Co dziś w serialach?

Kto, z kim, dlaczego? Sprawdź, co słychać u Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.10.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5197

Brooke wciąż ogląda zdjęcie Jacka, które dostała od Nicka. Bridget jej tłumaczy, że nie może się interesować dzieckiem Nicka i Taylor. Jeśli będzie to robić, może przekreślić przyszłość z Ridgem. Porucznik Baker i jego syn, Charlie, zastanawiają się, kto mógł strzelić do Stephanie i dlaczego. Mają listę podejrzanych. Dostają wiadomość ze szpitala, że Stephanie się obudziła i że będą mogli z nią porozmawiać. Eryk mówi Thorne'owi i Felicji, że nie wierzy w winę Donny, choć Stephanie ją oskarżyła. Donna zapewnia ich, że jest niewinna.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1950

Rysio coraz gorzej sypia. Grażynka obawia się, że to z przepracowania. Prosi męża, żeby nie brał kolejnych prac remontowych. On przekonuje ją, że poradzi sobie z dodatkowym zleceniem. Norbert spędza kolejną noc w mieszkaniu przy Truskawieckiej. Jest bardzo wdzięczny rodzinie Lubiczów za okazaną pomoc. Obiecuje Oli, że zgłosi się na kurs dla ratowników i że będzie pilnie studiował. Jacek zgadza się zostać świadkiem na ślubie Michała i Zyty. Pączek tłumaczy się Agnieszce ze swoich ekscesów i prosi ją, by przeprosiła Olę w jego imieniu.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 44

Wójt bardzo wierzy w skuteczność techniki manipulacji. Czerepach postanawia mu udowodnić, że się myli. Zakłada się z wójtem, że uwiedzie księgową, panią Lodzię. Ksiądz nakłania Lucy, żeby kandydowała w wyborach przeciwko wójtowi, który oszukuje wyborców, wykorzystując do tego najnowsze techniki perswazji. Namawia ją na to również miejscowa znachorka. Lucy zgadza się kandydować. W swoim programie popiera wymianę doświadczeń między pokoleniami. Młodzież ma uczyć starszych posługiwania się najnowszymi technikami komunikacji.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 6

Wąską ścieżką w górach blisko granicy podąża rodzina uchodźców prowadzona przez dwóch przemytników. W pewnym momencie mały chłopiec staje zbyt blisko krawędzi drogi i zsuwa się. Ojciec próbuje ratować malca, ale półka skalna jest zbyt nisko. W efekcie sam spada jeszcze niżej. Uderza głową o kamień i traci przytomność. Przemytnicy uciekają. Mona zostaje z małym dzieckiem. Rusza przed siebie w poszukiwaniu ratunku. Do ratowników dociera komunikat Barcioka, że ktoś telefonicznie podał informację o człowieku leżącym na półce skalnej.

seriale w internecie

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 53

Paweł chce sprzedać aparat fotograficzny. Sądzi, że nie będzie już robił artystycznych zdjęć. Czesia każe Weronice zabrać męża pod wskazany adres. Leszczyńscy trafiają wróżki, która stawia Pawłowi tarota. Gdy Leszczyńscy wracają do domu okazuje się, że poszli pod zły adres. Niebawem wypełnia się proroctwo starej kobiety. Roma chce przyrządzić wykwintną kolację. Kupuje żywe homary. Rodzeństwo jest zdruzgotane tym, że matka zamierza je żywcem ugotować. Dzieci biegną do mamy z kuponem Lotto. Twierdzą, że Magda trafiła piątkę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 479

W przeddzień decydującej rozprawy o przyznanie praw do opieki nad Ewą Kaja zaczyna się zastanawiać, czy Piotr po wygranej dalej będzie jej potrzebował. Robert prosi Marię, by została świadkiem Marty i potwierdziła przed sądem, że Walawska jest dla Ewy dobrą matką. Maria namawia córkę, aby udawała przed ojcem, że nie spotyka się z Alkiem. Janek prosi Basię i Zenka, by zostali rodzicami chrzestnymi syna. Informuje Grzelaków, że dziecko będzie miało na imię Zenuś. Iwona odwiedza Romana, próbuje z nim spokojnie porozmawiać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 775

Okazuje się, że Jacek zdradził narzeczoną z Agatą. Zakochali się w sobie, korespondując przez Internet. Lekarka zrywa znajomość z Kuleszą. Rogowski spotyka się z Jackiem. W imieniu Stadnickiej żąda, by opuścił jej mieszkanie. Ktoś podpala samochód Pawła. Zduński domyśla się, że stoi za tym mężczyzna z fotografii, który mu groził. Chce odkryć, kim jest nieznajomy. Właściciel motelu zwraca Mirce zagubioną kopertę z pieniędzmi. Chodakowscy spędzają romantyczne popołudnie. Tomek zabiera Małgosię do Grabiny.

TVN, 17:55, Majka, odc. 151

Michał opowiada Majce o tym, w jaki sposób dowiedział się, że Basia nie jest jego córką. Majka pyta go, czy Basia nie jest mu potrzebna do walki o pieniądze ojca. Wiktor jest przekonany, że niedługo zostanie wspólnikiem Panorama Projekt. Wypytuje Michała o sytuację finansową firmy. Majka mówi Lilce, że ma zamiar wyjechać do Florencji, by odszukać ojca. Po rozmowie z Majką Michał udaje się do Aleksandry. Oświadcza, że żąda rozwodu.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1333

Oksana chce, żeby Borys wyjechał z nią i Aleksem w góry. Emilka zdecydowała, że urodzi dziecko. Tosia chce zabrać córkę z powrotem na Podlasie. Ludwika z Rafałem i Agnieszką starają się przekonać Tosię, że to zły pomysł. W małej miejscowości Emilka może stać się obiektem złośliwych plotek. Marek i Stefan próbują sobie cokolwiek przypomnieć z przebiegu wieczoru kawalerskiego. Do Marka przychodzi nieznajoma, atrakcyjna kobieta, która wita się z nim ciepło i prosi o zwrot futra. Zimiński boi się nawet spojrzeć na żonę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1172

Wydawca obwinia Marka i Turczyka o zamieszanie, które powstało wokół książki. Uważa, że najlepszym rozwiązaniem będzie wycofanie publikacji z księgarni. Grażyna prosi Sabinę o spotkanie, podczas którego wręcza córce kartę kredytową. Sabina nie przyjmuje pomocy ze strony matki. Zapewnia ją, że potrafi o siebie zadbać. Po spotkaniu dziewczyna kolejny raz upija się w Barbarianie. Anna i Łukasz jedzą kolację. Anna stara się wyciągnąć od Łukasza informacje na temat Kingi i tego, co jest między nimi.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1534

Porywacze dzwonią do Kacpra. Żądają, by Szpunar przygotował na wieczór milion euro, w przeciwnym razie zabiją Teresę. Kacper jest przerażony. W redakcji Janusz opowiada o pracy w telewizji. Jego historie robią duże wrażenie na kolegach. Pino pakuje rzeczy Agnieszki i Kasi, przygotowując je do wyjazdu do Szwecji. Mężczyzna tłumaczy Renacie, że między nim a Agnieszką wszystko skończone. Agnieszka i Kurt zamierzają lecieć razem do Szwecji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najlepsze reklamy prezerwatyw – ŚMIESZNA GALERIA!

Reklamy prezerwatyw spełniają nie tylko marketingową funkcję. To kampania społeczna przekonująca do rozsądnego planowania rodziny.

Tatuaż, piercing, bodypaining – kiedy powiedzieć STOP?

Czy wszystkie metody upiększania są bezpieczne? Jakie są granice modyfikacji ciała?

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 01:05
moda na sukces
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 20:41
Nicole była paskudna ;/ i ta szpara na żetony. Piszczałka i Ola również nie grzeszą urodą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 15:12
JUHU DZIŚ TOP MODEL !!!! SZKODA ŻE NICOLE ODPADŁA, BYŁA ZAAAJEBISTA
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 10:38
na wspólnej:P ktoś jeszcze ogląda?
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 10:35
a ja samo życie, standardowo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo