Co dziś w serialach?

Zdrada, ciąża, ślub, a może nowy związek? Sprawdź, jaki los czeka Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
29.10.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5201

Po aresztowaniu Stephena Logana Charlie uważa, że sprawa postrzelenia Stephanie jest już zamknięta, ale jego ojciec, porucznik Baker, nie ma takiej pewności. Do listy podejrzanych dopisuje Pam, która niespodziewanie przynosi policjantom w prezencie ciasteczka własnego wypieku. Stephen, zwolniony z aresztu za kaucją, usiłuje przekonać dzieci o swojej niewinności, ale Katie pozostaje nieprzejednana. Nick proponuje Brooke, by odwiedzała małego Jacka w tajemnicy, zanim Ridge i Taylor zrozumieją, że jako biologiczna matka ma do tego pełne prawo.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1952

Rysio zgłasza się na komendę policji, żeby złożyć zawiadomienie o miejscu pobytu porwanej Niny. Michał i Zyta rozmawiają o zbliżających się wieczorach: kawalerskim i panieńskim. Monika prezentuje Elżbiecie zdjęcia z uroczystości weselnych, które odbywały się w prywatnych domach. Czesia spotyka się z urzędniczką Ministerstwa Edukacji Narodowej, żeby zasięgnąć rady w sprawie otwarcia przedszkola. Po zakończonym spotkaniu prosi Grażynę o pomoc w rozkręceniu biznesu. Pączek odwiedza galerię Agnieszki. Wypytuje ją o Annę Surmacz.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 418

Marcin podejrzewa, że Iza poddała się aborcji. Boi się, że Wójcik doniesie na nią do prokuratury. Tymczasem dziewczyna znika. Lena spotyka Baśkę, z którą leżała po operacji. Ta namawia ją na zgłoszenie się do klubu amazonek. Do szpitala trafia ojciec trójki dzieci. Młodzi ludzie nie mają nikogo, kto by się nimi zajął, ale robią wszystko, by nie iść do pogotowia opiekuńczego. Zajmując się ich ojcem, Piotr podejmuje ryzykowne decyzje, z których Zosia nie jest zadowolona. Burskiej coraz mniej podoba się doktor Gawryło. Marta jest w ciąży.

TVN, 17:55, Majka, odc. 153

Sabina jest zła na Adama z powodu incydentu, który miał miejsce podczas spotkania u Kasi i Bartka. Majka mówi Annie i Róży, że wyjeżdża do Włoch w poszukiwaniu ojca. Michał postanawia spotkać się ze Stefanem i proponuje mu spłatę długów Piotra. Niestety, Stefan, któremu bardziej zależy na zranieniu Michała niż na pieniądzach, odmawia. Michał, nie widząc innego wyjścia, dzwoni do Dagmary, jedynej osoby, która ma wpływ na Stefana, i prosi ją o pomoc.

seriale w internecie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1174

Bartek diagnozuje u dyrektora szkoły stan przedzawałowy. W obawie przed zbyt długim czekaniem na przyjazd pogotowia, postanawia zawieźć pacjenta do szpitala. Z tego powodu nie przyjeżdża na kolację do Kłosków. Terczyński poznaje Stefani. Dzieli się z Arturem obawami odnośnie tego, czy dziewczyna poradzi sobie z prowadzeniem firmy. Aby umocnić pozycję w Kulczycki Corporation, Artur proponuje Aleksowi posadę doradcy finansowego. Karol i Izabela spotykają się, by omówić szczegóły dotyczące planu działania.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1536

Kacper, Zyga i Maks śledzą Adama. Nie mogą podsłuchiwać rozmów, które adwokat prowadzi z telefonu komórkowego, chociaż domyślają się, że w ten sposób kontaktuje się on z porywaczami. Przyjaciele jadą na parking centrum handlowego, gdzie mają zostawić okup. Kacper boi się, że porywacze zabiją Teresę. Wieczorem Maks, Zyga i ich ludzie cierpliwie czekają na pojawienie się porywaczy. Widzą postać zbliżającą się do pojemnika, w którym Kacper zostawił walizkę z pieniędzmi. Niespodziewanie zjawiają się antyterroryści i aresztują podejrzanego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Z wybiegu na ulicę – zestawy z pokazów za grosze!

Cztery stolice mody, cztery słynne nazwiska. Na szczęście, aby poczuć się jak prawdziwa modnisia nie musisz robić zakupów na drugim końcu świata i nosić logo znanych projektantów!

Łam perfumeryjne konwenanse

Kobieta pachnąca jałowcem, mężczyzna skąpany w różanym olejku, trzy wody toaletowe zastosowane jednocześnie – słynne nosy zachęcają do eksperymentów, lansując biseksualność i layering.

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 23:27
MARIO i futro;D hihi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 16:01
guideteenagers.blog.onet.pl/ zapraszamy !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 14:16
zgadzam sie ;p futra w nawspólnej robi furore u ziemińskich a swoja droga to kiedy ta emilka cos robila z tym sponsorem bo oglądam każdy odcinek chyba i nie pamiętam nic takiego xDD
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 13:17
nie ma takiego czegoś jak stan przed zawałowy. To sie nazywa ostry zespół wieńcowy.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 12:31
na wspolnej rozbawia mnie do lez watkiem z FUTREM. ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie