Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Mieszanka wybuchowa – Twoje ulubione seriale oraz propozycje filmowe na dzisiaj!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
01.11.2010

TVP1, 17:25, Klan, odc. 1953

Lekarz prowadzący Rysia uspokaja Grażynkę  - stan zdrowia pacjenta poprawia się. Elżbieta i Jerzy szykują się do wyjścia na cmentarz. W domu zostaje Stanisława, która przygotowuje obiad dla rodziny. Elżbieta martwi się o zdrowie Rysia, ale jego stan uniemożliwia jej odwiedziny. Przy grobie Władysława spotykają wuja Stefana, którego zapraszają na obiad. Krystyna obawia się, że coś może być nie w porządku z Leszkiem. Ona i Paweł odwiedzają Bognę, by pocieszyć ją i zasięgnąć informacji o przebywającym za granicą mężu.

TVP1, 17:55, Oskar

Chory na białaczkę 10-letni Oskar leży w szpitalu. Po nieudanej operacji zaczyna domyślać się, że wkrótce umrze. Gdy zbliża się Boże Narodzenie, poznaje panią Różę. Wolontariuszka radzi mu, by napisał list do Pana Boga. Początkowo chłopiec podchodzi do tego nieufnie _ już raz nabrał się na Świętego Mikołaja. W dodatku nie lubi pisać listów. Pani Róża zapewnia, że może je wypowiadać, a raz dziennie przedstawić Bogu jakieś życzenie, choć dotyczące tylko spraw duchowych. Proponuje, żeby każdy dzień traktował jak kolejnych 10 lat życia.

TVP1, 20:15, Kapitan Corelli

II wojna światowa, wioska Argostolion na greckiej wyspie Kefalinia. Wśród żołnierzy Mussoliniego jest kapitan Correlli. Młody Włoch zakochuje się w pięknej Pelagii. Między dwojgiem ludzi rozkwita uczucie. Początkowo mężczyzna traktuje wojnę jak egzotyczną przygodę. Gdy społeczeństwo greckie postanawia walczyć z okupantami, organizując ruch oporu, Correlli przechodzi przemianę. Terror i bezsens wojennej pożogi każą kapitanowi stanąć po stronie Greków. Tymczasem z frontu wraca narzeczony Pelagii, Mandras.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 481

Alek dowiaduje się, że Iwona zamierza podjąć pracę jako barmanka. Stanowczo się temu sprzeciwia, uważa, że takie zajęcie jest poniżające dla kobiety. Iwona jest zszokowana jego zachowaniem. Nejman zaprasza Danutę na wieczór autorski. Kobieta boi się reakcji ludzi na jej kalectwo. Czeka ją jednak miła niespodzianka. Marta zwierza się Marii, że nie jest gotowa na małżeństwo z Robertem. Żałuje zbyt pochopnego przyjęcia oświadczyn. Przyjaciółka radzi jej, by jak najszybciej powiedziała o tym Robertowi. Marcie brakuje odwagi.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 776

Mirka godzi się z Irkiem. Ola prosi Kubę o pomoc. Chce, by odszukał jej ojczyma. Kinga wyznaje mężowi, że pragnie mieć kolejne dziecko. Piotrek jest jednak temu przeciwny. Zduński zdradza bratu, że stracił zaufanie do Budzyńskiego _ w kancelarii krążą plotki o jego znajomości z nową klientką. Kuba przekazuje Pawłowi informacje o mężczyźnie, który mu groził. Okazuje się, że to Jankowski, współwłaściciel firmy elektronicznej. Okoński robi Zawadzkiemu awanturę. Hanka świętuje z rodziną zdanie ostatniego egzaminu.

seriale w internecie

TVN, 16:45, Córka prezydenta

Opowieść o perypetiach osiemnastoletniej córki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Anna Foster wiedzie w Białym Domu życie w luksusie. Bycie córką prezydenta łączy się jednak z ciągłym towarzystwem agentów służb specjalnych. Nic więc dziwnego, że podczas podróży po Europie Anna postanawia zakosztować niezależności. Na własną rękę rusza na podbój Starego Kontynentu. Kiedy poznaje przystojnego Brytyjczyka, Bena Caldera, nie zdradza mu prawdziwej tożsamości, bojąc się, że wtedy pryśnie czar "zwykłej znajomości".

TVN, 21:30, Cast Away

Chuck Noland jest menedżerem w amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Jego praca wymaga ciągłego przemieszczania się po całym świecie. Noland, fanatyk organizacji bezgranicznie oddany pracy, jest w zawodzie numerem jeden. Nawet spotkania z narzeczoną są podporządkowane dzwonkom pagera, który wzywa go w trasę. Tymczasem podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express wpada do Pacyfiku. Tylko Chuckowi udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1335

Ziembowie są zszokowani wiadomością, że Monika jest w ciąży z Cieślikiem. Daniel także jest zaskoczony, lecz potwierdza tę informację. Kamil spotyka się z ojcem, by wytłumaczyć mu, że nie zostawi Zuzy z powodu jej choroby. Roman pozostaje przy swoim zdaniu. Z rozmowy wynika, że niełatwo będzie odzyskać zaufanie ojca. Kinga zwierza się Weronice, że gotowa jest zmienić pracę, by tylko Michał przestał być zazdrosny o Darka. Brzozowscy z Ignasiem wybierają się na zakupy. W drodze do hipermarketu ktoś śledzi ich samochód.

Polsat, 16:35, Ostatnie wakacje

Georgie Byrd zarabia, gotując publicznie w jednym z supermarketów Nowego Orleanu, skrupulatnie odkłada oszczędności, nie wdaje się w konflikty w pracy, a popołudniami uczy się nowych dań. Jada samotnie i niezbyt smacznie, ponieważ nieustannie jest na diecie. Gdy dowiaduje się, że został jej miesiąc życia, wykupuje wczasy w luksusowym hotelu w Karlowych Warach, gdzie szefem kuchni jest jej guru, Didier. Zamierza poznać go osobiście, odkryć jego kulinarne tajemnice, a przy okazji spróbować wszystkiego, czego do tej pory sobie odmawiała.

Polsat, 20:00, Braveheart – Waleczne serce

William Wallace powraca w rodzinne strony po latach spędzonych u wuja. Stając w obronie narzeczonej, naraża się Anglikom. Decyduje się na beznadziejną walkę z okupantem i po brawurowym ataku zdobywa, na czele wieśniaków, angielską warownię. Odwaga i talent bojowy natychmiast kreują go na przywódcę powstania przeciw tyranii. William prowadzi gotowych na wszystko Szkotów do zwycięstwa nad Anglikami w bitwie pod Stirling.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czego w wygladzie kobiet nienawidzą mężczyźni? (15 rzeczy)

Zobacz, które spośród modnych elementów naszej garderoby, najbardziej denerwują mężczyzn!

Dzieci biegle rysują myszką, ale nie potrafią używać ołówka

Pięciolatki wiedzą jak prowadzić myszkę komputerową, ale nie wiedzą jak narysować kwadrat. Psychologowie ostrzegają - rośnie pokolenie dysgrafików!

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2010 19:23
,,Ostatnie Wakacje'' rewelacyjny film. Skłania do reflesji i przemyslenia jak tak naprawde wygląda nasze życie. Pomaga zrozumieć, ze trzeba żyć chwilą i cieszyć sie wszystkim tym co mamy, co jest blisko nas i ilu ludzi obdarza nas uczuciem i wprowadza do swojego życia... NAprawde polecam !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2010 17:07
"Oskar i Pani Roza" to piękna ksiazka. Gdy ja czytam zawsze placze. Natomiast filmu nigdy nie ogladalam, obejrzalabym, ale nie mieszkam w Polsce. Chcialabym skonfrontowac ksiazke z filmem. Moze ktoras z Was, papilotki, ogladala?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2010 11:20
Na Polonii 1 jest dziś Wojna&Pokój z cudowną Audrey Hepburn.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2010 10:49
A gdzie "Pianista"??? Dzisiaj o 13:50 w TVP 1. Uwielbiam ten film:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2010 09:34
Klan haha albo M jak miłość lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo