Co dziś w serialach?

Streszczenia serialowych wydarzeń dla każdej fanki polskich telenowel!
Co dziś w serialach?
22.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5191

Stephanie z pomocą Thorne'a i Felicji zamierza zająć miejsce Donny na pokazie mody. Kiedy Nick dowiaduje się, że na pokazie może być Stephanie, zasięga porady prawnej. Jest przekonany, że Eryk zamierza złamać umowę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1947

Krystyna boi się o Leszka. Nie uspokaja jej również wizyta u bratowej, która nie ma wiarygodnych informacji o mężu. Ojciec Zyty wybiera się do firmy organizującej wesela, żeby zerwać umowę na ich usługi. Tymczasem okazuje się, że przyjęcie nie może się odbyć w restauracji "Rosso" z powodu wcześniejszej rezerwacji dokonanej przez związek kombatantów. Monika sugeruje, żeby zorganizować wesele w domu na Sadybie. Na zebraniu pracowników firmy kosmetycznej Beata okazuje skruchę z powodu oskarżenia Mirki i odrzuca prośbę technologa o zwolnienie.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 417

Do Marcina przyjeżdża Iza dawna dziewczyna. Chce się zatrzymać na parę dni, bo ma w Warszawie rozmowę kwalifikacyjną. Dziewczyna ukrywa, że boli ją brzuch. W końcu trafia do szpitala, ale nie chce się poddać badaniu ginekologicznemu. Marcin ma podejrzenia w związku z powodem jej dziwnego zachowania. Podczas zabiegu endoskopowego Agata nie jest w stanie wykonać pewnych ruchów. Piotr mówi jej, że powinna pomyśleć o innym zawodzie. Wiki stara się uniknąć operacji z Samborem, woli operować z Piotrem.

TVN, 17:55, Majka, odc. 148

Michał zastanawia się nad propozycją Aleksandry. Umawia się z doktorem Sakowskim i prosi go, by w sądzie potwierdził prawdziwość karty szpitalnej, będącej dowodem, że Aleksandra dokonała aborcji. Aleksandra stara się nakłonić Wiktora, by przelał pieniądze z firmowego konta Michała. Taki przelew byłby dowodem, że Michał i Panorama Projekt nie przestrzegają warunków konkursu na projekt Centrum Ekologicznego. Po odmowie doktora Sakowskiego zrezygnowany Michał zgadza się na warunki Aleksandry.

seriale w internecie

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1169

Kinga informuje rodziców o przeprowadzce. Zaniepokojona Teresa stara się dodać córce otuchy. Razem z Marysią robią rozeznanie przed remontem. Mieszkanie Emilki jest w gorszym stanie stanie, niż obie przypuszczały. Paweł nocuje w mieszkaniu Marysi. Kinga zastaje ich podczas wspólnego śniadania. Mirek wciąż walczy o Ewelinę. Odbywa się pierwsze zebranie rady nadzorczej w firmie Piotra. Terczyński informuje zebranych, że tylko syn i była żona mają prawo do wskazania kandydata na stanowisko przewodniczącego rady. Izabela typuje Artura.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1531

Kinga odwiedza Agnieszkę. Dziwią ją obecność Torstenssona i zachowanie przyjaciółki, która najwyraźniej nie może wybrać pomiędzy Kurtem a Pinem. Renata błaga Pina, by walczył o rodzinę. Aneta dowiaduje się od Torstenssona, że Agnieszka z dzieckiem i Pinem są w Warszawie. Badera rozpoczyna pierwsze kolegium w nowej redakcji "Samego życia". Okazuje się, że sprzedaż pierwszego numeru gazety poszła nadzwyczaj dobrze. Dziennikarze są zachwyceni. Mija termin spłaty długu Adama. Wolański każe jednemu z ludzi postraszyć adwokata.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Parada zombie w Nowym Roku: FOTORELACJA  z krwawego pochodu!

Poranione ciała i dużo krwi to elementy, które wyróżniają uczestników Parady Zombie, organizowanej na ulicach Nowego Jorku.

Naked Body Sushi – japońskie speciały na nagim ciele

Dla jednych jest ekscytującą nowością na rynku erotyki, dla drugich pretensjonalną formą pseudoestetycznej formy zabawy jedzeniem… Na czym polega fenomen Nyotaimori?

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 20:10
Zgadzam sie z koleżanką niżej-ma w sobie to coś;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 14:54
Piotr Gawryło z ''na dobre i na złe'' jest niesamowity.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 12:57
a kiedy są ratownicy znów?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 12:57
polecam dziś Majkę:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 12:55
hura
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo