Filmowy przewodnik weekendowy

Zapraszamy do obejrzenia kilku filmów ściśle związanych z weselem oraz tym co później, czyli małżeństwem.
Filmowy przewodnik weekendowy
09.10.2010

Sobota, TVP1, 20:25, Skrab narodów: Księga Tajemnic

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.

Sobota, TVP2, 22:00, Wesele

Wiesław Wojnar, ogrodnik z podkarpackiej wsi, wydaje za mąż córkę, Kasię. Studentka wychodzi za chłopaka z tej samej wsi. Dla gospodarza najważniejsze jest to, by wesele wypadło okazale, ale jak najtaniej. Wojnarowie martwią się, że nie zjawia się szwagier proboszcza, który miał dostarczyć młodym prezent audi. W końcu auto przywozi inny mężczyzna, który domaga się pieniędzy i dwóch hektarów ziemi przy głównej drodze. Tymczasem Kasia rozpoznaje w chłopcu filmującym wesele dawnego ukochanego. Wypadki toczą się w nieoczekiwanym kierunku.

Sobota, TVN, 21:40, Sposób na teściową

Charlotte Cantilini, po latach poszukiwań, znajduje miłość życia. Wybrankiem jej serca jest uroczy lekarz, Kevin Fields. Romans nabiera coraz większych rumieńców i nic nie zapowiada nadchodzących kłopotów. Wszystko się zmienia, gdy w ich życie zaczyna ingerować starzejąca się i bardzo chimeryczna matka Kevina, Viola Fields. Z teściową nie jest łatwo, ale jeśli serce podpowiada, że o tę wyczekaną miłość trzeba walczyć, Charlotte nie cofnie się przed niczym. Kobiety zaczynają rywalizować i żadna z nich nie zamierza odpuścić.

premiery filmowe

Niedziela, TVP1, 22:35, Skradzione serca

Frank i Roz bardzo się kochają, ale nie mają pieniędzy. Według mężczyzny, jest szansa na szybkie dorobienie się. Musi tylko dostarczyć pewien obraz, który właśnie ukradł, do miasteczka Amahonsett w Nowej Anglii. Nie wie, że autorem płótna jest słynny francuski malarz, Henri Matisse, i że wartość dzieła oszacowano na ponad cztery miliony dolarów. Roz postanawia mu towarzyszyć w wyprawie. Chłopak obiecał jej, że to już ostatni skok. Ale w trakcie oczekiwań na odbiorcę Roz poznaje pewnego milionera.

Niedziela, TVP2, 00:35, Wiedźmin

Wiedźmin Geralt ratuje życie władczyni Cintry Calanthe, i jej córce Pavetcie, a królowa z wdzięczności zaprasza go na swój dwór. Geralt bierze udział w uczcie, w czasie której ma zostać postanowiony ożenek Pavetty. Uroczystość zostaje przerwana przez rycerza zwącego siebie Jeżem. Domaga się on ręki księżniczki, powołując się na stare Prawo Niespodzianki. Gdy Jeż, dziękując Geraltowi za uratowanie życia, oferuje mu wszystko, czego ten sobie zażyczy, wiedźmin korzysta z tego prawa. W ten sposób swoje losy wiąże z Ciri córką Pavetty i Jeża.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Jak zrobic seksowne fale?

Instrukcja filmowa, jak krok po kroku wykonać naturalnie wyglądające fale…

VIDEO NA DZIŚ: Jak przygotować sushi?

Zaskocz znajomych wyrafinowanym poczęstunkiem, specjalnością kuchni japońskiej!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 11:53
Ja byłam w weekend w Kinie Praha na filmie Street Dance 3D. Film bardzo fajny, efekty bardzo mi sie podobały. Chętnie wybiorę się jeszcze raz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2010 21:47
Kocham Cage`a i Skarb Narodów jest super
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2010 15:23
Sposób na teściową bardzo ciekawa komedia ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2010 12:28
skarb narodów 2 . Oglądałam i film mi się nawet spodobał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2010 11:22
Wesele ! Klasyka :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo