Filmowy przewodnik weekendowy

Na ten weekend proponujemy trochę humoru, strachu, sensacji oraz odrobinę tanecznych wariacji!
Filmowy przewodnik weekendowy
30.10.2010

Sobota, TVP1, 20:20, 007 Quantum of Solace

James Bond postanawia pomścić ukochaną Vesper, zabijając wszystkich ludzi powiązanych z tajemniczą organizacją, która odpowiada za jej śmierć. Międzynarodowa grupa przestępcza "QUANTUM" lekceważy działania brytyjskich i amerykańskich służb wywiadowczych, zmyślnie zacierając ślady, czym kompromituje agentów. Bondowi towarzyszy piękna i zmysłowa Camille. Oboje mają swoje powody, aby odpowiedzialni za śmierć ich najbliższych zostali zgładzeni. W końcu Bond i Camille udają się na pustynię, gdzie dochodzi do ostatecznej konfrontacji.

Sobota, TVN, 21:50, Wytańczyć marzenia

Pierre Dulaine to znany i ceniony na arenie międzynarodowej tancerz, który po zakończeniu kariery zostaje instruktorem tańca w jednej z publicznych szkół w Nowym Jorku. Jego uczniowie to w przeważającej większości trudna młodzież bez życiowych aspiracji. Początkowo niechętni, z czasem jednak odkrywają magię tańca, przełamują wewnętrzne bariery i ćwiczą fokstrota, rumbę, walca, tango. Łącząc klasykę z nowoczesnym, żywiołowym hip-hopem, kreują nowy styl, który mają szansę zaprezentować na prestiżowych zawodach tanecznych.

Sobota, Polsat, 22:00, Lawstorant

Bogdan Jaworski, pseudonim "Lawstorant", oszust planujący interes życia, marzy o porzuceniu przestępczej działalności i ułożeniu życia z przystojną, zafascynowaną nim dyrektorką banku. Jego plany krzyżuje szef lokalnej grupy przestępczej, Caruso, domagając się najpierw udziału w zyskach, a niebawem żądając, aby Bogdan wystąpił do banku o kredyt w wysokości czterech milionów złotych. Przerażony mężczyzna staje przed dylematem _ ryzykować życie, czy ulec gangsterom, a tym samym wtrącić do więzienia kobietę, z którą jest związany.]

jak spędzić miło weekend z ukochanym

Niedziela, TVN, 14:50, Ochroniarz amator

Pierwszego dnia roku szkolnego trzech nastolatków staje się obiektem drwin i szturchańców ze strony lokalnych osiłków. Skargi składane u dyrektora wręcz pogarszają ich sytuację. Chłopcy decydują się na niezwykły krok. Chcą zatrudnić ochroniarza, który będzie ich bronił przed kolegami. Na zamieszczone przez nich w Internecie ogłoszenie odpowiada Drillbit Taylor, podający się za mistrza sztuk walki i najemnika.

Niedziela, Polsat, 23:00, W ciszy

Głuchoniema Dot po śmierci ojca zostaje odesłana do rodziny zastępczej, która na pozór wydaje się bardzo szczęśliwa. Nina, urocza cheerleaderka, od momentu pojawienia się nowego domownika zmienia się nie do poznania. Kiedy odkrywa, że ułomna dziewczyna skrywa przed światem tajemnice, postanawia sprowokować ją do ich wyjawienia. Zamknięta do tej pory w świecie Dot nieoczekiwanie staje się powierniczką mrocznego sekretu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bzdury z seksporadników

Czy poradniki erotyczne rzeczywiście są nam potrzebne? A może ten dochodowy biznes wydawniczy zamiast pomagać jedynie szkodzi?

Jak gwiazdy malują paznokcie jesienią? GALERIA

Nienaganny manicure to atrybut każdej gwiazdy. Jakie paznokcie nosi się w tym sezonie na salonach?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 16:16
modnisi-styl.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 12:44
wyjdź na scenę i powiedz..... przepraszam że nie pokoje ale czy ktoś ma ochotę mnie przelecieć......? buuuahahaha :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 12:35
wyjdź na scenę, podejdź do mikrofonu i powiedz... przepraszam że niepokoje ale czy ktoś ma ochotę mnie przelecieć....? buuahahaha:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 09:34
Hahahahaha. Dziewczynko lecz sie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 00:36
idz na kurs ... jak niewiesz jak to sie robi... dzieciku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie