ma problemy mieszkaniowe. Mężczyzna chce na jakiś czas zamieszkać w dawnym domu. Kobieta obawia się reakcji Norberta. Po ślubie młoda para i goście udają się na wesele na Sadybę. Grażyna postanawia wrócić z dziećmi do domu.

TVP1, 21:20, Ojciec Mateusz, odc. 54

W trakcie szkolnej wycieczki do Kielc zasłabła Ola, córka Nocula. Rodzice natychmiast jadą do szpitala. W jednym z pielęgniarzy Nocul rozpoznaje Pluskwę, znajomego Mateusza. W Sandomierzu zamordowany zostaje młody lekarz. Znalezione na nożu odciski palców należą do Pluskwy. Mężczyzna trafia do aresztu. W klinice, w której leży Ola, przebywa też znany gangster. Z uwagi na stan zdrowia ma przerwę w odbywaniu kary.

TVP2, 16:05, Nigdy w życiu

Po kilkunastu latach zgodnego pożycia mąż oznajmia Judycie Kozłowskiej, że odchodzi do innej. Kobieta musi zacząć życie od nowa. Nie jest to łatwe, ponieważ współpracując z popularnym pismem kobiecym, w którym odpowiada na listy czytelniczek, nigdy nie zarabiała dużych pieniędzy. Judyta wraz z dorastającą córką Tosią przeprowadza się pod Warszawę. Postanawia zbudować własny dom. Parę miesięcy później urządza parapetówkę. Na przyjęciu pojawia się towarzyszący koleżance przystojny Adam.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 488

Szymek gorzej się czuje. Iza, nie chcąc męczyć dziecka podróżą, zostaje na noc u Rafała. Budzi to niepokój Gabrieli. Jerzy odwiedza Cezarego. Pyta, ile ten chce za zdjęcia Malwiny. Janicki żąda pół miliona złotych. Okazuje się, że Marczak rejestrował rozmowę. Grozi chłopakowi, że zaniesie nagranie na policję. Władek zabiera Kajtka do ZOO. Myślami jest jednak gdzie indziej _ martwi się o Maćka, który nie daje znaku życia. Róża i Zdzisio obawiają się, że Sabina jest oszustką, która chce wrobić ich syna w ojcostwo, by wyłudzić pieniądze.

seriale w internecie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc, 1342

Kinga jest w rozpaczy. Nie powiodła się próba przekazania porywaczowi okupu. Ma żal do Michała. Kamil ustala z Zuzą datę ślubu. Gosia gratuluje przyjaciółce i zabiera ją na zakupy. W butiku przystojny mężczyzna prawi Gosi komplement, sądząc, że to ona jest przyszłą panną młodą. Oksana niechętnie zgadza się na propozycję Borysa. Orłow ma wpłacić na jej konto 150 tysięcy złotych. Jest to cena za jej milczenie. Oksana obiecuje Borysowi, że zostawi go w spokoju.

TVN, 21:30, Odważna

życie Eriki Bain, dziennikarki jednej z nowojorskich stacji radiowych, jest szczęśliwe i bardzo uporządkowane. Wszystko się zmienia, gdy w wyniku brutalnego napadu ginie jej ukochany, a ona sama zostaje ciężko ranna. Traumatyczne przeżycia nie dają o sobie zapomnieć. Erica zaopatruje się w broń i nocami krąży po ulicach Nowego Jorku w poszukiwaniu sprawiedliwości. Kiedy na jej trop wpada policyjny detektyw, kobieta zaczyna zastanawiać się, czy eliminując zło, sama stanęła po jego stronie.

Polsat, 15:15, Czekając na miłość

Cztery wzajemnie powiązane historie nieudanych związków miłosnych czterech przyjaciółek. Savannah jest producentką telewizyjną, która czuje się rozdarta pomiędzy dwoma mężczyznami. Zamożna Bernadine przeżywa dramat _ po jedenastu latach małżeństwa odszedł od niej mąż. Rozwiedziona Gloria poświęca czas na wychowanie syna i prowadzenie salonu fryzjerskiego. Choć od rozwodu upłynęło już sporo czasu, Gloria wciąż próbuje odzyskać uczucie męża. Najmłodsza z całej czwórki, Robin, prowadzi swobodny tryb życia, romansując z niewłaściwymi mężczyznami.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1182

Artur zostaje zwolniony z aresztu, ponieważ ktoś z firmy ojca wpłacił za niego kaucję. Kinga kontynuuje zmagania w odzyskaniu sylwetki. Pomaga jej w tym Łukasz, który instruuje ją na temat prawidłowego wykonywania ćwiczeń rozciągających. Florkowa odbiera Bartkowi nadzieję na uzyskanie jakichkolwiek funduszy z urzędu gminy na kupno sprzętu medycznego. Okazuje się, że sołtys dawno przegapił czas składania wniosku o dotację. Miedzianowski zamierza złożyć wniosek o odwołanie Mariana ze stanowiska.

serial majka

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1544

Teresa wychodzi ze szpitala. Janusz stara się przekonać Violę do pozostania w redakcji, ale dziewczyna jest uparta. Postanowiła, że odejdzie i nie zmieni zdania. Żegna się z koleżankami i kolegami. Janusz ostatni raz próbuje przekonać ją, żeby została. Niespodziewanie całuje ją. Julka jest słaba i chora. Dzwoni do Marysi, prosząc ją o pomoc. Dziewczyna znowu umawia się na imprezę z Danielem. Podczas spotkania z nim mdleje. Daniel chce jej pomóc. Wtedy dowiaduje się od Iwonki, że Julka jest w ciąży.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 24

Natalia przywozi Kaśkę z Ostródy i dowiaduje się, co się działo w hotelu podczas jej nieobecności. Ranny w strzelaninie Kuba nawiązuje znajomość z uczestniczką wieczoru panieńskiego, na który zaproszona została również Dorota. Przyszła panna młoda, Agata, dowiaduje się, że jej narzeczony nie powiedział o sobie wszystkiego. Wyjawiona tajemnica stawia pod znakiem zapytania sens ich małżeństwa. Tymczasem Artur składa zeznania obciążające Jerzego Górskiego i decyduje się powiedzieć matce, dlaczego zerwał wszelkie kontakty z rodziną.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 11

Grzegorz przyjeżdża do Zakopanego. Postanawia oświadczyć się Ewie. Artur wyjeżdża do dziadków pod Zakopanem. Jego śladem podąża zakochana w nim Wika. Gdy dochodzi do spotkania, Wika usiłuje pocałować Artura. Gdy ten odmawia, kobieta zaczyna domyślać się, że Artur jest innej orientacji seksualnej. Niedźwiedź wyznaje Bartkowi, jaką aferę przygotowała Eliza. Bartek usiłuje odnaleźć Ewę i wszystko jej wytłumaczyć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Najbardziej rozciągnięta kobieta świata

24-letnia Zlata to prawdziwa kobieta-guma! Jej elastyczne ciało jest w stanie przyjąć każdą, nawet najbardziej wybujałą pozycję!

Bożonarodzeniowe zakupy – START! Polacy ruszyli do sklepów!

W tym roku wydamy na prezenty majątek! Eksperci podejrzewają, że to dzięki stale rosnącemu wynagrodzeniu.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 21:40
te a kiedy to idzie ? moze jakie daty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 20:28
al*legro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super ubrania!!! tanio!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 19:55
klan? ojciec mateusz? :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 18:49
nigdy nic nie ma w tym tv jak jest wolne...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 18:43
wow ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo