Co dziś w serialach?

Najświeższe nowiny z życia Waszych ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
04.11.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5207

Storm nie wierzy w to, że jego ojciec postrzelił Stephanie Forrester. Chce bronić go przed sądem. Brooke, Donna i Katie organizują dla Storma przyjęcie urodzinowe. Brooke ogląda stare zdjęcia rodzinne. Na jednym z nich Storm ma taki sam pierścień, jaki miał na palcu sprawca zamachu na życie Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1956

Matka Norberta ma wątpliwości, czy decyzja o przeprowadzce Oli do niej i syna jest słuszna. Obawia się, że również dziewczyna nie jest na to gotowa. Norbert przekonuje ją, że zaręczyny rozwieją obiekcje. Wsparty finansowo postanawia kupić pierścionek i zaprosić Olę na romantyczną kolację. Dziewczyna domyśla się, jakie Norbert ma plany. Mówi o tym Agnieszce. Czesia chce jak najszybciej otworzyć przedszkole, a Darek jest sceptyczny wobec tego pomysłu. Agnieszka daje Czesi numer telefonu do prawnika, który może pomóc jej w rozpoczęciu biznesu.

TVP2, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 53

W Sandomierzu dochodzi do kolejnej tragedii. Zostaje zamordowany Andrzej Randa. Podejrzenie pada na jego żonę. Randowie rozwodzili się i spierali o zakres opieki nad synem. Policjanci znajdują wizytówkę jednego z kieleckich biur matrymonialnych _ okazuje się, że Andrzej był jego klientem. Natalia też próbuje znaleźć kogoś bliskiego w ten sposób. Mateusz postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o agencji. Policjanci próbują dotrzeć do klientek biura matrymonialnego, z którymi umawiał się Randa. Okazuje się, że sprawa nie jest łatwa.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 57

Czesia, niania Leszczyńskich, oznajmia, że jedzie z mężem w romantyczną podróż do Izraela. Wkrótce z domu giną wartościowe przedmioty: biżuteria i obiektyw. Weronika podejrzewa Czesię o kradzież. Leszczyńscy montują w domu ukrytą kamerę. Ryszard Barański oświadcza rodzinie, że dostał awans, dlatego muszą przeprowadzić się do Niemiec. Dzieci i Roma są załamani. Postanawiają działać razem przeciwko ojcu.

majka

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 484

Filipscy przychodzą na kolację do Blanki i Adama. Panuje miła, ale sztywna atmosfera. Następnego dnia Zofia prosi Adama, by dla dobra córki zniknął z jej życia. Celina oznajmia Łukaszowi, że da mu rozwód, gdy ich córka, Oliwia, zda maturę. Kobieta spotyka się z Bogdanem. Prosi go, by wpłyną na Natalię, żeby nie rozbijała jej małżeństwa. Julia zastanawia się, czy powinna jechać na stypendium do Włoch. Paweł też ma wątpliwości, jak półroczna rozłąka wpłynie na ich związek.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 120

Tucker, były pacjent i przyjaciel Wilsona, co roku świętuje wraz z nim pokonanie nowotworu. Podczas piątej rocznicy Tucker ma porażenie ręki. House twierdzi, że to rak i proponuje zakład. Gdy stan chorego się pogarsza, oprócz jego partnerki w szpitalu zjawiają się córka z pierwszego małżeństwa i była żona. Tymczasem Cuddy sonduje, jaka będzie reakcja House'a, jeśli zamieszka na stałe z Lucasem.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 28

Prawie wszyscy już wiedzą, że Piotr i Marta spędzili ze sobą noc. Tylko Dorota nie zdaje sobie z tego sprawy. Liczy na to, że uda jej się naprawić relacje z Piotrem. Zaprasza go na romantyczny wieczór. Miron wraca do szkoły po pobycie w szpitalu. Swoim zachowaniem wzbudza niepokój kolegów. Jowita postanawia wyleczyć Romę z zazdrości i udowodnić, że Jerzy jest kobieciarzem niewartym względów dziewczyny. Bernard dowiaduje się o ślubie byłej żony. Jest załamany. Krzysztof i Jerzy wyciągają go do klubu nocnego. Nie wiedzą, że są śledzeni.

TVN, 17:55, Majka, odc. 156

Po romantycznym wieczorze spędzonym z Michałem, po raz pierwszy od dłuższego czasu na twarzy Majki maluje się uśmiech. Michał zastanawia się nad propozycją Wiktora i rozważa, czy powinien przyjąć go do spółki, co mogłoby uratować firmę od bankructwa. Adam chce wiedzieć, co Michał zamierza teraz zrobić. Na szybką decyzję nalega również Wiktor.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1338

Po dwóch dniach od zniknięcia Ignasia dzwoni porywacz. Za uwolnienie chłopca żąda pół miliona złotych. Borys mówi Ewie, że planuje wyjazd z Aleksem, lecz bez Oksany. Jednak Aleks nie chce jechać bez matki. Borys oskarża Oksanę o manipulowanie synem. Aleks przychodzi porozmawiać z ojcem, ale zachowuje się arogancko wobec Ewy. Kamil pożycza od Igora pieniądze na pierścionek zaręczynowy dla Zuzy. Tymczasem Zuza zwierza się Gosi, że nie chce być powodem złych relacji Kamila z Romanem i poważnie rozważa rozstanie z Kamilem.

seriale w internecie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1177

Kinga wprowadza się do mieszkania Emilki. Z pomocą Marysi i Renaty przeprowadzka przebiega sprawnie. Niespodziewanie do Kingi dzwoni Łukasz, który proponuje jej wspólny spacer. Podczas spotkania chłopak oznajmia jej, że między nimi nigdy niczego nie będzie i jedyne, co im pozostaje, to przyjaźń. Bartek przestaje cieszyć się dobrą opinią wśród mieszkańców Wadlewa. Przykrych uwag nie szczędzi mu nawet Janina, która po historii z Malwiną Florek traktuje go jak kobieciarza. Marek i Teresa są zasmuceni faktem, że ich córka opuściła rodzinne gniazdo.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1539

Adam błaga porywaczy o litość. Kacper mierzy do niego z broni. Adwokat oferuje, że może wskazać im kryjówkę szajki, która uprowadziła Teresę. Na miejscu okazuje się, że bandyci zdołali uciec. Zyga znajduje but należący do Teresy. Viola każe Januszowi załatwić dla niej zaproszenie na wyjazd do Berlina. Następnie każe mu pójść po kawę. Wściekły i upokorzony mężczyzna odmawia. Artur i Jeremi idą razem na piwo. Okazuje się, że Jeremi pochodzi z bogatej rodziny z Krakowa.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 23

W hotelu zatrzymuje się Kazimierz Migoń hodowca indyków, który umówił się na randkę z niezwykle romantyczną kobietą. By ją oczarować, przebiera się w zbroję rycerską, co okazuje się nienajlepszym pomysłem. Do hotelu przyjeżdża Jerzy Górski, wujek Artura, który chce z nim porozmawiać. Tymczasem na dziedzińcu hotelowym dochodzi do strzelaniny.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 10

Do biura przychodzi Olga żona Patryka. Oskarża Ewę, że jej mąż za dużo pracuje i nie dostaje za to odpowiednich pieniędzy. Tymczasem Patryk odwiedza Andżelę prostytutkę w agencji towarzyskiej. Żonę okłamuje, że późne powroty do domu spowodowane są pracą. Do biura przychodzi Bartek z bukietem kwiatów. Chce porozmawiać z Ewą. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Przed wyjazdem do Warszawy Barbara prosi Ewę, żeby ta pomogła Anieli urządzić pogrzeb jej męża i syna.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Lubisz filmy porno? Sprawdź co to oznacza!

Oglądanie filmów o mocno erotycznym zabawieniu zmienia nasze seksualne umiejętności. Czego możemy się nauczyć od profesjonalnych aktorek?

PSYCHOZABAWA: Co piżama mówi o twoim mężczyźnie?

To, w czym śpi twój partner, może o nim wiele powiedzieć.

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 23:46
Kocham szpilki na giewoncie:):):)..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 12:32
hotel i szpilki to najlepszy maraton dla mnie w czwartki :D :) !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 12:30
Najświeższe nowiny z życia Waszych ulubionych serialowych bohaterów! I znalazla sie tu moda na sukces ?? Czy to jakies kpiny ???!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 10:05
też czekam na szpilki, są najlepsze!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 10:01
Klan, już nie mogę się doczekać....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo