Co dziś w serialach?

Jeżeli nie możesz się doczekać popołudnia, aby zobaczyć co wydarzy się u Twoich ulubionych bohaterów, koniecznie sprawdź nasze zapowiedzi!
Co dziś w serialach?
26.10.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5195

Eryk czuwa przy łóżku Stephanie. Chce, żeby powiedziała mu, czy to Donna strzeliła. Z powodu napięcia pomiędzy rodzinami Loganów i Forresterów Ridge i Brooke decydują się przełożyć ślub na późniejszy okres.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1949

Paweł i Krystyna są zakłopotani obecnością Norberta w ich mieszkaniu. Obiecują sobie po pracy porozmawiać z córką o niedawnych zdarzeniach. Podczas joggingu Elżbieta omawia z Eugeniuszem datę odwiedzin. Ola wybacza narzeczonemu. Okazuje się, że rodzice Norberta rozwodzą się. W związku z tym Krystyna zgadza się na prośbę córki, żeby na jakiś czas pozwolić mu z nimi zamieszkać, ale ostrzega, że Paweł ma decydujące zdanie. Lubicz w końcu wyraża zgodę, a uradowana Ola dzwoni do partnera, żeby przekazać mu dobre wieści.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 52

Barański podwozi dziewczynki do szkoły, ale Marysia chce wysiąść wcześniej. Gdy Ryszard spotyka w mieście Łukasza, chce do niego zagadać, ale syn udaje, że go nie zna. Mężczyzna próbuje namówić syna na męski wypad, ale młodzieniec wykręca się brakiem czasu. Roma zostaje wezwana do dyrektora szkoły Marysi. Tym razem w sprawie nagrania z monitoringu, którego bohaterem jest Ryszard. W domu Leszczyńskich panuje bałagan. Czesia strajkuje, by zmusić rodzinę do dbania o porządek. Przestaje sprzątać i gotować, zajmuje się tylko Stasiem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 478

Stefan nie jest zadowolony z nowego lokatora. Prosi Grzesia, by zabrał Oksanę do siebie. Ukrainka mówi Kasi, że ich plan nie skutkuje. Stefan popija po kryjomu i traktuje ją z rezerwą. Dziewczyna podsuwa jej pomysł na przełamanie lodów. Magda staje się obiektem zainteresowań Mazura, profesora z uczelni. Wanda odwiedza Edytę. Namawia ją, by nie odchodziła od Kostka. Prosi także, żeby przyjechała na rozprawę. Wieczorem Michał przychodzi do Edyty.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 774

Dorota połyka zbyt dużą ilość środków nasennych, trafia do szpitala. Agata chce uratować jej związek z Kuleszą. Z okazji imienin Lucjana Marta i Andrzej odwiedzają Grabinę. Budzyński zauważa prezent na ślub. Odkrywa, że na portrecie są Marta z Szymonem. Między Mirką i Irkiem dochodzi do nieporozumienia. Dziewczyna nie zauważa ani miłosnego listu, ani koperty z pieniędzmi. Uznaje, że Irek ją wykorzystał. Podleśny nie rozumie, dlaczego Mirka znów okazuje mu niechęć. Tomek żąda, by Małgosia dokonała wyboru albo firma, albo rodzina.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 150

Lucyna i Michał decydują, że dalszy pobyt Kazimierza za granicą nie ma sensu. Jego powrót do domu uświadamia Michałowi, że nie może pozwolić, by Aleksandra zmarnowała dorobek ojca. Majka rozważa powrót do Panorama Projekt. Adam i Sabina, zwabieni do Kliszy przez Kasię i Bartka, spędzają wspólnie wieczór. Na spotkanie umawiają się również Majka i Michał. Majka mówi Michałowi, że jest w stanie mu wszystko wybaczyć. W zamian oczekuje, że Michał powie jej wreszcie prawdę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1332

Oksana chce zniszczyć związek Ewy i Borysa. Pod nieobecność Orłowa przychodzi do Ewy. Zapowiada, że ma jej coś ważnego do powiedzenia. Nagle wraca Borys i natychmiast wyprasza Oksanę z mieszkania. Cieślik zawiesza na dziedzińcu Wspólnej transparent z wyznaniem miłości do Żanety. Ona ulega prośbom Damiana i zgadza się pójść z nim na obiad. Monika dowiaduje się o ich randce. Emilka boi się spotkania z matką. Agnieszka dodaje jej otuchy. Tosia oskarża Agnieszkę, Rafała i Ludwikę, że nie potrafili upilnować jej córki.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 8

Nadchodzi dzień ślubu Adama i Julii. Podczas ostatnich przygotowań nieoczekiwanie pojawiają się rodzice Julii. Ojciec proponuje jej, że poprowadzi ją do ślubu. Izę odwiedza Robert, który podczas krótkiej sprzeczki informuje ją, że Krzysztof ma romans. Nowakowa jest w szoku i tuż przed ślubem zdradza tę informację Julii. Pannie młodej, dla której małżeństwo Agnieszki i Krzysztofa było wzorem, trudno w to uwierzyć. Podczas wesela przemowa Piotra wywołuje sporo zamieszania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1171

Artur dzieli się z Izabelą informacjami, które zdobył na temat jej przeszłości. Kobieta jest zaskoczona i przestraszona. Marysia i Kinga kończą remont w mieszkaniu Emilki. Artur proponuje Berenice posadę w firmie ojca. Jest przekonany, że Berenika świetnie sprawdziłaby się w nowej roli. Weksler przedstawia Izabeli plan działania wobec Artura. Wie, jak uniemożliwić Kulczyckiemu dotarcie na zgromadzenie akcjonariuszy. Po występie w telewizji los przestał sprzyjać Markowi i Turczykowi. Czytelniczki są oburzone, że autorem książki nie jest kobieta.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1533

Pani Zofia mówi Kacprowi, że Teresa nadal nie dała znaku życia. Nie można się z nią skontaktować. Po konsultacji z Marysią Kacper dzwoni do Olgierda. Ten radzi czekać do następnego dnia. Agnieszka i Pino dochodzą do wniosku, że ich małżeństwa nie da się uratować. Pino dowiaduje się, że nie jest ojcem Jasia. Lekarka informuje Agnieszkę o chorobie syna. ChŁopiec ma poważną wadę serca. Agnieszka zastanawia się, czy powinna wyjechać z dzieckiem do Szwecji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

REPORTAŻ: Rzuciłam studia

Podczas gdy jedni zakuwają, żeby zaliczyć kolejny rok studiów, inni sami z nich rezygnują – albo z powodów osobistych, albo pod wpływem otoczenia.

Jak zostać milonerką?

Aby osiągnąć sukces i zarobić prawdziwą fortunę nie trzeba mieć bogatego męża!  

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 17:27
Majka!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 17:04
WAŻNA INFORMACJA : Zapraszam was na zupełnie odnowionego bloga, na nową podstronę, nową notkę i zupełnie nowy guide. [guideteenagers.blog.onet.pl]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 16:26
usta usta :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 15:57
a*llegro.pl/mega-paczka-paka-ubran-damskie-s-m-odziez-zestaw-i1278474633.html super ubrania! tanio!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 15:51
Ta historia Irka i Mirki, już naciągana na do bólu...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie