Co dziś w serialach?

Moda na sukces, Klan, Majka, M jak Miłość, Samo życie i wiele innych hitowych seriali! Przeczytaj, co wydarzy się na kolejnych odcinkach!
Co dziś w serialach?
06.10.2010

TVP 1, 15.35, Moda na sukces, odc. 5166

Taylor zaczęła rodzić; Nick odwiózł ją do szpitala. Jest też przy niej Bridget. Na korytarzu czekają Jackie, Thomas i Phoebe. Jarret dowiaduje się, że Eryk odzyskał dom mody "Forrester". Prosi Ridge'a o zdjęcia jego i Brooke do nowego numeru "Spojrzenia na Modę". Eryk całuje Donnę, a w tym momencie wchodzi Felicja.

16.00, Moda na sukces, odc. 5167

Dziecku Nicka i Taylor pobrano krew, którą Bridget natychmiast zabiera do badania. Musi się przekonać, czy jajeczko wszczepione Taylor pochodziło od Brooke. Carl towarzyszy jej w laboratorium. Szczęśliwy Nick pozwala Jackie, Thomasowi i Phoebe zobaczyć dziecko. Nagle doktor Caron oznajmia smutną nowinę: u dziecka stwierdzono wadę genetyczną w postaci upośledzenia odporności. Nawet najmniejsza infekcja może je zabić, dlatego natychmiast zostaje przeniesione do inkubatora. Jedynym ratunkiem może być przeszczep szpiku kostnego jednego z rodziców.

TVP 1, 17.55, Klan, odc. 1935 

Po spotkaniu z profesorem Deptułą Anna nie może dojść do siebie. Tadeusz stara się wytłumaczyć zachowanie Marioli czymś w rodzaju szoku poporodowego. Annę to trochę uspokaja. Kobieta postanawia ponowić próbę spotkania z przyjaciółką. Paweł jest rozczarowany decyzją Norberta, dotyczącą odmowy przyjęcia pomocy finansowej. Monika i Feliks odbierają z lotniska niemieckiego kontrahenta i jego syna Hansa, po czym goszczą ich w restauracji Moniki. Przychodzi tam również Agata, córka Gabrieli.

TVP 1, 20.30, Ranczo, odc. 38

Handziuk poszukuje sprawcy swojego nieszczęścia. Wójt dostaje wezwanie na rozmowę do województwa, obawia się, że zostanie odwołany z funkcji lub nawet aresztowany. Tymczasem polonista i Lucy starają się pomóc Handziukowi w odzyskaniu żony. Odmieniony wraca do domu. W województwie Wójt otrzymuje medal za najlepszą absorpcję środków unijnych. Mężczyzna nie jest jednak zadowolony, ponieważ nie ma pomysłu, jak wykorzystać przyznane przez Unię Europejską pieniądze.

m jak miłość

TVP 1, 21.30, Ratownicy, odc. 3

Grupa taterników wspina się w górach. W pewnej chwili jeden z nich odpada od ściany. Upadek na półkę skalną powoduje obrażenia kręgosłupa. Konieczna jest akcja ratunkowa z helikopterem. Kiedy ratownicy wciągają na pokład zapiętego w specjalne nosze taternika, maszyną mocno szarpie. Na szczęście pilotom udaje się doprowadzić ją do porządku. Burza, który wraz z Marusarzem pilotował maszynę podczas akcji, dochodzi wniosku, że przyczyną szarpnięcia była awaria systemu, prawdopodobnie odmrażania.

TVP 2, 19.00, Licencja na wychowanie, odc. 41

Barańscy wybierają się na wycieczkę. Chcą jechać rowerami za miasto. Mimo bardzo wczesnej pory, jadą do Leszczyńskich, by odzyskać pompkę rowerową. Paweł zazdrości Ryszardowi mobilizacji w rodzinie. Wycieczka nie należy jednak do udanych. Barańskich zaskakuje ulewa. Udaje im się schronić pod wiatą przystanku. Z nudów zaczynają grać w pytania. Paweł kupuje Bartkowi rower, próbuje zachęcić dziewczyny do wyjazdu na wycieczkę. Następnego dnia zabiera rodzinę na wyprawę rowerową. Teraz on potrzebuje pompki, która jest u Barańskich.

TVP 2, 20.10, Barwy Szczęścia, odc. 467

Adam wierzy w niewinność ojca. Zenek przekonuje Basię, by powiedziała chłopakowi prawdę o byłym mężu. Stefan odwiedza Waldemara. Prosi go, by wytłumaczył Ksaweremu, że Kasia nie zasługuje na kolejny zawód z jego strony. Kaśka dowiaduje się o wizycie Stefana w Zakrzewiu. Urządza ojcu awanturę. W tajemnicy przed Julią Paweł pomaga Karolinie zorganizować życie. Julia jest niezadowolona, że Paweł znów pracuje całymi dniami. Norbert nie pochwala jego kłamstw, ostrzega przyjaciela, że to się źle skończy.

TVP 2, 20.45, M jak miłość, odc. 766

Maria zastaje Agatę i Artura w dwuznacznej sytuacji. Żąda, by mąż zwolnił lekarkę. Michał prosi Marię, by zaopiekowała się Grażyną. Mirka zaprasza Piotra na służbowy wyjazd na Mazury. Między Martą i Budzyńskim wybucha kłótnia. Andrzej przynosi do domu bilety na Fidżi, gdzie pragnie wziąć ślub. Wojciechowska chce urządzić wesele w Grabinie. Marta odwiedza Hankę w nowym mieszkaniu. Henio bezskutecznie próbuje odnaleźć Ninę. Pod nieobecność rodziców Gabi zaprasza Łukasza na romantyczny wieczór.

TVN, 17.55, Majka, odc. 136

Michał prosi Majkę o przebaczenie. Aleksandra wpada na pomysł, jak wykorzystać fakt, że jej mąż ma w posiadaniu dowody aborcji. Michał także zaczyna wątpić w prawdziwość tych dowodów, niemniej coraz bardziej upewnia się, że Aleksandra wie o wiele więcej, niż powinna. Wkrótce przekona się, że rzeczywiście tak jest. W domu Olkowiczów Anna nalega na jak najszybszy ślub Majki i Konrada. Natomiast Majka zaczyna mieć wątpliwości. Zagubiona pyta Annę o opinię, czy na pewno dobrze zrobiła, odbierając Michałowi Basię.

majka

TVN, 20.05, Na wspólnej, odc. 1321

Igor decyduje się na ostateczną rozmowę z Magdą i Ryśkiem. Daniel wraca z Czech usatysfakcjonowany finansowo. Ola podchodzi sceptycznie do takiego sposobu zarabiania pieniędzy. Michał zauważa, że Jesionowscy nie dbają o porządek na Wspólnej. Kolejny raz nie stawili się w pracy. Brzozowskiego irytuje ta sytuacja, dlatego zamierza on ich relegować. Kinga wybiera się na firmową imprezę. Michał jest o nią zazdrosny, ponieważ na spotkaniu będzie także Darek.

Polsat, 18.00, Pierwsza miłość, odc. 1157

Paweł zapisuje się na zajęcia w klubie fitness, by być bliżej Anny. Stara się jej zaimponować podczas ćwiczeń na siłowni. Ola przychodzi na rodzinny obiad. Podczas rozmowy dziewczyna informuje ojca, że chce zamieszkać z Mikserem. Artur prosi Stefani o pomoc w organizacji ślubu i wesela. Kinga przeprasza Łukasza za zachowanie na wernisażu. Informuje go również, że zamierza się wyprowadzić od rodziców. Okazuje się jednak, że znalezienie nowego lokum nie będzie łatwe. Nikt nie jest chętny do wynajęcia mieszkania matce z dzieckiem.

Polsat, 19.30, Samo życie, odc. 1519

Teresa decyduje się na zakup nowego mieszkania. Informuje też Marysię, że wraca do redakcji. Viola stara się pogodzić Izę z Arturem. Próbuje podrzucić ukradzione w drogerii perfumy do torebki dziewczyny. Przyłapawszy ją, Iza urządza jej awanturę. Tymczasem Jaskólska nadal nie może znaleźć pracy. Postanawia napisać artykuł o trudnościach, jakie napotyka kobieta w ciąży. Właścicielka drogerii odkrywa kradzież perfum i wyrzuca Violę z pracy. Dziewczyna nie ma gdzie mieszkać. Pomoc oferuje Marysia, która zaprasza ją do siebie.

Poleca Natasza Lasky

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 15:19
Nie lubię oglądać serialu ,,Moda na Sukces"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 15:08
tam jest tak , że w jednym odcinku brook stoi i próbuje powiedzieć , że jest w ciąży , na tym kończy się odcinek i w następnym znów stoi i dalej próbuje po czym kończy się odcinek i jeszcze tego nie wyznała ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 13:53
dobre, dobre ;D nie wiem jak Wy, ja dwa lata temu się pogubiłam.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 12:52
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 1000 - 3.000 zł i więcej. Wystarczy mieć komputer i stałe połączenie z internetem. Praca wykonywana jest w Twoim własnym domu, poświęcasz tyle czasu ile chcesz. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z kasia-1008@o2.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 08:12
hhahaha!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo