Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co nowego w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
12.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5175

Stephanie zapewnia Brooke, że czuje się odpowiedzialna za to, co się stało. Daje jej i Ridge'owi swoje błogosławieństwo, ale Brooke już na nim nie zależy. Stephanie mówi, że chce naprawić ich wzajemne stosunki, ale Brooke chce już tylko o niej zapomnieć. Dodaje, że w odróżnieniu od Stephanie jest otoczona miłością i nie dała się złamać. Donna przyprowadziła do Eryka kandydatkę na nową główną modelkę i rzeczniczkę firmy, którą dotychczas sama była. Potem pokazuje mu projekty plakatów z jego zdjęciami.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1939

Leszek omawia z oficerem CBŚ szczegóły spotkania z ludźmi "Palnika". Oficer udziela Leszkowi kilku ważnych rad. Bogna w rozmowie z Miłką wyjawia, że coraz bardziej obawia się o rodzinę. Wyczuwa, że Leszek nie mówi jej całej prawdy. Grażyna ma żal do policji, że funkcjonariusze niewystarczająco przykładają się do wyjaśnienia tajemniczego zniknięcia Niny. Rysiek zamierza na własną rękę zająć się sprawą zaginionej koleżanki córki. Wspomina o tym Mariuszowi, który sceptycznie podchodzi do pomysłu Ryśka.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 44

Wiktoria i Łukasz wybierają się na imprezę. Dziewczyna zobowiązuje się, że upiecze na tę okazję babeczki. Weronika płacze, wspominając psa. Wiktoria podsuwa jej pomysł, że powinna zacząć gotować, bo to uspokaja. Weronika rozpoczyna produkcję dań i deserów. Magda, Roma i Marysia jadą z Mateuszkiem do sklepu, żeby kupić Magdzie bieliznę. Dziewczynki mierzą biustonosze, namawiają mamę do zakupu seksownych dodatków. Gdy Roma przymierza gorset, Mateusz wybiega ze sklepu. Barańska, która rusza za małym, zostaje zatrzymana przez ochronę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 470

Malwina i Magda mówią Annie o szantażu Cezarego. Obawiają się reakcji Jerzego. Borys informuje Marię, że Roman powinien zostać w sanatorium na kolejny turnus. Pyrkowie nie mają jednak na to pieniędzy. Hubert oferuje im pomoc. Maria jedzie z Borysem w odwiedziny do Romana. Spotyka tam Renatę. Teresa i Fryderyk mówią Iwonie, że Borys ma cel w tym, żeby zatrzymać Romana poza domem. Marta składa niezapowiedzianą wizytę Kai i Ewie. Jest zazdrosna o relacje łączące Kaję z jej córką. Złość wyładowuje na Robercie.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 768

Henio odnajduje Ninę, zdobywa serce dziewczyny. Do agencji "Teraz miłość" zgłasza się chłopak zatrudniony w tej samej firmie, w której pracuje Lilka. Od dawna interesuje się koleżanką. Kinga jest pewna, że Mirka nie jest Piotrkowi obojętna. Z obaw zwierza się Pawłowi. Marta sprzecza się z Andrzejem z powodu jego zazdrości o Szymona. Budzyński zgadza się na ślub w Grabinie. Gabi bierze udział w prywatnym pokazie mody, podczas którego fotograf podaje jej narkotyk. Dziewczynie udaje się jednak zadzwonić do Łukasza.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 140

Majka jest zaskoczona skutecznością leku podarowanego przez Michała. Dzięki niemu Basia po raz pierwszy przesypia noc. Lucyna oświadcza Aleksandrze, że wie o zapisie Kazimierza i ostrzega ją, że zrobi wszystko, żeby przeszkodzić jej w przejęciu firmy. Michałowi nadal nie udaje się odkryć, kto zaaranżował zamianę wyników testów DNA. Domyśla się, że miała z tym coś wspólnego Aleksandra. Piotr po długiej rozłące spotyka się z Elizą i Juniorem i jest zaskoczony zmianą, która nastąpiła w ich relacjach. Lucyna postanawia porozmawiać z Majką.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1324

Wiadomość, że Zuza jest zarażona wirusem HIV, wywołuje wśród przyjaciół różne reakcje. Daniel robi wszystko, by jak najszybciej odkupić sprzęty skradzione z domu Dudków. Ola uważa, że Daniel zbyt ryzykuje. Jesionowscy proszą Michała o zaliczkę. Michał odmawia. Może im zapłacić jedynie za wykonaną pracę. Weronika zaprasza Kingę i Michała do domu. Na cześć znajomych wspólnie z Adamem urządzają uroczystą kolację. W pewnej chwili miła atmosfera zostaje zepsuta. Do Kingi dzwoni Darek. Michał nie potrafi ukryć zazdrości.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 6

W ramach wieczoru kawalerskiego Adama Piotrek, Krzysztof i przyszły pan młody jadą do Sopotu. Panie natomiast wyjeżdżają do luksusowego spa na Mazurach. Piotr przygotował dla Adama niespodziankę. W jego ulubionym pubie czekają znajomi z czasów szkolnych, w tym jego wielka miłość z młodzieńczych lat Beata Motyl. Piotrek odkrywa, że Krzysztof ma romans z Anitą. Dziewczyny znudzone zabiegami w spa zabawiają się grą w butelkę. W trakcie zabawy Iza wyznaje Julii, że dawniej coś łączyło ją z Adamem. Julia postanawia zerwać zaręczyny.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1161

Artur stara otrząsnąć się po śmierci i pogrzebie ojca. Wraca do pracy i zamierza normalnie żyć. Prosi Berenikę, aby towarzyszyła mu podczas odczytania testamentu Piotra. Małżonka zgadza się bez wahania. W kancelarii mecenasa zjawia się również Izabela Czaja-Kulczycka, nowa macocha Artura. Rozpoczyna się rok akademicki. Ola, Błażej, Mikser i Sabina spędzają pierwszy dzień na uczelni. Mikołaj kontynuuje poszukiwania pracy. Okazuje się, że wraz z rozpoczęciem studiów dziennych jego szanse znacznie się zmniejszyły.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1523

Marysia spotyka się z wychowawczynią Julki. Została wezwana z powodu alkoholu, który woźna poczuła od dziewczyny. Na miejscu Maria spotyka Kamilę, mamę Iwonki. Kobiety są zaskoczone reakcją wychowawczyni. Po zebraniu panie idą razem na kawę. Marysia zwierza się Kamili z obaw dotyczących bulimii. Tymczasem Julka za wszelką cenę chce się pozbyć nienarodzonego dziecka. Kontaktuje się z dziewczyną, która daje jej namiar na człowieka handlującego tabletkami wczesnoporonnymi. Problemem są jednak pieniądze. Julka kradnie oszczędności Wojtka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Heroiniści z Nowego Jorku – wstrząsające zdjęcia!

Szokujący fotoreportaż z domu nowojorskich narkomanów. Dobitnie pokazuje, jak wielka jest siła niszczycielskiego nałogu.

Reklamy, które zszokowały świat – GALERIA!

Dobra kampania reklamowa to podstawa sukcesu. Dzisiaj, aby zaistnieć na rynku, trzeba prowokować…

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2010 17:13
Gabi bierze udział w prywatnym pokazie mody, podczas którego fotograf podaje jej narkotyk. Dziewczynie udaje się jednak zadzwonić do Łukasza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2010 15:28
Zarąbiste w klanie są te szafki u tej siostry tej rudej z klanu. Bardzo mi się podobają :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2010 12:45
ciekawe za kogo...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2010 12:44
mogliby już tą Olkę z Klanu za mąż wydać...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2010 09:33
No M jak miłość Na wspólnej i Pierwsza miłość rządzą!!! ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo