Filmowy przewodnik weekendowy

Polecamy filmy, które można obejrzeć, wtulając się w ciepłe ramię ukochanego...
Filmowy przewodnik weekendowy
23.10.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki

Rok 1957. Dr Indiana Jones wiedzie spokojne życie, wykładając na uniwersytecie. Nagle zostaje zwolniony z powodu licznych rewizji FBI. Wkrótce dowie się o zaginionych 13 kryształowych czaszkach. Legenda głosi, że zostały one wykonane przez kosmitów lub wysoko rozwiniętą cywilizację Majów. Nowa podróż prowadzi go m.in. do Meksyku i dżungli w Peru. Towarzyszą mu: Marion Ravenwood, dawna ukochana, Mutt Williams, syn, oraz profesor Oxley. Poszukiwaczom depczą po piętach agenci KGB, którym przewodzi demoniczna Irina Spalko.

Sobota, TVP2, 00:15, Świt żywych trupów

Zmarli powstają z grobów i polują na żywych. Garstka ludzi chroni się w olbrzymiej galerii handlowej na przedmieściach jednej z amerykańskich metropolii. Są wśród nich: młoda pielęgniarka Ana Clark, sprzedawca Michael oraz Andre i jego ciężarna żona. Nieformalnym przywódcą grupy zostaje muskularny policjant Kenneth. Do centrum handlowego nadciągają rzesze wygłodniałych zombie. Ludzie, po bezskutecznych próbach powstrzymania potworów, postanawiają przerobić znalezione w piwnicach autobusy tak, by można było nimi uciec.

Sobota, TVN, 21:50, Norbit

Norbit Albert Rice wychowywał się w domu dziecka zarządzanym przez pana Wonga. Tu zaprzyjaźnił się z Kate Thomas, która wkrótce została adoptowana, a Norbit padł ofiarą prześladowań ze strony rówieśników. Z pomocą przyszła mu silna i wielka Rasputia Latimore. Dorosły Norbit i jego obrończyni pobierają się. Rasputia maltretuje męża i zdradza go z nauczycielem tańca. Pewnego dnia do miasta powraca Kate. Kobieta chce kupić sierociniec pana Wonga. Niebawem wychodzi na jaw, że bracia Rasputii również mają plany związane z placówką.

Sobota, Polsat, 22:00, New York Taxi

Pasją Belle Williams są sportowe samochody i szybka jazda. Choć marzy o zostaniu kierowcą rajdowym, musi zadowolić się pracą taksówkarza. Właśnie odebrała licencję i zamierza pokazać nowojorczykom, na co stać jej taksówkę. Jedną z pierwszych osób, która się o tym przekonuje, jest Andy Washburn, zdegradowany policjant. Mężczyzna chce się zrehabilitować w oczach przełożonego, porucznik Marty Robbins, w której jest zakochany. Rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie kradzieży w nowojorskich bankach. Ponieważ nie ma prawa jazdy, prosi o pomoc Belle.

Niedziela, TVP1, 21:20, Męska rzecz

Paul Coleman przygotowuje się do ważnej chwili w życiu każdego mężczyzny: za 7 dni odbędzie się jego ślub z Karen. Wszystko wyglądałoby wspaniale, gdyby nie stosunki z rodziną dziewczyny. Przyszły teść obiecuje zatrudnić Paula w swojej firmie, dlatego chłopak musi szczególnie liczyć się z jego opinią. Tymczasem nadciąga katastrofa. Koledzy wyciągają go na kawalerską imprezę z rozrywkowymi dziewczynami. Rano Paul budzi się w łóżku obok jednej z nich. Jeśli nie chce zniszczyć sobie życia, musi natychmiast pozbyć się przypadkowej znajomej.

Niedziela, TVP1, 23:10, Kochankowie z Marony

Ola jest nauczycielką w wiejskiej szkole w Maronie. Prowadzi ustabilizowane i nudne życie. W pobliskim sanatorium dla chorych na gruźlicę leczy się śmiertelnie chory Janek. Między nim i dziewczyną rodzi się głębokie uczucie. Ola poświęca pracę i dobre imię dla miłości, postanawiając zamieszkać z Jankiem. Mężczyznę często odwiedza jego przyjaciel, Arek. Między nimi toczy się wyrafinowana homoseksualna gra. Splot uczuć i namiętności doprowadza do tragedii.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: W minutę rozpiął 56 staników!

Podobno rozpięcie stanika jedną ręką to niełatwe zadanie dla mężczyzny. Jednak ćwiczenia czynią mistrza, a właściwie… rekordzistę!

VIDEO NA DZIŚ: Drapieżny makijaż w stylu glamour!

Tej zimy wciel się w rolę kobiety-demona! Czerwone usta, przydymione powieki i idealnie gładka cera!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2010 11:49
a gdzie NORBIT.. dziś na tvn o 21.50
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2010 11:34
itsyourstyle.wordpress.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2010 09:53
wypelniasz-wygrywasz.pl/konkurs-z-nagrodami-gwarantowanymi-Top-Secret/index.php?recommended_by=19128734103443 |otrzymaj gwarantowany bon dosieci sklepow Top Secret o wartosci 50zł za wypelnienie krotkiegoformularza!! To trwa tylko chwilkę! Bardzo mi na tym zależy ponieważbiore udział w konkursie dalej. Nawet jeśli nie wykorzystasz bonu,prosze wypelnij formularz i potwierdz potem e-mail pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2010 09:24
Norbit!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo