Co dziś w serialach?

Zanim nadejdzie weekend, sprawdźcie co wydarzy się w życiu Waszych ulubionych, serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
15.10.2010

TVP1, 16:00,Moda na sukces, odc. 5181

Nick stara się uspokoić i zapewnić Taylor o tym, że jest w stanie być dobrą matką dla Jacka. Donna i Brooke zamierzają usunąć z firmy Stephanie. Później Donna opowiada Nickowi, w jaki sposób Stephanie jest odpowiedzialna za zgwałcenie Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1942

Ola opowiada Agnieszce, że była z Pączkiem w kinie. Zdała sobie sprawę, że w jego towarzystwie może być fajnie. Agnieszka postanawia znaleźć nowe przedszkole dla Zosi. Feliks chce, żeby Monika uczestniczyła w obiedzie pożegnalnym, który ma zamiar wydać na cześć niemieckiego inwestora. Hans prosi ojca o pozwolenie pozostania w Polsce jakiś czas, ale ten nie wyraża zgody, domyśla się, że powodem tej prośby jest Agata. Rysiek w kafejce internetowej drukuje zdjęcie Niny. Jerzy zamierza osobiście nauczyć Elżbietę pływania.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 416

Lena publikuje artykuł w piśmie medycznym. Orlicka snuje plany kontynuowania badań, które opisała Lena, jednak potrzebuje więcej endoskopistów. Agata zgłasza się na ochotnika. Rozpoczyna staż u doktora Gawryły, który powierza jej ważne zadanie. Do szpitala trafia chłopak, którego męczy kaszel. Okazuje się, że przyczyną są zmiany nowotworowe. Plany pacjenta wobec ukochanej ulegają zmianie. Lekarze próbują go przekonać, że nie wszystko stracone. Lena broni pracy doktorskiej. Latoszek zabiera Lenę na kolację z szampanem.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 143

Majka żąda od Michała wyjaśnień. Michał proponuje rozmowę w samochodzie. Konrad, pozostawiony kilka kilometrów za miastem, próbuje wrócić do Krakowa autostopem. Anna postanawia rozwiązać problem zalotów mecenasa Kotowskiego i poznaje go ze swoją klientką, Danusią, która poszukuje partnera. Michał i Majka jadą do uroczego domku w lesie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1164

Marek próbuje za wszelką ceną pozbyć się Teresy z domu. Jest przekonany, że w ten sposób żona nie obejrzy jego wieczornego występu w programie telewizyjnym. Sabina kontynuuje poszukiwanie pracy. Zjawia się na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boguszyńskiego, znajomego jej ojca. Nie kryje, że najchętniej widziałaby siebie w roli dyrektora kreatywnego. Po konsultacji z Wekslerem Boguszyński proponuje jej pracę w charakterze gońca. Marysia organizuje przyjęcie z okazji remontu mieszkania.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1526

Iwonka mówi prawdę o ciąży Julki i o kradzieży pierścionka. Maria jest w szoku. Nie rozumie, dlaczego niczego wcześniej nie zauważyła. Między Marią i Olgierdem dochodzi do kłótni. Wzajemnie oskarżają się o to, że żadne z nich niczego się nie domyśliło. Julka udaje się na zabieg usunięcia ciąży. Na miejscu okazuje się, że pieniędzy wystarczy jej tylko na operację, ale nie na znieczulenie. Przerażona nastolatka ucieka z gabinetu. Kacper zwierza się Maksowi z uczuć do Teresy. Wciąż ją kocha i ma nadzieję, że ona kiedyś do niego wróci.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

REPORTAŻ:  Pochodzę z ubogiej rodziny, zrobiłam karierę

Zaczynały od zera. I do wszystkiego doszły same. Choć pochodzą z ubogich rodzin, pokazały całemu światu, że ciężką pracą i uporem można zajść bardzo daleko.

VIDEO NA DZIŚ: W minutę rozpiął 56 staników!

Podobno rozpięcie stanika jedną ręką to niełatwe zadanie dla mężczyzny. Jednak ćwiczenia czynią mistrza, a właściwie… rekordzistę!

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2010 15:26
Wiecie jaki jest ulubiony napój Ryśka z Klanu? Woda z kranu ;-)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2010 10:18
pierwsza miłość rządzi, najlepszy serial dla młodych w tym momencie, lepszy od Majki na bank
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2010 10:16
Majka zmądrzała w końcu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2010 10:14
i tak samo życie jest najlepsze!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2010 10:13
ja zawsze najbardziej się cieszę z mody na sukces:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo