Co dziś w serialach?

Przeczytaj zapowiedzi wydarzeń z nadchodzących odcinków Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
21.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5189

Rodzina Loganów triumfuje. Eryk proponuje pracę Stormowi i Stephenowi. Liczy na to, że skończy się waśń między ich rodzinami. Stephanie chce uczestniczyć w pokazie mody. Ridge próbuje ją do tego zniechęcić. Obawia się skandalu, ale Stephanie nie zamierza zmienić decyzji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1946

Rodzice Oli zaczynają podejrzewać, że stosunki między Olą a Norbertem popsuły się. Zyta jest poirytowana podejściem Michała do zbliżającego się ślubu. Darek stara się odwieść Czesię od pomysłu założenia przedszkola. Twierdzi, że nie są w stanie sprostać takiemu wyzwaniu. Technolog z firmy Beaty składa podanie o zwolnienie z pracy, ale szefowa chce odłożyć decyzję na później. Mirosława jest szczęśliwa, że nie zostanie wydalona z firmy. Miłka ma złe wieści dla Bogny: pobyt Leszka w Zurychu wydłuży się do dwóch tygodni.

TVP1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 51

W Busku-Zdroju trwają przygotowania do corocznego konkursu cukierniczego w hotelu państwa Shultzów. Natalia namawia księdza Mateusza i Emilkę do wyjazdu na tę imprezę. Kandydatem do głównej nagrody jest słynny cukiernik Pawicki. W trakcie konkursu dochodzi jednak do tragicznego zdarzenia. Po skosztowaniu tortu Shultz, przewodniczący jury, nagle umiera, a Pawicki trafia do szpitala. Policja ustala, że ktoś dodał do tortu lek nasercowy. Ten środek w połączeniu z lekarstwami na nadciśnienie, które zażywał Shultz, spowodował śmierć.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 50

Roma i Ryszard wybierają się do restauracji na kolację. Roma chce sama uregulować rachunek. Twierdzi, że nie płaciła w restauracji od 20 lat. Ryszard zostawia żonę przy stoliku i wychodzi do toalety. Tymczasem do Romy dzwoni Marysia, która nie może sobie dać rady z Mateuszem. Roma pospiesznie opuszcza lokal, zapominając o rachunku. Weronika jest zmęczona, w domu panuje bałagan, nie ma niczego do jedzenia. Paweł prosi ją, żeby się lepiej zorganizowała. Staś jest jednak wyjątkowo absorbujący. Paweł proponuje żonie, żeby zatrudnili nianię.

seriale w internecie

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 476

Grześ i Ludmiła zastają w samochodzie pijanego Stefana. Okazuje się, że Górka prowadził po wypiciu alkoholu. Informują o tym Kasię. Roman odwiedza Iwonę. Na Malinowej zjawia się Aleksander. Pyrka przeprowadza z nim rozmowę. Potem postanawia zastosować drastyczne środki wobec Iwony, jeśli dziewczyna nie zerwie z Alkiem. Ksawery nieoczekiwanie wraca wcześniej do domu. Zastaje roznegliżowaną Kasię w towarzystwie Tymona.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 118

Po tym, gdy Chase przyznał się żonie do zabicia Dibali, oboje postanawiają opuścić zespół i szpital. Po odzyskaniu licencji lekarza House zostaje szefem oddziału. Decyduje, że zespół zajmie się aktorem porno, a nie ciężko chorym niemowlęciem. Jednocześnie doktor stara się skłonić asystentów do powrotu. Skrytość Cuddy doprowadza do kryzysu w jej związku z Lucasem.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 26

Krzysztof prowadzi zajęcia o śmierci na scenie. Traci panowanie nad sobą i wyrzuca Mirona z klasy. Ten próbuje popełnić samobójstwo. Dorota stara się załagodzić sytuację z Piotrem, która miała miejsce w hotelu. Sylwia ma zamiar wziąć udział w konkursie radiowym na DJ-a. Ponieważ nie zna się na współczesnej muzyce młodzieżowej, prosi Roberta, by został jej asystentem. Jerzy, ku zaskoczeniu mieszkańców, przyprowadza do domu kota. Mężczyzna marzy o czymś stałym w życiu. Okazuje się jednak, że Krzysztof ma alergię na sierść.

TVN, 17:55, Majka, odc. 147

Następnego dnia po przeczytaniu wiersza Majka prosi Lilkę o przekazanie Michałowi odpowiedzi. Pomiędzy ukochanymi zaczyna się wymiana listów. Konrad oświadcza Aleksandrze, że nie zamierza więcej zabiegać o Majkę. Ona stara się go przekonać do dalszej walki. Majka mówi matce, że chce odnaleźć ojca. Anna jest w szoku, ale rozumie, że jeśli się nie zgodzi, Majka nigdy nie dowie się, dlaczego Jakub je opuścił. Aleksandra wyznaje Michałowi, że jej celem jest zdobycie fortuny Duszyńskich.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1330

Danka z trudem odzyskuje dobre samopoczucie po nocnych szaleństwach z Halinką i jej przyjaciółkami. Dopiero późnym popołudniem Marek wraca z imprezy, ubrany tylko w damskie futro. W szkole Emilki już wiadomo, że dziewczyna jest w ciąży. Czarna radzi jej, żeby powiedziała o tym Dawidowi. To on powinien jej pomóc. Emilka dzwoni do Dawida. Dyrektor szkoły wzywa Rafała na rozmowę. Sławek prosi Norberta, by obaj udawali przed Renatą, że Sławek pracuje w agencji detektywistycznej. Kolega obiecuje Dziedzicowi lojalność i dyskrecję.

serial majka

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1168

Emilka i Patryk odwiedzają Marysię i Kingę. Żalą się w sprawie studentów i mieszkania, które doprowadzili do ruiny. Kinga oświadcza, że chętnie wynajmie mieszkanie. Marysia deklaruje się, że pomoże z remontem. Tymczasem Mirek za wszelką cenę stara się utrudnić Bartkowi kontakty z Eweliną. Zatrzymuje ją w bibliotece pod pretekstem pomocy w odrabianiu lekcji. Anna i Paweł spotykają się na kolacji. W trakcie rozmowy on wielokrotnie schodzi na tematy dotyczące byłej żony. Za namową barmana Paweł składa Marysi wizytę.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1530

Lekarz mówi Pinowi i Agnieszce, że ich syn ma wadę serca. Rodzice są załamani. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Torstensson, który ma kontakt z kliniką kardiologiczną w Szwecji. Pino i Agnieszka przyjmują jego pomoc. Lekarze podejmują decyzję o przetransportowaniu dziecka do kliniki w Warszawie. Agnieszka chce lecieć razem z nim. Julka usiłuje wywołać poronienie. Maria zwierza się Kamili, że boi się o Julkę. Kamila wytyka Marysi brak jakichkolwiek działań. Adam stara się pożyczyć pieniądze od znajomych biznesmenów. Żaden nie chce mu pomóc.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 21

W hotelu zatrzymują się Zuzanna i jej córka, Aśka, która ma nadzieję spędzić czas z matką. Ta jednak myśli tylko o zaginionym synu, Patryku. Przywiozła ze sobą plakaty i zaprosiła do apartamentu jasnowidza. Asia nie ma siły żyć w cieniu nieobecnego brata. Próbuje zwrócić na siebie uwagę Zuzanny. Artur tłumaczy jej, jak ważna jest otwarta rozmowa z matką. Obecna przy rozmowie Natalia zauważa, że podejście Artura do rodzinnych problemów bardzo się zmieniło.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 8

Artur zabiera Ewę na wycieczkę w góry. Uważa, że da jej to dystans do wszystkiego i uspokoi jej nerwy. Ewa opowiada o problemach z Bartkiem i Grzegorzem. Artur mówi, że czasami też chciałby z nią porozmawiać o kłopotach z mężczyznami. Ewa domyśla się, że Artur jest gejem. Przysięga zachować tajemnicę. Tymczasem Barbara i Aniela dostrzegają Lucynę na Krupówkach. Marek żąda wyjaśnień od Elizy w związku z tym, co dzieje się w jej biurze. Eliza wykręca się i zrzuca winę za niedociągnięcia na Ewę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Użytkownicy Facebooka ogladają TVN, a Naszej Klasy – Polsat!

Czym charakteryzuje się typowy posiadacz konta na Facebooku? Co go odróżnia od fana Naszej Klasy?

Zgadnij, gdzie jest najwięcej zarazków (dotykasz tego codziennie)!

Brudne ręce to siedlisko aż 17 rodzajów bakterii i grzybów! Skąd biorą się na naszej skórze?

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 10:36
imona w klanie są super, miłka, bogdan.. chyba nie czytali art o stereotypach związanych z imionami?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 10:29
a co u rysia z klanu?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 10:27
dzisiaj majka będzie dobra, nie narzekajcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 10:22
kiedy wreszcie Majka zacznie zachowywać się logicznie, to jest bez sensu co ona robi, jak ktoś mógł wypuścić tak nieżyciowy serial?!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 10:06
a co było w ustach ustach we wtorek bo nie widziałam? będzie ślub czy nie?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo