Co dziś w serialach?

Sprawdź zapowiedzi wydarzeń z kolejnych odcinków twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
14.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5179

C.J. mówi Clarke'owi, że Sally nie zamierza wracać z Europy i poleciła mu sprzedać dom mody "Spectra", który niedawno odzyskała. Clarke odpowiada, że znajdzie kupca. W szpitalu Brooke patrzy przez szybę na dziecko. Bridget mówi jej, że musi podpisać zrzeczenie się praw rodzicielskich i daje jej dokument. Brooke wyraźnie się waha. Jackie, Phoebe i Thomas witają w domu Nicka i Taylor. Pytają o kobietę, która oddała szpik kostny dla Jacka. Nick i Taylor nie mówią im, że to była Brooke. Taylor jest przygnębiona, idzie się położyć.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1941

Alicja żali się Krystynie, że Andrzej sprzedał udziały w El-Medzie jakiemuś Niemcowi. Myślała, że udziały Andrzeja przejdą kiedyś na ich dzieci. Między Olą i Norbertem panuje chłodna atmosfera. Monika dowiaduje się od Feliksa, że Klossecki, niemiecki inwestor, ma ochotę na jeszcze więcej udziałów w El-Medzie. Gabriela obawia się, że relacje między jej córką Agatą i Hansem przybierają zbyt osobisty charakter. Agnieszka przyprowadza Zosię do galerii. Zosia zamalowuje projekty kolekcji Pączka. Rysiek kończy pracę remontową u ostatniego klienta.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 50

W Sandomierzu trwają przygotowania do otwarcia ośrodka hipoterapii, założonego przez biznesmena Witolda Wernera i jego żonę Bognę, byłą modelkę. Z pozoru zgodne i zakochane małżeństwo okazuje się mieć sekrety. Modelka od dłuższego czasu ma romans z fotografem Michałem. W drodze na spotkanie z kochankiem ma wypadek, spada z konia. Jej stan jest poważny. Małżeństwo Noculów przeżywa kryzys. Basia podejrzewa męża o romans, a on ją. Zaczynają się domysły i wzajemne śledzenie. Ojciec Mateusz pomaga rozwikłać sprawę Wernerów.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 46

Weronika przekonuje Pawła do uczestniczenia w porodzie. Lekarz wyznacza termin za trzy tygodnie. Ponieważ zachowanie ciężarnej zaczyna być uciążliwe, rodzina zastanawia się, co zrobić, by przyspieszyć poród. Szef prosi Ryszarda, żeby podjechał jego luksusowym samochodem do myjni. Tam mężczyzna spotyka kolegę z liceum posiadacza wspaniałego auta, markowego ubrania i pięknej kochanki. Kolega zaprasza Ryszarda na zjazd absolwentów, który ma się odbyć tego wieczoru. Po powrocie do domu Ryszard zwierza się Romie, że czuje się nieudacznikiem.

majka

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 472

Klaudia, wracając z podróży, zatrzymuje się w restauracji Celiny. Jest w towarzystwie mężczyzny, zachowuje się wyzywająco. Gdy spotyka Julię i Pawła, udaje, że jest szczęśliwa. Zwierza się matce, że po tym, co jej zrobił Ksawery, ona będzie ranić mężczyzn. Alina boi się, że po incydencie ze ślubem ludzie nie dadzą im żyć. Bożena odwiedza Rybińskich. Wykrzykuje, że Ksawery zniszczył jej córkę. Na kolacji w domu Marczaków, w przeddzień ślubu kościelnego Pawła i Julii, Jerzy ogłasza, że jest dumny z Pawła. Karolina ciągle dzwoni do Pawła.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 117

House, Cuddy i Wilson wyjeżdżają na konferencję medyczną. Każde z nich ma tajemnice i skrywane plany. Na miejscu zespół zajmuje się nastolatką, która po nocy spędzonej na szalonej imprezie ma obrzęk kończyn.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 25

Piotr szuka miejsca, w którym mogliby być z Dorotą sami. Postanawia wynająć pokój w hotelu. W recepcji dziewczyna spotyka ojca z prostytutką. Mężczyzna nie zauważa córki. Dziewczyna cały czas myśli o krępującym spotkaniu. Robert chce kupić Sergiuszowi zabawkę. Brakuje mu jednak pieniędzy. Sylwia dokłada brakującą kwotę. Dziadkowie chłopca nie chcą ich wpuścić. Krzysztof zaprasza Alicję do restauracji na 40. urodziny. Kobieta jednak jedzie na komendę po siostrę, która została zatrzymana za jazdę bez biletu. Między siostrami dochodzi do kłótni.

TVN, 17:55, Majka, odc. 142

Michał postanawia nie dopuścić do wyjazdu Majki i Konrada. Miłosne rozterki Adama dają się we znaki pracownikom. Dagmara odkrywa, że Wiktor nadal zajmuje się hazardem. Piotr wciąż boryka się z uzyskaniem kredytu na wadium konieczne do założenia sprawy o odzyskanie rodzinnej kamienicy. Konrad wydaje się być żywo zainteresowany tą sprawą. Michał i Sabina planują porwanie Majki.

seriale w internecie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1326

Monika zarzuca Żanecie, że bez jej wiedzy spotyka się z Cieślikiem. Maria stara się przekonać córkę, żeby pochopnie nie osądzała Żanety. Dębkowie zapraszają Dankę i Marka na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Proszą Zimińskich na świadków. Halinka kusi Dankę perspektywą wieczoru panieńskiego, o jakim w czasach młodości nawet nie śniły, a Stefan wyjawia Markowi tajny plan imprezy kawalerskiej. Gosia prosi Kamila o konsultację medyczną artykułu, który pisze do gazety. Podczas spotkania Kamil zwierza się Gosi z problemów na studiach.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1163

Paweł zapisuje się na prowadzone przez Annę zajęcia fitness. Dokłada wszelkich starań, aby dotrzymać kroku uczestniczkom ćwiczeń. Izabela usiłuje nawiązać dobre relacje z Arturem. Wydawca stara się nakłonić Marka i Turczyka, aby na potrzeby promocji książki wzięli udział w programie telewizyjnym. Wroński, nowy adwokat Artura, dowiaduje się, że macocha Kulczyckiego poznała Piotra w Hiszpanii i tam wzięli ślub. Dyrektor szkoły zaprasza Bartka do wzięcia udziału w akcji, której celem jest rozpoznanie wad postawy dzieci w wieku szkolnym.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1525

Olgierd i Marysia zastanawiają się, na co Julka potrzebuje pieniędzy. Dziewczyna mówi, że to Iwonka potrzebuje 5 tys. na zabieg usunięcia ciąży. Aneta kupuje numer "Afery", w którym ukazał się jej wywiad. Wkrótce zaczynają dzwonić do niej dziennikarze z "Samego życia". Do kancelarii Adama przychodzi człowiek Wolańskiego biznesmena, któremu Adam jest winien pieniądze. Przypomina mu o zbliżającym się terminie spłaty długu. Kowalski jest przerażony. Nie wie, skąd ma wziąć taką sumę. Dziennikarze "Samego życia" wprowadzają się do nowej siedziby.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 20

Michał dostał pozew rozwodowy. Iwona boi się o Igora, który wyprowadził się z domu. Nie zdaje sobie sprawy, że chłopak ma dużo poważniejsze kłopoty. Artur dowiaduje się, że jego rodzice się rozstali. Postanawia zadzwonić do matki. Do hotelu przyjeżdża drużyna biegaczek sztafetowych wraz z trenerem. Jedna z zawodniczek ma potajemny romans ze szkoleniowcem. Okazuje się jednak, że ich miłość nie ma szans.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 7

Marek i Rafał przyjeżdżają do Zakopanego. Eliza stara się wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie. W tym celu przygotowuje napięty plan atrakcji zakopiańskich. Jednocześnie namawia pracowników do bojkotowania pracy, aby obniżyć wyniki. Chce tym skompromitować Ewę i spowodować jej zwolnienie. Diana i Grzegorz przyjeżdżają do Zakopanego, aby błagać Ewę o wybaczenie. Ewa mówi Bartkowi, że rozstała się z Grzegorzem. Jadą razem do pensjonatu Anieli. Gdy Bartek zastaje Grzegorza przed pensjonatem, odjeżdża.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uzależnienie od internetu ogarnia Polaków

Nie jesteśmy już w stanie wytrzymać dnia bez zajrzenia na pocztę. Codziennie spędzamy ponad dwie godziny, korzystając z Internetu!

Najbardziej wpływowe kobiety świata!RANKING FOREBSA

Magazyn „Fobres” przygotował ranking kobiet, z którymi musi się liczyć cały świat. Tegoroczną listę otwiera prezydentowa, Michelle Obama.

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2010 13:09
dr. House
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2010 13:07
Dr. House
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2010 10:51
hotel 52, czy muzyka w nim jest z seksu w wielkim mieście, czy tylko mi się tak wydaje?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2010 10:34
Majka jest idiotką, ale i tak ją oglądam:P
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2010 10:32
motyw z przyspieszeniem porodu, bo ciężarna wkurza rodzinę w "Licencji na wychowanie:, jest super! to jest takie życiowe, ja tak miałam z siostra:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo