Filmowy przewodnik weekendowy

Po aktywnej sobocie i niedzieli każdemu należy się chwila relaksu, np. przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.
Filmowy przewodnik weekendowy
16.10.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Casino Royale

James Bond dostaje poważne zadanie. Wraz z uroczą urzędniczką Ministerstwa Finansów, Vesper Lynd, i kolegą z CIA musi rozpracować siatkę terrorystów. Szybko wpada na ślad bankiera organizacji, "Le Chiffre'a", który bez zgody zwierzchników obraca ich pieniędzmi na giełdzie. W wyniku akcji Bonda traci ponad 100 milionów dolarów i żeby je odzyskać, organizuje w Czarnogórze turniej pokera. Zadaniem agenta 007 jest doprowadzić do jego przegranej i tym samym pozbawić organizację środków finansowych.

Sobota, TVN, 21:40, Nie wszystko złoto co się świeci

Ben "Finn" Finnegan nie ustaje w poszukiwaniach zaginionego Posagu Królowej czterdziestu skrzyń złota, które zatonęły w tajemniczych okolicznościach na początku XVIII wieku. Po latach bezskutecznych poszukiwań udaje mu się w końcu trafić na ślad zatopionego statku. Potrzebna mu jednak pomoc miliardera Nigela Honeycutta, który zgadza się wziąć udział w przedsięwzięciu. Na jego luksusowej łodzi Ben spotyka także byłą żonę, Tess. Okazuje się, że załoga Finna nie jest jedyną, która za wszelką cenę chce dotrzeć do Posagu Królowej.

Niedziela, 14:55, Scooby Doo II: Potwory na gigancie

Ciąg dalszy przygód paczki młodych detektywów i ich tchórzliwego psa. W Coolsville trwa feta na cześć Freda, Velmy, Daphne i Kudłatego niezrównanych pogromców potworów. W miejscowym muzeum kryminologicznym otwarto wystawę przebrań przestępców zdemaskowanych przez bohaterów. Jednak Zły Człowiek w Masce, który pragnie przejąć władzę nad miastem, zamienia kostiumy w prawdziwe potwory. Co gorsza, udaje mu się zrzucić odpowiedzialność na Mystery Inc.

Niedziela, TVP1, 21:20, Piękna i szalona

Nicole mieszka w luksusowej rezydencji w Los Angeles wraz z ojcem, wpływowym kongresmenem, i jego drugą żoną. Jest zbuntowaną siedemnastolatką, która wagaruje i wchodzi w konflikty z prawem wszystko po to, by zwrócić na siebie uwagę ojca. Pewnego dnia Nicole spotyka Carlosa Nuneza, chłopaka z ubogiej latynoskiej rodziny, i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Z pozoru nic ich nie łączy. Carlos jest odpowiedzialnym młodym człowiekiem i poważnie myśli o przyszłości. Nicole nie uznaje autorytetów, a od nauki woli szalone imprezy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wojna rosyjskich studentek: seksowne kontra odważne

Rosyjskie studentki przygotowały coś specjalnego z okazji urodzin premiera Putina. Kalendarze ze śmiałymi zdjęciami albo niewygodnymi pytaniami...

VIDEO NA DZIŚ: Proste ćwiczenia modelujące nogi

Lato w pełni! Nie wypada nosić długich spodni! Jeśli kształt Twoich nóg pozostawia wiele do życzenia, jak najszybciej weź się do roboty!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2010 12:53
ale kupa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2010 12:33
Tak... moim marzeniem w piątkowy wieczór jest oglądanie shreka, a w popołódnie scoby doo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo