Co dziś w serialach?

Kolejna porcja zapowiedzi wydarzeń i perypetii Waszych ulubionych bohaterów serialowych!
Co dziś w serialach?
20.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5187

Eryk tłumaczy się Stephenowi z romansu z jego córką. Oświadcza mu, że kocha Donnę i chce z nią spędzić resztę życia. Storm rozmawia ze Stephenem. Nie potrafią się jednak porozumieć. Syn nie umie wybaczyć ojcu tego, że przed laty opuścił rodzinę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1945

Leszek żegna się z rodziną przed wyjazdem do Zurychu. Bogna nie potrafi powstrzymać łez, boi się o życie męża. Ola żali się Agnieszce powodu problemów z Norbertem. Czuje się winna rozstania. Starsza siostra próbuje ją przekonać, że nie jest to dla niej odpowiedni chłopak. Dochodzi do spięcia między Norbertem a jego ojcem, który oskarża go o lenistwo. Technolog z firmy Beaty wraca z urlopu i przedstawia jej recepturę nowego kosmetyku. W trakcie rozmowy okazuje się, że to on jest winny incydentu z niedomkniętą chłodnią.

TVP1, 20:30, Ranczo, odc. 42

Sondaż zamówiony u Witebskiego wykazuje, że szanse wójta na wygraną w kolejnych wyborach są minimalne. W Wilkowyjach zjawia się Czerepach i oferuje pomoc. W przeciwieństwie do Kusego Lucy nie chce się ograniczyć do opieki nad dzieckiem. Nakłania wójta, żeby doprowadził do domów Internet. We wsi pojawia się mammobus, w którym kobiety za darmo poddać się badaniom. Chętnych jest niewiele. Lucy postanawia przystąpić do działania, mimo że jest zajęta przygotowaniami do ślubu.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 5

Ewa i Marta jadą wyciągiem narciarskim. Marta jest wyraźnie zdenerwowana i przestraszona. Ewa zauważa chłopaka zjeżdżającego na desce z zaczepionym spadochronem. Chłopak niebezpiecznie zbliża się do wyciągu i tak się zaplątuje, że jeden ruch wystarczy, by zginął. Widząc to, Marta dostaje ataku padaczki. Ratownicy przybywają na miejsce. Akcja ratunkowa to walka z czasem i dylemat, kogo najpierw ratować. Staszek przygotowuje się do egzaminu na ratownika. Składa też na policji doniesienie o kradzieży znalezionego aparatu fotograficznego.

seriale w internecie

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 49

Wiktoria umawia się z ojcem. On jednak nie przyjeżdża w umówione miejsce. Przekłada spotkanie na inny dzień, ale ponownie się nie pojawia. Weronika dzwoni do byłego męża i oznajmia mu, że Wiktoria jest w ciąży. Ojciec zjawia się natychmiast. Mateusz Barański nie umie dzielić się zabawkami. Roma próbuje wytłumaczyć malcowi, jak powinien postępować, ale chłopiec obstaje przy swoim. Marysia i Magda kłócą się o koszulkę, którą Magda wzięła bez pytania z szafy siostry. Gdy Barańska znajduje swoją kosmetyczkę u starszej córki, robi jej awanturę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 475

Roman ma żal do Marii, że nie powiedziała mu prawdy o Alku. Gdy dowiaduje się, że w sprawę zamieszany jest Borys, jego irytacja się potęguje. Piotr jest pewien wygranej w sądzie. Zaczyna snuć plany na przyszłość, które jednak nie uwzględniają Kai. Hannie nie podoba się, że mężczyzna nie liczy się z jej córką. Radzi jej, by zastanowiła się nad trwaniem w związku z Walawskim. Julia wyznaje matce, że boi się jechać na stypendium i zostawić Pawła samego. Anna postanawia porozmawiać z zięciem na temat Karoliny.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 772

Stan Budzyńskiej jest poważny konieczna będzie operacja. Ze względu na chorobę matki Andrzej odkłada ślub. Prawnik ukrywa przed narzeczoną, że w jego apartamencie mieszka klientka. Lucjan zamawia prezent na ślub Marty. Powiększa jedną z fotografii córki tak, by powstał portret. Jednak na skutek pomyłki Mostowiak otrzymuje portret Marty z Szymonem, zamiast z Andrzejem. Jacek przyjeżdża do Polski. Wyznaje narzeczonej, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczoną Dorotę spotyka pacjent, Lewicki, i odprowadza ją do Rogowskich.

TVN, 17:55, Majka, odc. 146

Konrad zapewnia Majkę, że nadal mogą wziąć ślub. Michał jest przekonany, że jego relacje z Majką są na dobrej drodze. Jest zaskoczony, kiedy kobieta prosi go, by tak często jej nie odwiedzał. Postanawia pisać do ukochanej listy. Lucyna pyta Władysława, co ma zrobić, kiedy Michał poprosi ją o wyjawienie treści umowy darowizny. Matka Michała jest przerażona myślą, że Aleksandra zagarnie majątek Kazimierza. Lilka przekazuje Majce dziwną wiadomość od Michała.

seriale dla kobiet

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1329

Emilka jest w ciąży. Zwierza się Rudej myśląc, że pozostanie to tajemnicą. Zszokowana dzwoni do matki i prosi, by ta jak najszybciej przyjechała. Zimińscy przygotowują się na wieczór kawalerski i panieński Dębków. Stefan w zaufaniu obiecał Markowi szaloną noc w klubie nocnym. Halinka błaga Dankę o zorganizowanie jej wieczoru panieńskiego w mieszkaniu Zimińskich. Sławek obiecuje Renacie, że zrezygnuje z pracy u Anity Wrzos. Aktorka nawet nie chce o tym słyszeć.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1167

Sabina budzi się z bólem głowy. Mikser robi jej awanturę na temat jej lekkomyślnego postępowania. Paweł nie przestaje zabiegać o Annę. Kolejny raz uczestniczy w prowadzonych przez nią zajęciach. Anna daje się zaprosić na kolację. Sugeruje też Kindze, że powinna wykorzystać sytuację i umówić się z Łukaszem. Przy okazji prawi jej kąśliwe uwagi na temat jej tuszy. Bartek wręcza dyrektorowi raport na temat rozpoznania wad postawy u dzieci. Aneta zleca Marysi pierwsze zadanie. Ma się zająć zorganizowaniem wystawy fotograficznej młodej studentki.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1529

Andrzej strofuje profesora, zarzucając mu brak kontroli nad poczynaniami. Mężczyzna wyznaje, że parę dni wcześniej zmarła jego córka. Przegrała walkę z białaczką, a on upił się z rozpaczy. Pino i Kurt oskarżają się nawzajem o pogorszenie stanu zdrowia Agnieszki. Między mężczyznami dochodzi do bójki. Podczas porodu Agnieszka nie słyszy płaczu dziecka. Jest przerażona, bo nie wie, co się dzieje. Po porodzie lekarze zabierają jej synka na oddział intensywnej terapii. Agnieszka jest zrozpaczona. Wyznaje mężowi, że boi się o ich dziecko.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Zobacz jak porusza się kobieta o najwęższej talii świata!

To nie Photoshop. Cathie Jung to kolejna interesująca postać z Księgi rekordów Guinnessa. U nas – podczas rozmowy w programie Oprah Winfrey!

VIDEO NA DZIŚ: Lekcja składania ubrań

Zobacz, jak składać koszulki i bieliznę, by zajmowały minimalną ilość miejsca w szufladzie!

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 14:34
cze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 12:01
mam ochotę obejrzeć serial "cudowne młode lata". kto go oglądał jak był mały? pamięta jeszcze ktoś?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 11:55
najmocniejsza jest Moda na Sukces i już!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 11:32
teraz kiedy wiem, jakie Ranczo jest popularne, a podobno to pierwszy serial w Polsce na liście, to rozumiem, czemu zakowski reklamował spis powszechny rolników ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2010 11:31
ale Żakowski z Rancza schudł! jak go porownać z miodowymi latami to normalnie dziś jest szczypiorek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo