Co dziś w serialach?

Czy on do niej wróci, czy ona go pokocha? Sprawdź jaki los czeka bohaterów z Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
03.11.2010

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5205

Ridge wyjawia Ashley, że Brooke jest biologiczną matką synka Nicka i Taylor. Wbrew zapewnieniom Ridge'a Ashley nie wierzy, że Brooke będzie potrafiła wyrzec się kontaktów z dzieckiem. Brooke rzeczywiście nie wyobraża sobie życia bez małego Jacka. Podczas kolejnego spotkania na łodzi Nick i Brooke uzgadniają, że nie chcą dłużej oszukiwać partnerów. Postanawiają przekonać Ridge'a i Taylor, że mały Jack nie musi stanowić zagrożenia dla ich związków. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1955

Bożenka obwinia się o spowodowanie wypadku Ryśka. Twierdzi, że gdyby nie zaprzyjaźniła się z Niną, nie doszłoby do wypadku. Dziewczyna i Grażynka odwiedzają Rysia w szpitalu. On jednak wciąż niewiele pamięta, choć widok córki nasuwa mu jakieś skojarzenia. Feliks jest osowiały. Ma wrażenie, że Monika wciąż go odrzuca. Ona daje mu nadzieję na poprawę relacji między nimi. Marek serdecznie dziękuje Agnieszce za pomoc okazaną Weronice. Norbert przekazuje narzeczonej dobre wieści matka zgodziła się, by razem zamieszkali u niego.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 45

Zbliżają się urodziny wojewody. Wójt nie wie, jaki prezent ma mu kupić. Nowy znajomy Klaudii, psycholog behawiorysta, nieoczekiwanie podsuwa mu świetny pomysł. W ramach wymiany pokoleniowej Klaudia prowadzi dla młodzieży praktyczny kurs modnych subkultur. W Wilkowyjach pojawiają się gromady przebierańców. Jola i Pietrek, jako duet piosenkarski, spodziewają się zdobyć popularność. Dziennikarz z prasy regionalnej obejrzał ich koncert i obiecał napisać recenzję. Po jej ukazaniu się Jola traci głos.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 7

Oliwier organizuje wycieczkę na Kazalnicę. Idą z nim Tośka, Eliszka i Honza. Podczas wspinaczki zaskakuje ich burza. Honza spada w przepaść, pociągając za sobą Oliwiera, który uruchamia lawinę kamieni. Eliszka zawisa na linie i gubi telefon komórkowy. Oliwier traci przytomność. Honza postanawia sam zjechać w dół. Tośka, nie mogąc dodzwonić się do siostry, postanawia sprawdzić, co się dzieje. Pogoda nie sprzyja poszukiwaniom. Kiedy ratownicy mają już zrezygnować, słyszą krzyk Eliszki. Cezary zdaje się na wybitnego alpinistę Partykę.

seriale w internecie

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 56

Rodzice Pawła wyjeżdżają. Powierzają Leszczyńskim urnę z prochami pradziadka. Bartek widzi ducha _ mężczyznę w mundurze. Okazuje się, że to pradziadek, który przyszedł prosić Bartka o uwolnienie z urny. ChŁopiec próbuje przekonać rodziców, że przodek chce być przesypany do urny prababci. Mama Ryszarda przygotowuje się do śmierci. Wybiera trumnę, sukienkę i napis na nagrobku. Ryszard prosi rodzinę o pomoc, by przekonać mamę, że jeszcze nie umiera. Roma znajduje zastępczą babcię, która po śmierci mamy Ryszarda miałaby zastąpić ją u boku dziadka.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 483 Robert zaprasza rodziców Marty na kolację, na której chce oficjalnie poprosić o rękę córki. Przed uroczystością Marta zdobywa się na odwagę _ mówi ukochanemu, że nie jest gotowa na ponowne zamążpójście. Roman robi się coraz bardziej zrzędliwy. Maria ma dosyć zachowania męża, mówi mu, co o tym myśli. Obrażony Roman wychodzi na spacer. Borysa pociesza Marię. Róża i Zdzisio dowiadują się od Maćka, że Władek prowadzi w telewizji program dla dzieci. Całą rodziną zasiadają przed telewizorem.

TVP2, M jak miłość, odc. 778

Marta wybacza Andrzejowi kłamstwo. Henio zapowiada, że chciałby wziąć ślub z Niną. Znajomość Sandry i Szymona rozwija się _ oboje spędzają razem dzień. Paweł kupuje kolejny samochód. Zduński odkrywa, że ktoś włamał się do jego mieszkania. Nic jednak nie zostało skradzione. dzieci w Grabinie zaczynają wakacje. Rodzice robią im niespodziankę. Barbara ma nadzieję, że Hanka i Marek się pogodzą.

TVN, 17:55, Majka, odc. 155

Michał mówi Adamowi, że wszystkie oszczędności oraz samochód oddał Stefanowi. Zdaniem Adama zachował się nieodpowiedzialnie, ponieważ teraz kondycja finansowa firmy i losy projektu przygotowywanego na konkurs są niepewne. Aleksandra wyrzuca Stefanowi, że pozwala Dagmarze wodzić się za nos. W wyniku jego decyzji straciła bowiem argument, który mógłby przyczynić się do wycofania przez Michała pozwu rozwodowego. Michał przygotowuje dla Majki niespodziankę. Mija rok od dnia, w którym Majka i Michał po raz pierwszy się spotkali.

serial majka

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1337

Basia i Andrzej starają się pocieszyć Michała i Kingę. Wspiera ich też Weronika. Policja prosi Brzozowskich, żeby nikomu nie mówili o zniknięciu synka. Maria martwi się o córkę i jej relacje z radnym. Monika także jest niezadowolona z postępowania Damiana. Rafał i Agnieszka postanawiają, że Emilka musi skontaktować się z ojcem jej dziecka. Dziewczyna dzwoni do Dawida i informuje go, że jest w ciąży. Ten jednak nie ma najmniejszej ochoty na rozmowę. Rafał zamierza wziąć sprawy w swoje ręce.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1176

Nadopiekuńczość Renaty staje się nie do zniesienia. Grzegorz i Błażej czują się niekomfortowo, widząc, jak wyręcza ich we wszystkich obowiązkach. Bartek poznaje kolejną zauroczoną nim mieszkankę Wadlewa. Paweł podejmuje ostatnią próbę udowodnienia Annie, że zostawił za sobą przeszłość oraz wszelkie uczucia, jakimi darzył Marysię. Izabela próbuje zaprzyjaźnić się ze Stefani. Jest przekonana, że dzięki naiwności i łatwowierności sekretarki Artura jest w stanie wiele dowiedzieć się o nim samym i o jego planach.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1538

Po usłyszeniu strzału w słuchawce Kacper jest przekonany, że Teresa nie żyje. Rankiem dzwoni do niego Iwan. Porywacz informuje go, że Teresa żyje i że ma on dostarczyć półtora miliona euro, jeśli chce zobaczyć ją żywą. Sandał słyszy rozmowę Adama z Wolańskim. O wszystkim informuje Zygę i Maksa. Ci są pewni, że za wszystkim stoi skorumpowany adwokat. Porywają go sprzed jego kancelarii. Podczas kolegium redakcyjnego Badera informuje Violę, że jej ostatni tekst jest do niczego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ile gwiazdy mierzą w rzeczywistości? (Najwyższe i najniższe)

Kto jest najwyższy, a kto zupełnie malutki? W grze o sławę wzrost nie ma znaczenia!

Ośmioletnie niewolnice mody: Stroją się, głodzą i malują!

Swój styl odkrywają już kilkuletnie dziewczynki. Kładą przesadny nacisk na wygląd, chcąc upodobnić się do swoich rówieśniczek, które oglądają w kolorowych pisemkach oraz telewizji.

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2010 15:20
Borysa pociesza Marię. haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2010 15:18
Borysa pociesza Marię.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2010 14:33
a*llegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super t-shirty! nowe! tanio!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2010 13:38
Majka i te inne seriale to żenada a najlepsze seriale to na wspólnej i pierwsza miłośc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2010 10:03
Majka się rozkręca, widziałam reklamę na razie, ale wczorajszy odcinek przegapiłam, eksmitowali ich w końcu czy nie?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie