Co dziś w serialach?

Jeżeli chcesz wiedzieć, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów, koniecznie sprawdź nasze zapowiedzi!
Co dziś w serialach?
05.11.2010

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5209

Losy rodzin Forresterów i Spectra, konkurujących ze sobą na rynku mody. Ich członków łączą sprawy zawodowe, silne uczucia i liczne intrygi. Brooke jest pewna, że Storm wrobił ich ojca w usiłowanie zabójstwa Stephanie. Tymczasem zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Eric i jego żona mają spędzać je osobno, jednak nie potrafią opędzić się od wspomnień ze wspólnej przeszłości.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1957

Krystyna niepokoi się, że Bogna nadużywa alkoholu. Paweł radzi jej, by szczerze porozmawiała z bratową. Wkrótce Lubiczowa przekonuje się, że jej podejrzenia były słuszne. Ola obawia się, że przełożenie przez nią zaręczyn może spowodować u Norberta nawrót choroby. Tymczasem chłopak z kwiatami zjawia się na uczelni. Oświadcza jej, że rozumie sytuację i postanawia poczekać. Gabriela wie, że małżeństwo Agaty rozpada się, lecz nie jest zadowolona z kontaktów córki z Hansem. Z kolei Agata dobrze bawi się w towarzystwie młodego Niemca. Marek z powodów zawodowych odwołuje spotkanie z Agnieszką. Na przeprosiny przysyła jej bukiet kwiatów. Michał ulega namowom kolegów i po pracy idzie z nimi do pubu.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 419

Niedaleko Leśnej Góry dochodzi do poważnego wypadku z udziałem młodych mężczyzn. Jedna osoba nie żyje, stan pozostałych jest bardzo ciężki. Wszystkie karetki zostają postawione w stan gotowości. W akcji bierze udział także helikopter. Rodziny poszkodowanych w napięciu czekają na informację, kto zginął. Doktor Wójcik rozważa zgłoszenie przypadku nielegalnej aborcji do prokuratury. Przerażona Iza wyznaje Marcinowi, że zabieg przeprowadził u niej doktor Maciejewski, jego ojciec. Agata zamierza zrobić specjalizację odpowiadającą jej fizycznym możliwościom. Latoszek postanawia porozmawiać o jej planach z Gawryłą.

TVN, 17:55, Majka, odc. 157

Michał stara się przekonać Adama, że w obecnej sytuacji przyjęcie Wiktora do spółki to ich jedyne wyjście. W Panorama Projekt ogólnie panuje napięta atmosfera. Ogrom pracy związany z CE i przygnębienie Bartka i Kasi z powodu straty Sheparda, to wybuchowa mieszanka. Adam chcąc się zrehabilitować za wypuszczenie Sheparda, zakłada forum internetowe i organizuje pikietę przy klatce tygrysa. Kasia i Bartek są wniebowzięci, natomiast Sabina odbiera to wręcz odwrotnie. Spotykając

seriale w internecie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1178

Za otrzymane honorarium ze sprzedaży książki, Marek postanawia spełnić największe marzenie Teresy. Wykupuje dla niej dwutygodniową wycieczkę do Indii. Bartek stara się naprawić swoje relacje z Eweliną. Zapewnia ją, że dochował jej wierności, a z Florkową nic go nigdy nie łączyło. Dziewczyna nie wierzy w ani jedno jego słowo. Artur wyznaje Kindze prawdę na temat jego ślubu z Bereniką. Grzegorz jest zazdrosny o Renatę, która nie może się opędzić przed adoratorami. Ona zapewnia go, że nie ma powodu do obaw.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1540

Olgierd na komisariacie przesłuchuje Adama. Mężczyzna wskazuje przestępców, którzy uprowadzi Teresę. Okazuje się, że Sasza i Iwan są poszukiwani przez Interpol. Teresa, wykorzystując chwilową nieobecność swoich prześladowców, uwalnia się z więzów i ucieka przez okno. Tymczasem Julka ma dość siedzenia w domu. Postanawia wyjść na imprezę, na której będzie Iwonka. Przed wyjściem ciasno bandażuje sobie brzuch, żeby inni nie widzieli, że jest w ciąży.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dzieci są coraz głupsze! Kolejne pokolenie mają niższe IQ!

Jak podsumowuje jeden z serwisów internetowych – zmieniamy się w cywilizację idiotów.

Jak gwiazdy straciły dziewictwo?

W jakim wieku gwiazdy decydowały się na utratę cnoty? Niektóre naprawdę wcześnie!

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 13:21
mi się zdaje że ten Darek przecież ten facet obserwował ich z samochodu a ten sprzątacz nie miał auta ;|
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 11:12
na wspólnej to ignasia porwał ten facet co u nich sprzątał na dziedzincu
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 10:11
kto mi wyjaśni, jak to było w Klanie. słyszałam, że Rysiek zabił prostytutkę, kto mi opowie?:)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 10:09
moda na sukces i tak jest najlepsza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 10:06
no i kto porwał w na wspólnej?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie