Co dziś w serialach?

Jeżeli interesuje Cię co nowego wydarzy się w Twoim ulubionym serialu, przeczytaj nasze zapowiedzi!
Co dziś w serialach?
09.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5213

Donna jest niepewna swojej przyszłości z Erykiem. On stara się ją zapewnić o swoim oddaniu. Oznajmia jej, że po świętach zamierza poprosić Stephanie o rozwód. Stephen nie ma za złe synowi tego, co zrobił. Postanawia wziąć winę w pełni na siebie, żeby go chronić.

TVP1, 17:55, Klan, odc.1959

Beata martwi się o brata. Uważa, że Michał nie jest przygotowany na założenie rodziny. Postanawia z nim porozmawiać. Zyta jest zdecydowana na odwołanie ślubu. Miłka zapewnia Bognę, że z mężem jest wszystko dobrze. Niestety, nie może do jego powrotu zamieszkać z Pawłem i Krystyną. Marek chce pomóc Czesi przy formalnościach związanych z otwarciem przedszkola. Matka Niny odwiedza Ryszarda i dziękuje mu za uratowanie córki. Michał spotyka się z Zytą.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 59

Roma i Ryszard wracają z kina. Na ich oczach rozgrywa się dramatyczna scena. Pijany motocyklista szarpie się z dziewczyną, próbując wciągnąć ją na motor. Barański rusza na pomoc. Jednym ciosem powala mężczyznę na ziemię. Ku swojemu przerażeniu stwierdza, że chyba zabił człowieka. Tymczasem dziewczyna _ główny świadek zdarzenia, ucieka. Paweł czyta ogłoszenie o wycince drzew na ulicy, przy której mieszka. Do likwidacji zostały przeznaczone stuletnie kasztanowce. Leszczyński postanawia walczyć z biurokratami o życie skarbów przyrody.

TVP2, 20:10 Barwy szczęścia, odc. 486

Roman nie zgadza się, aby Hubert dalej pracował przy organizacji nocnych imprez. Maria staje w obronie syna. Mówi mężowi, że Hubert zapłacił za dodatkowy pobyt w sanatorium. Roman zwierza się Borysowi. Sabina odwiedza Władka. Oznajmia mu, że mają syna. Julia i Paweł spotykają w mieście Ksawerego w towarzystwie atrakcyjnej Kingi. Kasia planuje wyjazd do Zakrzewia, by pogodzić się z ukochanym. Po informacji uzyskanej od Julii postanawia zapomnieć o chłopaku.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 780

Kinga i Mirka jadą do Kołobrzegu. Po drodze zabierają autostopowicza. Kuba zaprasza Alę na randkę. Filarski prosi Kingę, by nie mówiła Krystynie o jego chorobie. Marta odwiedza Grabinę, zwierza się Barbarze, że nie może ufać Budzyńskiemu. Tomek spotyka nową panią prokurator, Agnieszkę Olszewską. Kobieta wyznaje, że niedawno straciła męża, który zginął w wypadku. Chodakowski opowiada żonie o związku z Agnieszką. Znają się od czasów liceum i kiedyś byli parą, lecz Olszewska wyszła za jego kolegę.

TVN, 17:55, Majka, odc. 159

Michał prosi mamę o pożyczkę. Majka opowiada Lilce o spotkaniu z Aleksandrą. Obie uważają, że to kolejna prowokacja. Adam, przysłuchując się rozmowie Wiktora z Elizą, zaczyna inaczej postrzegać Michała. Jest mu przykro, że źle osądzał jego kompetencje. Nikt nie domyśla się, że Wiktor ma zamiar pogrążyć Panorama Projekt, wysyłając łapówkę z konta bankowego Michała. Kiedy mu się to udaje, Aleksandra triumfuje, a niczego nieświadomi Michał i Adam proponują Wiktorowi wejście do spółki.

majka

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1340

Michał odbiera kolejny telefon od porywacza. Brzozowscy starają się pożyczyć pieniądze na okup. Inspektor Kuch, policjant zajmujący się sprawami porwań, nadal niczego nie wie o żądaniach porywacza. Halinka namawia Dankę na zrobienie Markowi pikantnej niespodzianki. Stefan także ma dla Marka rady dotyczące postępowania z kobietami. Igor prosi Zuzę, by zadzwoniła do matki Magdy i upewniła się, czy wszystko jest w porządku. Okazuje się, że u dziewczyny rozpoczął się poród. Słysząc to, Igor biegnie do szpitala. 

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 10

za zaprasza Piotrka do restauracji, by powiedzieć mu, że przyjęła propozycję pracy w Nowym Jorku. Piotrek jest niemile zaskoczony i odmawia przeprowadzki. Grozi, że nie zgodzi się także na wyjazd Adasia. Adam i Julia przygotowują się do adopcji. Podczas zakupów spotykają na ulicy dawną miłość Adama, Beatę Motyl. Julia serdecznie odnosi się do Beaty, która chętnie nawiązuje z nią znajomość. Oksana na kursie salsy otrzymuje propozycję pracy w klubie nocnym, co wywołuje niemałe zamieszanie. Agnieszka coraz częściej sięga po alkohol.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1180

Podczas przeszukania w mieszkaniu Artura funkcjonariusze znajduję w koszu na bieliznę biały proszek. Artur zostaje aresztowany. Z tego powodu nie zjawia się w firmie i nie uczestniczy w zebraniu. Ku zaskoczeniu wszystkich Izabela wycofuje kandydaturę Artura na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej, w zamian typując siebie. Zdobywa odpowiednią liczbę głosów i obejmuje najważniejsze stanowisko w firmie. Grzegorz postanawia o siebie zadbać. Nakłada na twarz maseczkę pielęgnacyjną.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1542

Iwan mierzy z broni do Teresy. Wyjawia jej, że zamierza zabić Kacpra. Teresa słyszy dźwięk silnika, dochodzący z zewnątrz. Okazuje się, że policjant Wiśniewski przyjechał sprawdzić opuszczone gospodarstwo. Wcześniej dostał z Komendy Głównej informację o zaginięciu Teresy. Iwan każe zakładniczce schować się za stosem pudeł. Wiśniewski wchodzi do domu, ale nikogo w nim nie zastaje. Gdy wychodzi, słyszy dźwięk butelki, którą kopnęła Teresa. Wraca do środka. W tym momencie pada strzał. W stronę domu ruszają Kacper, Maks i Zyga.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Absurdalne porady i badania naukowe na temat seksu

Śmiałe tezy, odkrywcze sformułowania i prawdy nad wyraz oczywiste… Tak w skrócie można opisać najbardziej absurdalne stwierdzenia, jakie na temat seksu, padły z ust naukowców.

Najgrubsza nastolatka świata?

Otrzymała już tytuł najbardziej otyłej nastolatki w Wielkiej Brytanii.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 10:34
Licencja na wychowanie jestem zachwycona tym serialem....Dobry dobór aktorów!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 10:17
licencja na wychowanie to majtersztyk
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 10:10
samo życie, samo życie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 10:05
moda na sukces i tyle
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 09:52
ja dziś czekam na samo życie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie