Poradniki związkowe: Jak sprawić, by facet oszalał na Twoim punkcie?

Dlaczego mężczyźni kochają i poślubiają zołzy? Koniecznie zapoznaj się z treścią przebojowych poradników!
Poradniki związkowe: Jak sprawić, by facet oszalał na Twoim punkcie?
10.10.2010

Wydawnictwo G+J Książki wznowiło właśnie dwa świtowe bestsellery Sherry ArgovDlaczego mężczyźni kochają zołzy oraz Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Książki te zostały przetłumaczone na 30 języków, sprzedały się w ponad milionowym nakładzie, a w końcu doczekały się docenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Dzięki nim autorka stała się osobą publiczną – wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to przydatny poradnik i zabawna lektura dla każdej kobiety, który odkryje tajniki relacji damsko-męskich i pomoże na zupełnie nowych zasadach ułożyć relacje z mężczyznami. Tytułowa zołza to wbrew pozorom nie osoba apodyktyczna i antypatyczna, a kobieta w pełni niezależna, która nawet w związku nie przestaje być sobą i zna swoją wartość. Jest miła, sympatyczna, życzliwa, nie kłamie, nie gra, ani nie manipuluje. Poradnik prezentuje i omawia ponad 100 zasad atrakcyjności, których zastosowanie stanowi klucz do udanego związku i wspaniałej miłości.

Jak z przygodnego związku stworzyć coś trwałego i głębokiego, dowiedzą się czytelniczki drugiego poradnika – Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Sheryy Argov bez owijania w bawełnę, ze szczerością i w zabawny sposób wyjaśnia wiele kwestii dotyczących związków. Autorka przytacza fragmenty autentycznych rozmów z mężczyznami, którzy z pełną szczerością odpowiadają na pytania: w jaki sposób manipulują związkiem, aby jak najdłużej utrzymać go na niezobowiązującej stopie,  czy świadomie sterują emocjami kobiet, jak kobieta może sprowokować oświadczyny, nie mówiąc nic o małżeństwie. Poradnik ten adresowany jest do wszystkich kobiet – mężatek, rozwódek, singielek, wdów – które nauczy, jak być pewną siebie i zdobyć miłość i szacunek.

Książki Sherry Argov cieszą się ogromną popularnością, ich fragmenty przedrukowano w ponad 50 magazynach na całym świecie, włączając w to takie tytuły jak „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” i „People”. W recenzji książek, którą opublikował magazyn „Playboy” można przeczytać: Sherry Argov namawia kobiety, by rozwijały w sobie poczucie niezależności. Zobacz także:

Młody Brytyjczyk mówi po angielsku z 24 akcentami!

Uwaga, nadchodzi jesienna inwazja pająków!

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 12:28
czytałam te książki i je mam POLECAM!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 09:24
czytałam, ALE MNIE NIE PRZEKONUJE. NAJLEPIEJ CZYTAĆ Z PRZYMRÓŻENIEM OKA. BO NICH FACET KOCHA NAS. A NIE TO CO UDAJEMY
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 08:29
czytałam tą książkę nie wiem co za głupia baba to napisała to są porady jak zepsuć związek, tratować faceta jak przedmiot. Wogóle to chyba myślą przewodnią książki jest to że facet to świnia. Błagam nie stosujcie rad baby kóra jest egoistką bo tylko taka mogła to napisać, skrzywdzona przez życie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 08:10
czytalam, polecam gorąco! zabawna, lekka, jej czytanie przynosi efekty o ile stosujemy sie do porad w niej zawartych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2010 22:59
CZYTAŁAM, POLECAM, DZIAŁA !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie