Co dziś w serialach?

Kto, z kim, kiedy? Już teraz dowiedz się, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
19.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5185

Brooke jest wściekła na Donnę. Chce zapomnieć o gwałcie. Stephen i Donna uważają, że Stephanie powinna odpowiedzieć za to, co zrobiła. Stephen jedzie do niej.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1944

Beata, zdenerwowana incydentem z chłodnią, prosi Jacka o radę. Nie wie, co zrobić z niesubordynowaną pracownicą. Bogna i Leszek chcą się wybrać na romantyczną kolację. Proszą Miłkę o zaopiekowanie się dziećmi. Niestety, agentka będzie wtedy obchodzić urodziny chłopaka. Mirka przychodzi do Beaty. Prosi ją o wybaczenie, ale Beata postanawia zwolnić podwładną. Ola rozstaje się z Norbertem. Michał informuje matkę o planowanym spotkaniu w sprawie organizacji wesela. Elżbieta sprawia wrażenie bardziej przejętej ślubem niż jej syn.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 48

Podczas prób Marysia rozprasza wokalistę zespołu Łukasza. Brat prosi mamę, by wyciągnęła siostrę z domu. Roma proponuje córce wyjście do kina, ale Marysia wybucha płaczem. Histeryzuje, że jest brzydka i lider zespołu jej nie dostrzega. Roma, chcąc uspokoić córkę, zdradza jej tajemnice seksapilu. Podczas obiadu dochodzi do kłótni. Weronika Leszczyńska ciągle nosi Stasia na rękach. Paweł obawia się, że mały się do tego przyzwyczai. W domu panuje chaos, nie ma obiadu, a Bartek nie może skupić się nad angielskim. Dziadkowie przybywają z odsieczą.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 474

W Zakrzewiu Ksawery spotyka Klaudię. Pomaga dziewczynie uwolnić się od uciążliwego adoratora. Dzwoni do Kaśki, by odwołać przyjazd do Warszawy. Rozżalona Kasia idzie na kręgle z Tymonem. Roman wraca z sanatorium. Pyrkowie są w znakomitych nastrojach. W trakcie rodzinnego spotkania Iwona mówi ojcu, że Aleksander jest muzułmaninem. W rodzinie wybucha kłótnia.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 771

Marta wydaje obiad, na którym rodzice poznają Budzyńską. W trakcie spotkania matka Andrzeja ma problemy z sercem. Szymon przeprowadza reanimację. Marek spełnia prośbę Michała spotyka się w kawiarni z Grażyną. Raczyńska wyznaje, że żałuje swojego postępowania. Zauważa ich Karolina i donosi o tym Hance. Mostowiakowa jest pewna, że mąż ją oszukuje. Zdjęcia Pawła trafiają do katalogu wystawy. W Oazie zjawia się mężczyzna, który jest na jednej z fotografii. Grozi Zduńskiemu. Ola jedzie pod adres, który podała jej koleżanka.

majka

TVN, 17:55, Majka, odc. 145

Majka nie potrafi zapomnieć o szczęściu u boku Michała. Lilka radzi jej spotkać się z Michałem i szczerze z nim porozmawiać. Aleksandra postanawia zabezpieczyć się na wypadek, gdyby Konrad okazał się mało skuteczny w odzyskiwaniu Majki. Przypomniawszy sobie o problemach Piotra, poleca Konradowi Stefana, który może rozwiązać finansowe kłopoty wujka Majki. Pewnego dnia w domu Olkowiczów pojawia się nieoczekiwany gość, Stefan Lisowski.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1328

Borys wraca do Ewy. Oksana zamierza walczyć, by odzyskać mężczyznę. Damian chce zaprosić Żanetę na koncert. Monika odwiedza rodziców, by zwrócić na siebie uwagę Cieślika. Damian jest jednak świadomy prowadzonej przez nią gry. Wykładowca nie chce dopuścić Kamila do egzaminu, ponieważ opuścił wiele zajęć. Hoffer nie chce tłumaczyć się opieką nad Zuzą. Dzięki Gosi, która mobilizowała go do walki, Kamilowi udaje się przekonać profesora i zdać egzamin. Wieczorem zaskoczona Zuza zastaje Kamila i Gosię świętujących przy lampce wina.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 7

Trwają przygotowania do ślubu Adama i Julii. Krzysztof nie potrafi definitywnie zakończyć romansu z Anitą. Agnieszka jest zmęczona monotonią związku i wyczerpana obowiązkami domowymi. Związek Izy i Roberta również przeżywa kryzys. Robert źle znosi zaangażowanie Izy w organizowanie ślubu. Nie chce też wychowywać jej syna. Piotrek czuje się znakomicie w związku z Anią i prosi żonę o rozwód.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1166

Artur jest przekonany, że Berenika spiskuje z Izabelą, żeby pozbyć się go z firmy. Zarzuca jej, że jest materialistką, której zależy tylko na jego pieniądzach. Berenika jest urażona tymi słowami. Tymczasem Mirek przychodzi z kwiatami do Eweliny. Wycofuje się, kiedy zauważa Bartka. Mirek zwierza się śmiałkowi z miłosnych rozterek podczas wypadu na ryby. Od tej pory Marian zostaje powiernikiem jego najskrytszych sekretów. Sabina topi smutki w alkoholu. W Barbarianie poznaje mężczyznę, który z każdym kieliszkiem staje się coraz bardziej nachalny.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1528

Agnieszka zaczęła rodzić. Pino nie zostaje wpuszczony na salę porodową, gdyż Agnieszka nie chce, żeby mąż uczestniczył w porodzie. Niespodziewanie występują komplikacje i konieczne będzie przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Pierwszy numer "Samego życia" pojawia się na rynku. Dziennikarze są podekscytowani. Marysia i Julka idą do ginekologa. Lekarz potwierdza ciążę dziewczyny. Twierdzi, że na aborcję jest już zbyt późno i że Julka będzie musiała urodzić dziecko.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dzieci Czarnobyla – wstrząsające zdjęcia ofiar katastrofy

26 kwietnia 1986 roku doszło do awarii reaktora atomowego w Czarnobylu – największej katastrofy w dziejach elektrowni jądrowych.

Co warto wiedzieć o biustonoszu?

Rozmiarówka biustonoszy nie kończy się na obwodzie 85 cm i miseczce D. Ile jest jego rodzajów? Oto bieliźniane statystyki, które musisz poznać!

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 22:41
w M JAK MIŁOŚĆ napisali REANIMACJA... już dzieci powinny wiedzieć , że osoba bez odpowiedniego sprzętu nie może przeprowadzić reanimacji tylko resuscytacje...czyli uciski na klatkę i oddychanie, które być może będzie wycofane , jeśli już nie jest.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 18:54
ja ten odcinek "usta usta" ogladalam tydzien temu na vod.onet.pl. jutro obejrze ten, ktory bedzie za tydzien
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 13:09
majkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:DDDDDDDDD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 10:41
Na pasaż! raju czemu piszesz tutaj!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 10:30
tyle tego, że nie wiem co dziś wybrać:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo