Co dziś w serialach?

Nie możesz się doczekać popołudnia, aby obejrzeć ulubiony serial? Sprawdź nasze zapowiedzi!
Co dziś w serialach?
08.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5211

Felicja nie może uwierzyć, gdy matka mówi jej, że nie zamierza obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Stara się pocieszyć Stephanie. Storm przyznaje się Brooke i Katie, że usiłował wrobić ojca w postrzelenie Stephanie. Odmawia jednak powtórzenia wszystkiego policji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1958

Po kłótni z Michałem Zyta wyprowadza się z domu. Uważa, że chłopak jest nieodpowiedzialny i nie dojrzał do założenia rodziny. Paweł rozmawia z Krystyną o problemie alkoholowym Bogny. Stan zdrowia Ryszarda poprawia się na tyle, że może on zostać przesłuchany. Podczas rozmowy z policjantem okazuje się, że na broni, z której oddano śmiertelny strzał do ochroniarza, są odciski palców Ryśka. Gabriela jest niezadowolona z postępowania Agaty. Twierdzi, że córka powinna zająć się ratowaniem małżeństwa. Michał zwierza się Beacie z problemów.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 58

Paweł Leszczyński idzie na spotkanie do agencji fotograficznej. Otrzymuje dobrze płatne zlecenie i sprzęt kuchenny, który ma być sfotografowany. Roma Barańska zostaje wyznaczona do wyreżyserowania sztuki w szkole Madzi. Może to sparaliżować życie w domu. Magda ma zagrać jedną z głównych ról. Dopada ją trema. Ryszard próbuje pomóc córce, stosując metody treningu z własnej firmy. W nocy przed premierą Barański daje Magdzie kaczuszkę na szczęście.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 485

Łukasz wynajmuje mieszkanie w suterenie, prosi Natalię, by zamieszkała razem z nim. Zakochani snują plany na przyszłość. Celina dowiaduje się, że Łukasz ma nowe lokum, w którym urządzają się z Natalią. Małgorzata postanawia dać szansę Halickiemu. Spotyka się to ze sprzeciwem Bogdana. Do Jerzego dzwoni dziennikarz z zakrzewskiej gazety. Okazuje się, że ktoś przesłał do redakcji zdjęcia roznegliżowanej Malwiny. Jola zostawia Zenusia pod opieką Basi i Zenka, znika na wiele godzin pod pretekstem załatwienia spraw urzędowych.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 779

Po włamaniu Paweł chce rozmówić się z Jankowskim. Dzwoni do jego firmy z żądaniem spotkania. Kuba pracuje nad sprawą Oli, jednak wciąż nie wpadł na ślad jej ojczyma. W Oazie zjawia się Radek  chłopak prosi o pieniądze. Ojciec udziela mu pożyczki pod warunkiem, że zacznie u niego pracę. Do klubu zagląda Okoński. Szuka córki. Tomek odkrywa, że w Warszawie pojawiła się nowa pani prokurator  Agnieszka Olszewska, kobieta, z którą kiedyś był związany. Filarski mówi Zduńskim, że lekarze podejrzewają u niego nowotwór nadnercza.

majka

TVN, 17:55, Majka, odc. 158

Majka, chcąc zrobić przyjemność Michałowi, zgadza się odwiedzić Lucynę. Podczas wizyty okazuje się, że zdjęcia w rodzinnym albumie Duszyńskich robił jej ojciec. Wiktor przekonany, że nie zostanie przyjęty do spółki, stara się wypełnić polecenie Aleksandry. Odkrywa przy tym, że nie może dokonać przelewu z konta Michała, gdyż jest ono puste. Niezwłocznie informuje o tym Aleksandrę, która podejmuje decyzję o spotkaniu z Majką i kolejny raz mówi jej o roli Basi w walce o fortunę Duszyńskich.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1339

Igor wypytuje Borysa o jego relacje z Aleksem. Agnieszka z Rafałem próbują przekonać Tosię do zmiany decyzji o zabraniu Emilki z Warszawy. Emilka zwierza się Rafałowi, że tak naprawdę nie znalazła w Warszawie przyjaciół. Cieślik martwi się złym samopoczuciem Moniki i proponuje wizytę u dobrego lekarza. Ziębowie starają dowiedzieć się, jakie plany radny ma wobec ich córki. W tym celu Włodek postanawia porozmawiać z Cieślikiem jak mężczyzna z mężczyzną.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1179

Marek prosi Kingę, żeby pomogła mu namówić Teresę na wyjazd do Indii. Akcjonariusze mają wybrać nowego przewodniczącego rady nadzorczej w firmie Kulczycki Corporation. Według wcześniejszych zapewnień Izabeli, stanowisko ma objąć Artur. Tuż przed wyjściem na zebranie w jego mieszkaniu zjawiają się funkcjonariusze policji z wydziału do walki z narkotykami. Mimo sprzeciwu Artura rozpoczynają przeszukanie jego mieszkania. Paweł zaprasza Elę na kawę. Malwina nie przestaje adorować Bartka. Zjawia się w jego gabinecie i zaczyna go kokietować.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1541

Maria stara się porozmawiać z Julką. Niestety, bezskutecznie. Nagle zauważa wystający spod kołdry bandaż elastyczny. Iwan łapie Teresę w lesie. Bije ją do nieprzytomności. W tym czasie Sasza wraca do kryjówki. Iwan nie wierzy również jemu. Wyciąga pistolet i zabija go. Następnie dzwoni do Kacpra i stawia mu ultimatum. Ku jego zaskoczeniu Kacper żąda wymiany. Jego argumenty sprawiają, że Iwan się zgadza.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dr House szósty sezon na DVD już w sprzedaży!

Już od wczoraj w sprzedaży są płyty DVD z jeszcze gorącym, najświeższym, szóstym sezonem popularnego serialu Dr House!

Jak gwiazdy straciły dziewictwo?

W jakim wieku gwiazdy decydowały się na utratę cnoty? Niektóre naprawdę wcześnie!

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 20:48
Zauważyliście, że w Klanie cały czas myją ręce? Tekst: "Siadajcie do obiadu, ale najpierw idźcie umyć ręce"
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 16:40
"Pierwsza miłość": Jaką Elę Paweł zaprasza na kawę? Nie kojarzę żadnej.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 11:02
Rysio killer
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 10:52
samo życie, samożycie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 10:50
ooo, m jak miłość - rzeźnia tam sie dzieje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo