Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora! Już teraz sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku twojego ulubionego serialu!
Co dziś w serialach?
28.10.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5199

Na komisariacie porucznik Baker i Charlie dostają wyniki analizy balistycznej; okazuje się, że do Stephanie strzelano z broni znalezionej u Stephena, dlatego on pozostanie w areszcie. Clarke mówi Nickowi, że jego zdaniem Jackie mogła strzelić do Stephanie. Donna i Katie opowiadają Brooke o aresztowaniu Stephena. Katie uważa, że on może być winny. Później Stephanie żąda od Eryka, żeby się już nie spotykał z Donnną. Do szpitala przyjeżdżają porucznik Baker i Charlie, przywożąc znaleziony pistolet.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1951

Krystyna dowiaduje się, że Stanisława jest skłonna zaopiekować się Zosią, ale Paweł sprawia wrażenie niezainteresowanego tym faktem. Bardziej trapi go obecność Norberta w ich mieszkaniu. W domu Elżbiety odbywa się spotkanie, na którym omawiane są szczegóły opieki nad Zosią oraz sprawy dotyczące zbliżającego się wesela. Surmaczowa planuje spędzać więcej czasu z Łucją, twierdzi, że musi dodać jej otuchy. Rozmawia o tym z Mariolą. Ta jednak obawia się, że przez to straci przyjaciółkę, czemu Anna zaprzecza.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 52

Ojciec Mateusz odwiedza pasiekę i gospodarstwo państwa Galińskich. Przypadkowo jest świadkiem kłótni pomiędzy Galińskim a Wodlewskim. Wodlewski jest synem byłej pracownicy gospodarstwa, która odeszła posądzona o kradzież. Następnego dnia Galiński zostaje znaleziony martwy, rozpoczyna się śledztwo. Wodlewski jest głównym podejrzanym. W trakcie śledztwa krąg podejrzanych powiększa się. Możejko podejrzewa, że Justyna może mieć z tym coś wspólnego. Ojciec Mateusz pomaga w wyjaśnieniu sprawy.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 54

Babcia Barańska obdarowuje Marysię keyboardem. Opłaca również czesne w szkole muzycznej. Wnuczka jest załamana _ nie chce chodzić na lekcje gry na instrumencie. W dodatku zostaje przydzielona do grupy maluchów. Dziewczyna ucieka z kolejnej lekcji i chowa się w garażu, gdzie ćwiczą koledzy Łukasza. Weronika zabrania Bartkowi brania udziału w olimpiadzie z angielskiego. Uważa, że syn za dużo się uczy i ma za mało ruchu. Chłopak oznajmia, że chce grać w piłkę nożną, prosi Pawła, by kupił mu korki. Leszczyński węszy podstęp.

seriale w internecie

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 480

Stefan uważa, że Oksana podbiera mu alkohol. Kobieta jest zbulwersowana jego podejrzeniami. Zdradza Górce, że chowa butelki, by go ratować. Zwierza się też z powodu przyjazdu do Polski. Piotr jest zły, że poniósł porażkę w sądzie. Wyładowuje się na Kai. Marta, wspólnie z Robertem i rodzicami, świętuje odzyskanie córki. Kulminacją wieczoru są oświadczyny. Zofia odkrywa, że ojciec Adama spowodował wypadek, w którym zginęła jej siostra. Mówi Blance, że nigdy nie będzie mogła zaakceptować jej związku z Adamem.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 119

Zespół House'a diagnozuje młodego mężczyznę, który został obwołany geniuszem, lecz porzucił karierę fizyka, żeby pracować jako kurier. Fizyczne dolegliwości pacjenta nie układają się w logiczną całość. Jak się okazuje, mają one źródło w decyzji życiowej. House postanawia rozbić związek Cuddy i Lucasa. Chase jest przygnębiony odejściem Cameron, a w małżeństwie Tauba dochodzi do "cichych dni".

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 27

Studenci dowiadują się o nadchodzących urodzinach Doroty, mają nadzieję na huczną imprezę. Dorota woli urządzić wszystko po swojemu, co nie kończy się dobrze, jednak Inga staje na wysokości zadania. Robert próbuje zbliżyć się do Sylwii. Po kolejnych zajęciach aktorskich udaje mu się zwrócić na siebie uwagę ukochanej i zwabić ją do pokoju Antoniego. Nie wie, że świadkiem ich zbliżenia będzie cała szkoła. Alicja wybiera dwie studentki, Sylwię i Dorotę, które wezmą udział w castingu do roli Giselle. Marta jest oburzona, że została pominięta.

TVN, 17:55, Majka, odc. 152

Stefan zamierza uprzykrzyć życie Olkowiczom, a tym samym uderzyć w czuły punkt Michała. Majka mówi Michałowi o swoich planach wyjazdowych. Martwi się tylko, jak zareagują Anna i Róża. Kasia i Bartek cieszą się, że udało im się połączyć Adama i Sabinę. Proponują im wspólny wyjazd na weekend. Stefan prosi Piotra o podpisanie aneksu do umowy. Ten, nie czytając uważnie, podpisuje zgubny dokument. Wkrótce do Michała dzwoni Aleksandra. Żąda, by wycofał on pozew o rozwód, w przeciwnym razie rodzina Majki straci mieszkanie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1334

Marek podejmuje próbę załagodzenia sytuacji. Danka nawet nie chce słyszeć o przeprosinach. Roman przychodzi do mieszkania na Wspólnej po dokumenty. Niespodziewanie spotyka się z Zuzą. Marta, którą martwi konflikt Kamila z ojcem prosi go, by pierwszy wyciągnął rękę na zgodę. Maria wypytuje Żanetę, jak się udała randka z Cieślikiem. Żaneta prostuje, że to był tylko obiad. Damian ma nadzieję na kolejne spotkania. Miła atmosfera trwa do momentu, gdy na Wspólnej pojawia się Monika i oświadcza, że ma Damianowi coś bardzo ważnego do powiedzenia.

serial majka

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1173

Ludwik ratuje Pawła z opresji, włączając alarm przeciwpożarowy. Teresa namawia Pawła do zatrudnienia dodatkowej ochrony. Ten przekonuje ją, że w restauracji bardziej potrzebny jest nowy kucharz. Ostatecznie Ludwik przyjmuje ofertę pracy w Barbarianie na stanowisku kucharza i ochroniarza. Ola i Mikser namawiają Sabinę do pójścia na międzywydziałowe zajęcia z podstaw marketingu. Artur, Berenika i Stefani przenoszą się do nowego biura w firmie Piotra. Izabela jest zaniepokojona sekretarką Kulczyckiego. Dzieli się obawami z Terczyńskim.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1535

Porywacze ponownie kontaktują się z Kacprem. Marysia prosi Kacpra, by powiadomił policję. Wychodząc z pracy, Olgierd zauważa Marię składającą zeznania przed oficerem dyżurnym. Kacper, Zyga i Maks zastanawiają się, kto mógł uprowadzić Teresę. Kacper dochodzi do wniosku, że to Adam, gdyż potrzebował pieniędzy, a porywacze żądają dużego okupu. Przyjaciele instalują podsłuchy w samochodzie i mieszkaniu adwokata. Tymczasem Janusz oprowadza Jeremiego po redakcji. W obecności chłopaka złośliwe żartuje z Violi.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 22

Tomek, który pracuje jako tłumacz, zaprasza do hotelu znaną szwedzką pisarkę, Brittę Svensson. Oboje z Natalią zajmują się Brittą, dla której jest to pierwsza wizyta w Polsce. Niespodziewanie na spotkaniu pisarki z czytelnikami pojawia się starszy, schorowany mężczyzna, który twierdzi, że jest ojcem Britty. Do hotelu przyjeżdża matka Artura. On przedstawia jej Natalię jako szefową. Wierzyciele Igora nawiązują kontakt z Iwoną. Michał musi jej pomóc, dlatego nie pojawia się na spotkaniu z prawniczką Anny.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 9

Ewa powiadamia pracowników, że Marek kazał ich zwolnić. Jednocześnie prosi, aby zorganizowali dla niego podobną rozmowę kwalifikacyjną, jak dla niej. Zaprasza pracowników na przyjęcie do pensjonatu Anieli. Zjawia się tam również Lucyna, która szuka Jędrka. Marek i Ewa przeprowadzają casting na nowych pracowników. Marek orientuje się, że kandydaci zostali podstawieni. Mimo tego pozwala Ewie zatrzymać Wikę, Hankę, Patryka i Artura. Eliza knuje intrygę, w której jej przyjaciółka, Anna, ma udawać dziewczynę Bartka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Świry polskiego interentu

Ich popularność można porównać do sławy niejednej gwiazdy! Oto zestawienie największych świrów polskiego Internetu!

Polacy okradają sklepy: Sprawdź, co najczęściej wynoszą!

Według międzynarodowego rankingu polskie sklepy tracą 1, 45 mld dolarów rocznie w wyniku kradzieży.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 18:21
szpilki,szpilki!!:))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 10:33
a ja zawsze czekam na Klan:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 10:29
samo życie, samo życie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 10:24
oho, dziś Hotel
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 10:03
a ja na Ranczo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo