Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co słychać u Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
25.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5193

Stephanie zostaje postrzelona. W tym samym momencie w innej części budynku Storm wzywa policję. Donna wchodzi do pokoju, w którym jest Stephanie. Eryk dostrzega zakrwawione ręce Donny.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1948

Ola rozmawia przez telefon z Pączkiem. Stwierdza, że nie interesuje jej to, w jaki sposób spędza on czas, a sprawy zawodowe powinny być od teraz załatwiane wyłącznie w pracy. Aga pociesza siostrę. Trwają przygotowania do ślubu Michała i Zyty. Młodzi organizują wieczory przedślubne. Surmaczowa postanawia zakończyć intrygę przeciwko Pawłowi i Łucji. Okazuje się jednak, że Kalęba, mąż Łucji, nie wie o kursie tańca. Kinga zamierza zająć się na stałe dziećmi, ale chłopcy nie są zadowoleni z przymusowej przeprowadzki.

TVP1, 20:30, Ranczo, odc. 43

Po ślubie z Violetką policjant Stasiek, na stanowcze żądanie małżonki, robi wszystko, żeby małżeńska rutyna nie zabiła ich gorącej miłości. Zaskakuje żonę coraz to nowymi atrakcjami. Jest to jednak bardzo wyczerpujące zajęcie. Do wsi zostają dostarczone tanie komputery. Lucy nadzoruje ich montaż i sprzedaż po promocyjnych cenach. Czerepach roztacza przed wójtem sugestywną perspektywę odzyskania władzy w kolejnych wyborach dzięki technikom psychomanipulacji, programowania neurolingwistycznego i innym niezwykłym umiejętnościom.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 51

W domu Leszczyńskich pojawia się niania. Gdy w łazience psuje się rura, pani Czesia proponuje znajomych fachowców. Hydraulicy są dziwni rozprawiają o Bogu i sacrum Bergmana. Nie mniej zaskakujący jest kolejny znajomy opiekunki, elektryk. Czesia włada trzema językami i posługuje się dokumentami wystawionymi na trzy nazwiska. Weronika chce ją zdemaskować jako tajnego agenta. Ryszard Barański niszczy pierwszą stronę gazety, coś do niej wkleja i dołącza film Woodego Allena. Wrzuca gazetę do skrzynki na listy. Roma znajduje prasę i ogląda film.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 477

Kasia i Ludmiła robią wszystko, by namówić Stefana na wynajęcie pokoju Ukraince Oksanie. Janek chce skoczyć ze spadochronem, aby uczcić fakt, że zostanie ojcem. Jola kategorycznie się temu sprzeciwia. Jest załamana brakiem odpowiedzialności i dojrzałości męża. Idzie po wsparcie do Basi i Zenka. Nieoczekiwanie zaczyna tam rodzić. Gabriela mówi Filipskim, że Iza rozstała się z Szymonem. Kobieta martwi się, że przyjaciółka zbyt dużo czasu poświęca Rafałowi. Zofia i Henryk odwiedzają córkę, próbują przemówić jej do rozsądku.

majka

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 773

Grażyna odwiedza Hankę. Próbuje ją przekonać, by dała Markowi kolejną szansę. Mostowiakowa wyrzuca rywalkę z domu, jednak zgadza się zjeść kolację z dziećmi i z mężem. Hanka spotyka się z mecenasem i Jerzykiem. Ten ostatni przekazuje jej list od ojca. Mirka jedzie z Irkiem na wesele klientów agencji. Wieczór kończy się wspólną nocą w motelu. Gdy Mirka śpi, Irek pisze list. Wkłada kobiecie do torebki kopertę z pieniędzmi. Na weselu zjawiają się Kuba z Alą. Kłócą się, gdy Ziober adoruje inne dziewczyny. Kulesza chce rozmawiać z Dorotą.

TVN, 17:55, Majka, odc. 149

Michał żąda od Aleksandry pisemnego zeznania potwierdzającego, że dokonała aborcji bez jego wiedzy i zgody. Aleksandra zgadza się na to. Piotr podpisuje ze Stefanem umowę o pożyczkę, której zabezpieczeniem jest mieszkanie Olkowiczów. Michał odbiera list od Lilki. Okazuje się jednak, że był on adresowany do jej ojca we Florencji. Dzięki temu Michał zaczyna rozumieć, co czuła Majka, kiedy on wyparł się Basi. To jeszcze bardziej przekonuje go do walki o odzyskanie jej miłości i zaufania. Z tych zamiarów zwierza się Lucynie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1331

Rafał zabiera Emilkę na badanie USG, które wykazuje, że dziewczyna jest w ósmym tygodniu ciąży. Jesionowska opowiada Kindze o kłopotach finansowych. Ta proponuje jej dodatkową pracę sprzątanie mieszkania. Słysząc to, Jesionowski robi Michałowi awanturę, że Kinga wykorzystuje jego żonę. Marek niczego nie pamięta z wieczoru kawalerskiego. Nie wie także, gdzie jest Stefan. Na szczęście Dębek dzwoni do Marka z pociągu jadącego z Kołobrzegu. Ponieważ nie ma portfela, prosi kolegę, by zapłacił za jego bilet.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1170

Karol i Izabela chcą przejąć kontrolę nad firmą Kulczyckiego. Kinga nie przerywa zmagań w odzyskiwaniu upragnionej sylwetki. Oprócz diety, postanawia wdrożyć intensywny trening. Prosi Renatę, aby została jej instruktorką. Bartek wypytuje Janinę o Romana. Według opinii mieszkańców uchodzi on za siłacza, który jest gotów zrobić wszystko, by zagwarantować córce bezpieczeństwo. Sabina chce przeprosić rodziców za swoje zachowanie. Karol wybacza córce, ale nie rezygnuje z anulowania jej kary. Wroński informuje Artura, że Izabela była prostytutką.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1532

Adam kupuje telefon komórkowy, aby kontaktować się z bandytami, których wynajął do porwania Teresy. Kiedy ta wychodzi na umówione spotkanie z reklamodawcą, porywacze zaczynają ją śledzić. Niedługo potem Teresa zostaje uprowadzona. Tymczasem w redakcji trwa rekrutacja kandydatów na dziennikarzy. Niestety, żadna z osób, która przysłała do redakcji CV, nie spełnia wymagań Badery. Agnieszka jest załamana stanem zdrowia dziecka. Złość i frustrację wyładowuje na Renacie, kiedy ta stara się ją przekonać, by pogodziła się z Pinem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zostać milionerką?

Aby osiągnąć sukces i zarobić prawdziwą fortunę nie trzeba mieć bogatego męża!

Rajstopy ze wzorem imitujące owłosienie – robią furorę!

Nowy trend szturmuje Amerykę. Firma J Crew stworzyła rajstopy, które z daleka wyglądają jak nieogolone nogi...

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 11:42
Klan: "Ola rozmawia przez telefon z Pączkiem". Hahaha, to pączki mówią? Myślałam, że się je zjada :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 11:20
PIERWSZA MIŁOŚĆ THE BEST !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 10:38
Janek z barw to głupek, jak on moze skakac kiedy ma zostać ojcem, przeciez teraz to powinien pilnowac się podwójnie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 10:35
czemu Adam porywa Teresę w samym zyciu, bo nie rozumiem? przegapiłam coś i teraz nie kumam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 10:20
Super, pierwsza miłość daje po garach:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo