Co dziś w serialach?

Płacz, radość, łzy, rozczarowania - co dziś wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów?
Co dziś w serialach?
18.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5183

Thorne i Felicja zastanawiają się, jak ma wyglądać najnowszy pokaz. Kiedy Thorne proponuje, żeby Eryk wyszedł na podest razem ze Stephanie, on kategorycznie odmawia. Nick jedzie do Stephanie i ostrzega ją, że jeśli kiedyś jeszcze zbliży się do Brooke, zabije ją.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1943

Mariusz podwozi Ryśka do domu Czesi. W trakcie jazdy podejmują temat poszukiwań Niny w agencjach towarzyskich. Zyta stara się porozmawiać z Michałem o zbliżającym się ślubie, ale on unika tematu. Elżbieta postanawia spotkać się z matką Zyty, by omówić przebieg uroczystości; Jerzy woli pozostawić organizację wesela młodej parze. W laboratorium Beaty dochodzi do incydentu. W wyniku niezamknięcia chłodni surowce do produkcji kosmetyków zostały utracone. Podejrzenia padają na jedną z pracownic, która wypiera się postawionych zarzutów.

TVP1, 20:30, Ranczo, odc. 41

Kusy walczy o czystość w domu, żeby jego córeczka nie nabawiła się infekcji. Wikary zredukował działalność do pośrednictwa pracy. Stan wiedzy parafian na tematy religijne jest fatalny. Proboszcz namawia Kusego i Lucy, żeby zdecydowali się na chrzest dziecka. Wójt romansuje z doktorową, przez co zaniedbuje żonę. Odtrącona wójtowa szuka sposobu na przywrócenie atrakcyjnego wyglądu. Pomaga jej w tym doktor Wezół.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 47

Weronika i Staś przyjeżdżają ze szpitala do domu. Pierwsze dni są dla kobiety trudne. Gdy dziecko nie śpi, Leszczyńska czuwa przy łóżeczku. Pawła bardzo niepokoi zachowanie żony. Weronika prosi o zakup zestawu do nasłuchu oddechu u dziecka. Łukasz Barański zakłada zespół. Zostaje perkusistą. Prosi Romę, żeby porozmawiała z ojcem o udostępnieniu garażu na próby. Ryszard daje się przekonać, ale jest poirytowany obecnością grających chłopców. Nieoczekiwanie ojciec i Łukasz dochodzą do porozumienia.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 473

Pod nieobecność Doroty do Michała przychodzi Edyta. Opowiada, że pojawili się nowi świadkowie, co wydłuży proces Kostka. Franek widzi, że Michał przytula Edytę. Ksawery jedzie do Zakrzewia po dokumenty potrzebne do otworzenia kancelarii w Warszawie. Kasia boi się, że mężczyzna wróci do Klaudii. Blanka zarzuca Adamowi, że unika spotkania z jej rodzicami. Basia próbuje przekonać syna, że ojciec bardzo go kochał. Adam uważa, że rodzice dziewczyny nie zaakceptują go. Wanda dowiaduje się o czułej scenie, która rozegrała się między Michałem i Edytą.

majka olkowicz

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 770

Marta, wspomagana przez Marię, Małgosię oraz Andrzeja, wybiera suknię na ślub. Budzyński poznaje nową klientkę Bednarską. Kobietę czeka proces rozwodowy. Prawnik pozwala jej zatrzymać się w swoim apartamencie. Łukasz niepokoi się, widząc przyjaźń, która łączy Gabi i Krystiana. Zazdrosna Sandra jest przekonana, że w oczach Szymona nigdy nie dorówna Marcie. Tomek dostaje z Grecji przesyłkę od gangstera, któremu uratował życie. Jest w niej wykradziony pendrive z nagraniem potwierdzającym niewinność policjanta. Piotrek spotyka się z Filarskim.

TVN, 17:55, Majka, odc. 114

Zapłakana i wycieńczona Majka wraca do domu, gdzie czekają na nią rodzina i Konrad. Kobieta nie ma siły wyjaśniać, co się stało. Konrad domyśla się, że jej zniknięcie związane było z Michałem i urządza mu awanturę w Panorama Projekt. Majka uświadamia sobie, że nie kocha Konrada; nie chcąc go ranić, nie może już z nim być. Nie ma również pewności, czy chce wrócić do Michała i uczestniczyć w jego wojnie z Aleksandrą.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1327

Ewa namawia Borysa, żeby z nią zamieszkał. Borys obiecuje, że jeszcze dziś się do niej wprowadzi. Dzwoni do Oksany i prosi ją o spotkanie. Oksana cieszy się, nie wiedząc, że Borys chce ją tylko poinformować, że odchodzi. Cieślik uparcie przekonuje Ziębów, że kocha Żanetę. Włodek wyrzuca go z baru. Monika wymyśla nowy sposób uwiedzenia Damiana. Rafał z Agnieszką są zajęci przeprowadzką do wynajętego domu. Ludwika zauważa, że Emilkę coś trapi. W szkole dziewczyna zwierza się Rudej, że być może jest w ciąży. W domu robi test ciążowy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1165

Teresa jest wściekła na Marka, że nie powiedział jej prawdy na temat książki. Ma żal do męża, że opierał publikację na historiach z jej życia erotycznego, wystawiając ją tym samym na pośmiewisko. Karol spotyka się z Izabelą w kawiarni. W trakcie rozmowy proponuje jej spółkę. Chce w ten sposób zagwarantować jej bezpieczeństwo w firmie Piotra. Weksler jest przekonany, że zna metody, by unieszkodliwić Artura. śmiałek symuluje ból korzonków, by wzbudzić litość w oczach Janiny. Izabela prosi Berenikę o spotkanie.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1527

Julka prosi Marysię o pieniądze na zabieg usunięcia ciąży. Wyznaje również, kto jest ojcem dziecka. Maria mówi o wszystkim Olgierdowi. Razem postanawiają za wszelką cenę pomóc Julce. Tymczasem Julia oddaje Kamili skradziony pierścionek. Pino postanowił wyjechać do Dęblina. Niespodziewanie zjawia się u niego Aneta. Życzy mu i jego rodzinie wszystkiego dobrego. Następnie dzwoni do Torstenssona i, podając się za przyjaciółkę Agnieszki, namawia go na przyjazd do Dęblina. Na miejscu Pino spotyka Torstenssona. Obaj mężczyźni są zaskoczeni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:  

VIDEO NA DZIŚ: Jak zrobić sushi?

Zaskocz znajomych wyrafinowanym poczęstunkiem, specjalnością kuchni japońskiej!

VIDEO NA DZIŚ: Lady Gaga na poważnie

Genialny kwartet fagocistek, które zamiast Mozartem, inspirują się Lady Gagą!

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 19:04
' Moda na sukces ' hahaha a to po co tu ?! Przeciez kazdym odcinku to samo leci .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 17:08
ej do catherinerouge; to serial, a on oparty jest mniej wiecej na zyciu.. tak niesetety w zyciu jest, ze mlode dziewczyny bez milosci ida d lozka z czasami starszymi facetami (a w serialu nie jest on taki ''staruchem;'' jak piszesz) fajnie byloby gdyby serialowy koles byl z serialowa emilka... cos sie miedzy nimi dalej dzialoo :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 15:26
ta laska z Na Wspólnej, co jest w ciązy to DNO.... boże, ale trzeba być głupim, żeby iść do łożka, z starym facetem za kasę
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 11:01
jakoś dopiero na święta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2010 11:01
Kiedy Majka się kończy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo