Co dziś w serialach?

Po co czekać do wieczora? Już teraz sprawdź, co będzie się działo w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
08.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na suces, odc. 5171

Brooke zapewnia Taylor, że nie zamierza zabrać jej dziecka, a Nick że to oni są rodzicami chłopca. Stephanie mówi Erykowi, że nie chciała, żeby Brooke została zgwałcona, tłumaczy się i prosi go o przebaczenie. Po czym jedzie przeprosić Brooke. Donna mówi Erykowi, że jeśli zostanie ze Stephanie, będzie nieszczęśliwy. Ridge rozmawia z Phoebe, kiedy nagle dzwoni do niego ktoś ze szpitala. Ponieważ Brooke zgłosiła go jako osobę, z którą należy się kontaktować w nagłych przypadkach, powiadomiono go, że nie zostanie wypisana.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1937

W galerii Agnieszki trwają przygotowania do uroczystego otwarcia. Agnieszka daje do zrozumienia Pączkowi, żeby nie liczył na zbyt wiele po niedawnym pocałunku. Ojciec Zyty rezygnuje z brydża ze znajomymi, ponieważ postanawia poświęcić czas uczeniu Elżbietę pływania. Matka Zyty ma nadzieję, że lekcje nie będą wyglądały, jak jej nauka trzydzieści lat wcześniej. Grażyna prosi męża o to, żeby nie najlepsze ostatnio relacje między nimi nie były przenoszone na dzieci i coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo Bożenki.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 415

Żakowa przyjmuje do pracy Piotra Gawryłę, który ponownie zwraca uwagę na Agatę. Wszyscy, z wyjątkiem Sambora, są pod wrażeniem jego charyzmy i umiejętności. Tretter załatwia w ministerstwie pozwolenia na dodatkowe rezydentury. Zaprasza Żakową na kolację, aby uczcić wspólny sukces. Kobieta dowiaduje się, że Tretter mieszka z Ireną, która widzi siebie raczej w roli żony niż szwagierki.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 138

Konrad dziękuje Aleksandrze za rady. Lucyna chce się dowiedzieć, co Michał miał na myśli, mówiąc o sfałszowanych testach DNA. Michał opowiada matce o przypuszczeniach, a przy okazji zdradza jej, że Grażyna i Władysław mieli romans. Lucyna umawia się na spotkanie z Władysławem, który, skruszony, obiecuje jej zrobić wszystko, co w jego mocy, by fortuna Kazimierza pozostała w rękach rodziny. Jego zdaniem najważniejsze jest, by Basia odzyskała nazwisko Kazimierza. Lucyna rozmawia o tym z Michałem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1159

Goście przybywają na zamek, gdzie ma odbyć się uroczystość ślubna. Nie kryją zdziwienia, gdy przed ich oczami ukazuje się ciemna sala balowa, a kelnerzy rozdają wieńce czosnku i zęby wampira. Podczas imprezy Aleks zrywa ze Stefani. O północy zjawia się młoda para. Wystraszony śmiałek przyprowadza do przychodni poturbowanego Mirka. Po wstępnych oględzinach okazuje się, że chłopcu nic nie dolega. Tymczasem Weksler zjawia się z niezapowiedzianą wizytą w domu córki. Robi jej wyrzuty w sprawie mandatu, który dostała za zorganizowanie imprezy.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1521  

Julka martwi się, że spóźnia się jej okres. Podczas powrotu ze szkoły dziewczyna słabnie. Olgierd i Marysia zastanawiają się, co jej może dolegać. Julia, w tajemnicy przed opiekunami, kupuje test ciążowy. Iza bawi się kosztem Artura i stara się wywołać u niego zazdrość. Teresa wraca do redakcji. Badera stara się przekonać ją, aby wpłynęła na Marysię i namówiła ją do przywrócenia poprzedniego profilu gazety. Przed redakcją Tomek zaczepia Artura i ze szczegółami opowiada o związku z Izą. Artur nie wytrzymuje i uderza chłopaka w twarz.

Opracowała Kinga Walczak

Zobacz także:  

Silikonowe rekordzistki: Największe usta, największe biusty

Romans ze skalpelem może skończyć się tragicznie nie tylko dla kieszeni. Zobacz, jak oszpecił kobiety, którymi zawładnęła obsesja piękna.

Halle Berry w Polsce – ZDJECIA!

Gwiazda przyjechała do Polski promować swoje najnowsze perfumy. Jak się prezentowała?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2010 09:32
zdjęcie z Samego życia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2010 09:19
Michał to syn Kazimierza... więc nazywają się tak samo ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2010 08:20
z jakiego serialu jest to zdjęcie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2010 07:32
by Basia odzyskała nazwisko Kazimierza... chyba Michała :p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2010 07:31
by Basia odzyskała nazwisko Kazimierza? .. na bank Kazimierza. chyba Michała :]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo