Co dziś w serialach?

Świeżutkie, jeszcze ciepłe newsy z życia bohaterów waszych ulubionych seriali.
Co dziś w serialach?
05.10.2010

TVP1, 16:00, Moda na sukces, odc. 5165

Felicja i Jackie organizują przyjęcie na cześć Taylor, która wkrótce ma urodzić dziecko. Bridget jest niespokojna. Nadal nie wie, czy Brooke jest jego prawdziwą matką. Ashley zamierza wyruszyć w podróż do Paryża. Chce, żeby w czasie jej nieobecności Ridge zdecydował, czy chce być z nią, czy z Brooke. W czasie przyjęcia Taylor zaczyna rodzić.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1934

Po upojnej nocy z Moniką Feliks jest przekonany, że zostały mu darowane poprzednie przewinienia. Kobieta w tajemnicy przed Feliksem zastanawia się nad wykupieniem udziałów Marczyńskiego i umawia się z nim na spotkanie w tej sprawie. Próbuje zniechęcić go do wchodzenia w interesy z niemieckim kontrahentem, którego Feliks reprezentuje. Na wieść, że Mariola urodziła syna, Anna usiłuje dodzwonić się do niej z gratulacjami. Tadeusz przekonuje ją, że Mariola pewnie jest zmęczona i potrzebuje spokoju.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 40

Ojciec Pawła dochodzi do wniosku, że spędza z synem mało czasu. Szef doradza Leszczyńskiemu wycieczkę pod namiot, na ryby. Paweł jest przerażony, że będzie z ojcem sam na sam. Postanawia zabrać Bartka. Gdy docierają nad jezioro, okazuje się, że mają dwuosobowy namiot. Magda i Roma zastanawiają się nad zasadami wiary. Marysię wyrzucono z zajęć religii. Okazuje się, że pani od biologii jest jednocześnie katechetką. Nauczycielka poleciła napisać wypracowanie o ssakach. Marysia napisała o małpce rezusie, ale słowo zostało zmienione na Jezusa.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 466

W dniu rocznicy śmierci cioci Blanki i ojca Adama Henryk odkrywa, że Marian Jakubik jest odpowiedzialny za śmierć Bogusi. Załamana Blanka zdradza Adamowi, czego dowiedziała się od ojca. Robert konsultuje z Martą plan weekendowego wyjazdu z Ewunią. Marta mówi, że dopóki nie zakończy się sprawa w sądzie, on nie powinien z nią nocować, gdy dziecko jest w domu. Robert czuje się odrzucony.

TVP2, 20:55, M jak miłość, odc. 765

Piotrek zwierza się żonie, że jego zdaniem Budzyński zachowuje się nieetycznie. Na Deszczowej, pod nieobecność młodych, Marszałek przyłapuje Filarskiego na próbie kradzieży. Paweł odbiera nagrodę w konkursie fotograficznym, świętuje zwycięstwo z kolegami z Oazy. Ola robi wszystko, by odnaleźć ojczyma. W Oazie pojawia się Radek. Przekonuje ojca, by dał mu pieniądze na czynsz, inaczej stracą z dziewczyną dach nad głową. Po kilku godzinach do klubu przychodzi Dominika. Tomek ratuje z tonącego auta bandytę, który może potwierdzić jego niewinność.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 135

Adam pociesza Michała i namawia, by prosił Majkę o jeszcze jedną szansę. Michał stwierdza, że nie może stawać na drodze Konradowi, gdyż ten jest biologicznym ojcem Basi. Stefan mówi Aleksandrze, że dał Michałowi coś, co umożliwi mu otrzymanie rozwodu. Tłumaczy to chęcią wyrównania rachunków, co bardzo złości Aleksandrę. Kasia dowiaduje się o oświadczynach Konrada. Jest przerażona i postanawia powiedzieć Michałowi, że to on jest ojcem Basi. Tego wieczoru Majka daje odpowiedź Konradowi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1320

Monikę niepokoi milczenie Cieślika. Wkrótce Damian dzwoni, by umówić się na spotkanie, gdyż chce jej powiedzieć coś ważnego. Gosia Zimińska niespodziewanie wraca do Polski. Rozstała się z narzeczonym i chce odnowić kontakty z przyjaciółmi. Agnieszka i Rafał oglądają dom pod Warszawą. Są nim zachwyceni. Próbują przekonać Ludwikę, że mogłaby tam spędzać czas w pięknym ogrodzie. Jednak Ludwika kategorycznie odmawia.

TVN, 21:30, Usta Usta, odc. 5

Julia i Adam informują przyjaciół, że zamierzają się pobrać. Krzysztof jest o krok od romansu z Anitą. Zdesperowany zaczyna pogrążać się w fantazjach. Agnieszkę odwiedza Michał Werner. Okazuje się, że ma zamiar zorganizować wystawę zdjęć i prosi ją o pomoc. Iza też jest zainteresowana wystawą i także angażuje się w jej organizację. Piotr zwierza się Adamowi i Krzysztofowi, że odkrył uroki surfowania w Internecie i poznaje tą drogą nowych znajomych. Wkrótce nawiązuje romans z poznaną na czacie dziewczyną o pseudonimie "Atomówka".

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1156

Artur zamierza zorganizować najbardziej zwariowany ślub, o jakim kiedykolwiek słyszano. Paweł i Anna przypadkowo wpadają na siebie podczas wernisażu w galerii Anety. Między nimi zaczyna iskrzyć. Sabina kolejny raz proponuje Mikserowi przeprowadzkę do jej mieszkania. Razem z Olą zaczynają poważnie rozważać kwestię wspólnego zamieszkania. Rywalizacja między Kingą i Anną zaostrza się. Obie dziewczyny deklarują, że są gotowe zrobić wszystko, żeby zdobyć Łukasza. Aneta proponuje Marysi pracę w galerii.

Polsat, 19:30, Samo życie, odc. 1518

Ewa rezygnuje z pracy w redakcji "Samego życia". Po odejściu Jaskólska otrzymuje ofertę pracy jako korespondentka prasowa w Nowym Jorku. Dziennikarka jest zachwycona możliwością wyjazdu do USA. Niestety, kiedy informuje redaktora naczelnego, że jest w ciąży, ten natychmiast wycofuje propozycję. Artur odkrywa sms-y, które z jego komórki wysyłała do Izy Viola. Łukasz radzi chłopakowi porozmawiać z Izą i wszystko z nią wyjaśnić. Podczas pracy w redakcji Artur niespodziewanie podchodzi do Izy i namiętnie ją całuje.

Opracowała Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ:  Lady Gaga na poważnie

Genialny kwartet fagocistek, które zamiast Mozartem, inspirują się Lady Gagą!

Styl modelek – zobacz, jak wyglądają prywatnie! ZDJĘCIA

Masa modowych inspiracji prosto z Mediolanu, Paryża i Nowego Jorku! Jak noszą się modelki w tym sezonie?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 18:09
ja no sorry, ale w tych serialach robią takie głupie te nasolatki, a pozorują na mądre :| Jak ta, co miała tego sponsora, niby inteligentna, dobrze się uczy, a kurcze w głowie pusto aż huczy. Sama mam 16lat, ale by mi przez myśl, takie coś nie przeszło, jakim trzeba być głupim, o masakra, nie wyobrazam sobie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 16:41
NIE wogule tylko W OGÓLE !!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam ale musiałam!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 16:30
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 1000 - 3.000 zł i więcej. Wystarczy mieć komputer i stałe połączenie z internetem. Praca wykonywana jest w Twoim własnym domu, poświęcasz tyle czasu ile chcesz. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z kasia-1008@o2.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 10:27
majka sie zgodzi na ten ślub, gupia gupia gupiaaaa.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 08:33
ciekawe czemu ta malotalta z na wspolnej rzygala wczoraj, moze zaciazyla z tym sponsorem:D?wie ktos???
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo