Co dziś w serialach?

Kolejna porcja informacji o losach Waszych ulubionych bohaterów serialowych.
Co dziś w serialach?
13.10.2010

TVP 1, 16:00, Moda na suces, odc. 5177

Ridge i Brooke są bardzo szczęśliwi. Ridge musi jeszcze powiedzieć o wszystkim Ashley, która dzwoni do niego po powrocie z Paryża. Kiedy do niej przyjeżdża i mówi, co postanowił, Ashley jest smutno i głupio, bo rozesłała już zaproszenia na ślub. Oddaje mu pierścionek i życzy szczęścia. Katie mówi zaskoczonej Brooke, że Donna sypia z Erykiem. Tymczasem Donna spotyka w firmie Stephanie odbywają długą, przykrą rozmowę. Stephanie uważa, że Eryk nie zamierza dotrzymać słowa danego Nickowi i Jackie i że się z nią nie rozwiedzie.

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 1940

Leszek bardzo późno wraca do domu. Tłumaczy to awarią samochodu. Bogna mu nie wierzy. Leszek prosi oficera CBŚ o to, by nie informowano jego żony o wyjeździe do Zurychu. Anna nadal próbuje dowieść, że małżeństwo Pawła i Krystyny jest zagrożone z powodu uczestnictwa doktora w kursie tańca. Idzie z Tadeuszem na zajęcia i poznaje Łucję, która rzekomo jest zainteresowana Pawłem. Jerzy postanawia pójść z Elżbietą na basen, ale tylko dlatego, żeby ochronić żonę przed drastycznymi metodami nauki pływania stosowanymi przez ojca Zyty.

TVP 1, 20:30, Ranczo, odc. 40

Lucy rodzi córeczkę. Na wieść o tym Kusy mdleje. Boi się, że nie podoła roli ojca. Wybiera dla córeczki imię Dorotka. W nocy czuwa w fotelu przy jej łóżeczku. Do wójta przyjeżdżają córka i jej chłopak. Klaudia od niedawna studiuje w Lublinie, Zygmunt też jest studentem czwartego roku psychologii, pisze pracę na temat psychoanalizy. W czasie śniadania interpretuje sen wójta jako obawę przed utratą władzy i męskich sił witalnych. Ostrzega go przed depresją. W podobnym stanie jest również brat wójta proboszcz.

TVP 1, 21:30, Ratownicy, odc. 4

Dwoje młodych ludzi idzie na wycieczkę w góry. Nieprzygotowani kondycyjnie, zaskoczeni przez złą pogodę i zapadający zmierzch turyści zmuszeni są wezwać pogotowie. Gubią jednak plecak z telefonem komórkowym. Zakopują się w śniegu i starają się przetrwać noc. Rano półprzytomni odnajdują plecak. Udaje im się zadzwonić, jednak w trakcie rozmowy bateria rozładowuje się. Myślą, że zdążyli podać lokalizację, dlatego postanawiają czekać na ratunek w tym samym miejscu. Jest jednak inaczej.

seriale w internecie

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 45

Roma chce się zapisać na kurs tańca, ale mąż odmawia. Ponieważ kobieta nie daje za wygraną, on w końcu się zgadza, stawia jednak warunek, by żona zabierała ze sobą Marysię. Zajęcia prowadzi przystojny instruktor, któremu młoda Barańska wpada w oko. Weronika chce, żeby Paweł był przy porodzie, ale on nie zgadza się na poród rodzinny. Leszczyńska odwozi dzieci i szykuje romantyczną kolację. Paweł ma inne plany. Zabiera żonę na most, na którym zakochane pary wieszają kłódki z imionami. Na jednym z przęseł wisi kłódka Leszczyńskich.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 471

Jerzy jest wściekły na Malwinę i Magdę. Okazuje się, że dziewczyny nie zachowały dowodów szantażu. Anna uświadamia Jerzemu, że to on jest celem szantażysty, a nie córki. Mężczyzna postanawia rozprawić się z Cezarym. Julia otrzymuje propozycję wyjazdu na półroczne stypendium do Włoch. Zwierza się Justynie, że to dla niej wielka szansa, ale boi się zostawić Pawła. Karolina nachodzi Pawła. Chłopak znów daje jej pieniądze. Ilona prosi Klarę, by przestała martwić się o Danutę i by uwierzyła, że matka sobie poradzi.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 769

Sylwia odkrywa, że jest w ciąży. Powierza tajemnicę Oli. Malinowska spotyka się z koleżanką, która przekazuje jej adres ojczyma. Szef Oazy wyjeżdża na kilka dni do Krakowa. Chce odszukać starszego syna, Radka, który wpadł w długi i ma kłopoty. Hanka organizuje "randkę w ciemno". Umawia Nowackiego z Karoliną. Mężczyzna nie jest jednak zainteresowany dziewczyną. Upija się i wyznaje miłość Mostowiakowej. Mirka przekazuje kolegom, że jedna z par, które poznały się dzięki agencji, bierze ślub. Ala rozmawia z Kubą.

TVN, 17:55, Majka, odc. 141

Majka nie chce spotkać się z Michałem i nadal nie potrafi wybaczyć mu tego, co zrobił Basi. Michał postanawia poszukać dowodów, które poświadczą, że Aleksandra sfałszowała testy DNA. Adam podejrzewa, że za internetową "Tolerancją" kryje się Wiktor. Konrad zaprasza Majkę na dwudniowy rejs po Wiśle, licząc na to, że wspólny wyjazd ich zbliży.

serial majka

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1325

Ewa dostaje list od Borysa, który staje się pretekstem do ich spotkania. W drodze powrotnej z Czech Daniela zatrzymuje policja. Brzozowski musi pokazać towar, który wiezie w bagażniku. Ola bardzo się martwi, kiedy Daniel nie odbiera telefonu. Monika jest zdruzgotana i wylewa swoje żale u Ziębów. Cieślik próbuje wytłumaczyć Żanecie nieporozumienie. Był przekonany, że jest mężatką i dlatego przestał zabiegać o jej względy. Monika jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Damianem a Żanetą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1162

W gabinecie mecenasa Artur po raz pierwszy spotyka nową macochę. Okazuje się, że jego ojciec ożenił się pięć tygodni wcześniej. Wedle jego ostatniej woli majątek zostanie podzielony równo między syna i Izabelę. Artur jest bardzo nieufny w stosunku do macochy. Jest przekonany, że wyszła za Piotra tylko z powodów materialnych. Paweł stara się wyciągnąć od Kingi informacje na temat Anny. Kinga ostrzega przyjaciela, aby dla własnego dobra trzymał się od niej z daleka. Marek i Turczyk muszą wziąć udział w programie, gdzie ujawnią nazwiska.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1524

Julka jest wściekła, gdyż tabletka wczesnoporonna nie zadziałała. Martyna uświadamia jej, że na tabletkę może być za późno. Wojtek odkrywa zniknięcie oszczędności ze skarbonki. Przed szkołą oskarża Julkę o kradzież. Ta tłumaczy, że pieniądze miały uratować jej życie. Julka i Iwonka szukają namiarów na lekarza, który mógłby przeprowadzić aborcję. Okazuje się, że taki zabieg kosztuje 5 tys. złotych. Iwona obiecuje, że postara się pomoc w zdobyciu funduszy. Prosi Kamilę o pożyczkę, ale ta odmawia. Domyśla się też, że pieniądze potrzebne są Julce.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kulturystki REKORDZISTKI – zobacz królowe siłowni!

Treningi rozpoczęły jako nastolatki – katorżnicze ćwiczenia, ostre diety, regularny tryb życia. Sportsmenki czy bigorektyczki?

Wojna rosyjskich studentek: Seksowne kontra odważne

Rosyjskie studentki przygotowały coś specjalnego z okazji urodzin premiera Putina. Kalendarze ze śmiałymi zdjęciami albo niewygodnymi pytaniami...

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 19:40
a nie ma dziś żadnego fajnego filmu?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 19:40
a nie ma dziś żadnego fajnego filmu?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 18:57
emilka ma anoreksje czy tam bulimie a nie jest w ciazy :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 16:17
a co z Emilką z Na wspólnej? ;D jest w tej ciąży, czy nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2010 11:02
Moda na sukces, moda na sukces.. najlepsza!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo